İçeriğe Yönlendir

Kombiyi Doğru Kullanıyor muyuz? Doğalgaz Tüketiminiz?

Ali Darbaz

Recommended Posts

Servet Aydın
Metin Akbal yazdı:
Servet Aydın yazdı:
Akşamları şalteri kapatın, evden çıkınca da. 

Gölcük ev, sadece a+++++&₺@%%??@@))&& serisi buzdolabı olmasına rağmen 20 25 arası fatura geliyor. Hemde kış vakti buz gibi evde 

Kolayi var, buzdolabinin kapagini acik birak.

:sandalye:

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Metin Akbal yazdı:

Fatura gelmis 320 lira lakin cocuk almis okula goturmus. Tuketimi goremedim.

Alt katima 400 kusur gelmis. Benimko en ust kat.

Bizim ev kucuk bir mustakil ev 508 tl geldi kasım ayı. Sevineyim ben o zaman... aralıkta 1000 tl gelir simdi. Isınmıyor ev gece -10 filan dısarısı. Gecen sene 700 tl gelmisti.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Dogan Arsiray yazdı:

Bizim ev kucuk bir mustakil ev 508 tl geldi kasım ayı. Sevineyim ben o zaman... aralıkta 1000 tl gelir simdi. Isınmıyor ev gece -10 filan dısarısı. Gecen sene 700 tl gelmisti.

-10 nasıl bir memleket orası. Marmara bölgesinde değilmisiniz. 

• Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Dogan Arsiray yazdı:

Mantolama yok mu ?

Ali Darbaz yazdı:

-10 nasıl bir memleket orası. Marmara bölgesinde değilmisiniz. 

Başkentte 

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Mehmet Ozyurek yazdı:

Mantolama yok mu ?

Başkentte 

Olmaz olurmu. En iyisinden var.  Ankara sogugu iyi soguk. -10 diyorum gece. Camlar buyuk malesef.

Servet Aydın yazdı:

Müstakil ev iki katlı 

4 kat aslında. Kot farkı var. 210 metrekare catıyla birlikte. Bitisik ev var o bos malesef.

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

lütfen sen alma. lastik gösterisi yapacaksın diye kaldırıma çıkıp utandırıyorsun bizleri.

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
(düzenlendi)

Bu ay komple yanacak. Bakalım hedefim 90 tl. Kış aylarında araba kullanmadığım için ,  otogaz masrafını doğalgaza aktarıyorum. Aile içi bütcem sarsılmıyor. 

Ayın 7 oldu bile.

Merak edenler için akşam 12 olmadan yatıyoruz demiştim. Evde yanan tek lamba. Minimalist bir tarzım olduğu için avize kullanmıyorum. Oturma odasında hanımın gözlerinide ağrıttığı için düşük ışık yayan bir tassaruf ampulümüz var.  Onuda beğenmediği için daha düşük bir ampül arıyorum. Ama henuz istediğim kıvamda bir ampül bulamadım. Bizim kız saat 21:00 olmadan uykuya dalar. Annesi de 23:00 olmadan yatar. Bende 23:30 gibi uykuya geçerim. Tv şu an şu saate kapalı. Evde çalışan tek şey buzdolabı . Son olarak bu ütün teknoloji ürünü süper az enerji harcayan Dell Latitude e5450 notebook var. 

z0fLxQuzXfZ1JGF9yfDf4RZh9pri0xdXkN21d7Pi

tarihinde Ali Darbaz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Dogan Arsiray yazdı:

lütfen sen alma. lastik gösterisi yapacaksın diye kaldırıma çıkıp utandırıyorsun bizleri.

Dağa çıktım bende 

IMAG2615.jpg

• Beğen 2
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Mert Yeldan yazdı:

Nat Geo belgesel çekimine gelecek sizin eveemoji3.png

Klasik bir istanbul apartman dairesi. Sahibine kira ödüyorum. 80 m2 2+1 son derece sıradan yeni yapılmış bir daire. 

En sevdiğim yanı otoparkı olması. Balkondan aşaği bakınca gördüğüm manzara çok güzel. Deniz manzarasına 5 basar. 

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Servet Aydın yazdı:

Dağa çıktım bende 

Vebasto sabaha kadar kaç litre yakacak merak ediyorum.. Çok açma.. kısık yak :)

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Mehmet Ozyurek yazdı:

bobi arama kurtarma için hazırda bekliyor. geçen seneden deneyimli.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Mehmet Ozyurek yazdı:

Saminin araba ve benim çadıra bağlı. Depoda 2 litre mazot var. 1 saat önce başladı çalışmaya. 22 dereceye ayarlı 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Servet Aydın yazdı:

Saminin araba ve benim çadıra bağlı. Depoda 2 litre mazot var. 1 saat önce başladı çalışmaya. 22 dereceye ayarlı 

Akünüz dayansın da.

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Tepe nokta 40 watt tüketim. İki araç var zaten. Ha çevremiz 4x4 araç dolu 

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Vailant ve Demirdöküm bir birinin termostatını sorunsuz kullanabiliyormuş. Vailant servisi demişti bilginiz olsun lazım olursa. 

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
Ali Darbaz yazdı:

daha düşük bir ampül arıyorum. Ama henuz istediğim kıvamda bir ampül bulamadım.

Dimlenebilir LED ampül ve dimmer düğme ile ışık şiddetini isteğine göre ayarlayabilirsin.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...