İçeriğe Yönlendir

Karavancılık

Aydın Perçem

Recommended Posts

Sami Demirpaz
Ertan Çabuk yazdı:

Valla bu işi ben de ciddi ciddi düşünüyorum. Ama şu an fiyatlara baktığımda 100 bin altı düzgün bir karavan bulmak neredeyse imkansız. Ya da ben bulamadım. Yıllardır hayalimdi bu iş. Bulamazsam arabayı karavana çevirmeyi düşünüyorum. Transformers gibi emoji16.png

buluruz o is kolay. 

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Mehmet Göktürk

Yaz dönemi bitti ve şimdi yaz döneminde karavanda ben yapamam diyenler satmaya başladı. Parası olan için alım fırsatları yaklaşıyor. Olmayan için de yaklaşıyor ama tabi alamıyor. 

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Cavit Çırakoğlu

Bayağı bir zaman motokaravan veya olabilecek bir 4x4 minibüs araştırmasındayım. 

Son bir aydır  baktığım iki karavan dan biri 150000 binlerden 180000 binlere , 189.000 olan bir tanesi de 240000 bin civarına fiyatını güncelledi. En son baktığım 3 vw markalı 4x4 minibüsün iki tanesi pert ,bir tanesi hacizli çıktı. İlanlara baktığın zaman güllük gülistanlık. Karavan fiyatları diğer motorlu araçlar dan daha fazla güncellendi desem karnım hiç ağrımaz. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Mehmet Göktürk yazdı:

Yaz dönemi bitti ve şimdi yaz döneminde karavanda ben yapamam diyenler satmaya başladı. Parası olan için alım fırsatları yaklaşıyor. Olmayan için de yaklaşıyor ama tabi alamıyor. 

Herkes playstation'ım olsun istiyor ama tabi herkesin alabileceği bir şey değil sözü geldi aklıma :)

Cavit Çırakoğlu yazdı:

Karavan fiyatları diğer motorlu araçlar dan daha fazla güncellendi desem karnım hiç ağrımaz. 

Yükseliyor mu hala. 

• Beğen 3
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Herkes playstation'ım olsun istiyor ama tabi herkesin alabileceği bir şey değil sözü geldi aklıma [emoji4]

Maaşınızı play stationla mı alıyorsunuz?
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cavit Çırakoğlu
Yükseliyor mu hala.

Fabrikasyon olanlar çıkıyor. Misal 4x4 minibüsün birini ağır hasarlı olduğunu galericiye söyledim oda iade etti aldığı galericiye ve fiyatı daha yüksek yazdı. Mantıken düşmesi lazım tersi oluyor..
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Fabrikasyon olanlar çıkıyor. Misal 4x4 minibüsün birini ağır hasarlı olduğunu galericiye söyledim oda iade etti aldığı galericiye ve fiyatı daha yüksek yazdı. Mantıken düşmesi lazım tersi oluyor..

Sattığına pişman olmuş. :)
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

Karavan fiyatlarına baktım. Bizim 4 kişilik ailenin bu yaz Akyaka tatili 1400 tl ye patladı. Yani 60 70 bin verip karavan fiyatları görünce bana mantıklı gelmedi. 

Alırsın geri satarsın felan filan doğrudur. Bunun intikali var, lağımı, elektriği gazı var. Karavan parklarıda pek beleş sayılmaz. Arabada modifiye edilmesi gerekiyor. Çok külfetli ve zahmetli. 

Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

Evet, isteyen varsa özel bir karavanım var satılık. Offroad model, yüksek araçlar için süper kombin. 

Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz
Mert Gulkokan yazdı:
Sami Demirpaz yazdı:
Evet, isteyen varsa özel bir karavanım var satılık. Offroad model, yüksek araçlar için süper kombin. 

Carabinata yı mı kullanacaksın ?

Aynen, 2 çocukla bu az gelecek bize. Çocukları yanımızda uyutmaya alıştırmadık hiç. Şimdi kendi yataklarında uyuyacaklar.

Bu karavanda 3 çocukla da kalan var ama tercih meselesi.

Yorum bağlantısı
Aydın Perçem
Sami Demirpaz yazdı:

Foto var mı?

Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz
Aydın Perçem yazdı:

Foto var mı?

Satılık bölümüne ilan açtım.

Yorum bağlantısı
Aydın Perçem
Sami Demirpaz yazdı:

Satılık bölümüne ilan açtım.

Link var mı? :)

Yorum bağlantısı
Aydın Perçem

Çok şık.

Fiyatlar uçmuş.

Erba'da 37.500 TL stnadart donanım. 1 yıl sonra teslim :)

Yorum bağlantısı
Aydın Perçem
(düzenlendi)

tarihinde Aydın Perçem tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz
Aydın Perçem yazdı:

Çok şık.

Fiyatlar uçmuş.

Erba'da 37.500 TL stnadart donanım. 1 yıl sonra teslim :)

Benim karavan opsiyonu ile birlikte fabrikada 55.000 TL, 1 yıl sonra teslim.

Standart 3.75 değil. Onun'da fiyatı dediğiniz gibi 37.500 TL değil, 45.000 TL.

3-4 ay kullanıp, 20 bin lira üzerine sattılar. O açıdan bu karavanın rakamı uçuk değil esasında.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Aydın Perçem
(düzenlendi)
Sami Demirpaz yazdı:

Benim karavan opsiyonu ile birlikte fabrikada 55.000 TL, 1 yıl sonra teslim.

Standart 3.75 değil. Onun'da fiyatı dediğiniz gibi 37.500 TL değil, 45.000 TL.

3-4 ay kullanıp, 20 bin lira üzerine sattılar. O açıdan bu karavanın rakamı uçuk değil esasında.

En son 2-3 hafta önce bakmıştım. 37500 idi, şimdi 45 olmuş evet.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-karavan-cekme-karavan-erba-3.75-mini-karavan-748315435/detay 

https://www.youtube.com/watch?v=oYO5ttNU8EU

Benim teardrop ne kadar eder sizce?

tarihinde Aydın Perçem tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz
Aydın Perçem yazdı:

En son 2-3 hafta önce bakmıştım. 37500 idi, şimdi 45 olmuş evet.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-karavan-cekme-karavan-erba-3.75-mini-karavan-748315435/detay 

https://www.youtube.com/watch?v=oYO5ttNU8EU

Benim teardrop ne kadar eder sizce?

Bunun fiyatını aslında Caretta ile kıyaslamak lazım, buna benzer karavanlara 35-40 isteyenler de var ama satılıyor mu acaba bilemedim. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...