İçeriğe Yönlendir

Citroen C5 Teknik Özellikleri

Mehmet Ozyurek

Recommended Posts

Ahmet İhsan Akşen
Muhittin Kaplan yazdı:

diğerleri robotize

Bu araçtan soğutuyor işte. Kuzende vardı, uzun yolda süperdi ama şehir içi tatsız.

Yorum bağlantısı
Ömer Sarıgül

Yakıtı çok az değil. Adana-Ankara-Adana arası seri sürüşte 120km/h civarı 500tl mazot içti. Az hız yapınca çok yakıyor.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Yakıtı çok az değil. Adana-Ankara-Adana arası seri sürüşte 120km/h civarı 500tl mazot içti. Az hız yapınca çok yakıyor.

500 liraya 77 litre yapar
O da
970 km de 77 litre ise 100 km de 8 litre eder
Sıkıştırırsan yakabilir ama 120 km hızla 8 litre yaktıysa. Bozuk o araba demektir.

Ankara içinde ne kadar dolaştınız

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak
Mehmet Ozyurek yazdı:

Bu araba için çok olumsuz görüş bekliyordum ben.
Garip bir şekilde hiç olumsuz tepki duymadım.
Ben sevdim ama bu sonuca da şaşkınım. emoji23.png

Çekiniyor olabiliriz gibi sanki bence. 

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Bu araba hakkında olumsuz görüşten çok ön yargı var. Yorum yaparken herkes iyi yorum yapar ama iş almaya gelince fark eder. Herkes alamaz. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Önder Özcan
Mahmut Yıldız yazdı:

Bu araba hakkında olumsuz görüşten çok ön yargı var. Yorum yaparken herkes iyi yorum yapar ama iş almaya gelince fark eder. Herkes alamaz. 

Hatta bunun eski kasasını alan bi arkadaş vardı, hep birlikte linç etmiştik adamı. Kahrından önce arabayı sattı sonra forumu bıraktı gitti adam. Adı aklıma gelmedi şimdi :crazy:

• Mutlu 8
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Mehmet Ozyurek yazdı:

Bu araba için çok olumsuz görüş bekliyordum ben.
Garip bir şekilde hiç olumsuz tepki duymadım.

Tüm olumsuz görüşlerimizi başka bir c5 sahibinde kullandık, sana kalmadı abi.

• Beğen 1
  • Mutlu 4
  • Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Ömer Sarıgül
(düzenlendi)
Mehmet Ozyurek yazdı:

500 liraya 77 litre yapar
O da
970 km de 77 litre ise 100 km de 8 litre eder
Sıkıştırırsan yakabilir ama 120 km hızla 8 litre yaktıysa. Bozuk o araba demektir.

Ankara içinde ne kadar dolaştınız

Ankara içinde max 100km belki. Tahminen Pozantı rampasında gitti yakıtlar 5 kişi anlık tüketim 14-15 lt nin altına inmedi hiç.

Ama motorda harika 120hp rampada hiç bayılmadı. Düz yolda 70kmh 3.5 4lt, 90kmh civari 5.5 6lt lerde geziyordu hız sabitleyici ile bu değerler.

tarihinde Ömer Sarıgül tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız
Önder Özcan yazdı:

Hatta bunun eski kasasını alan bi arkadaş vardı, hep birlikte linç etmiştik adamı. Kahrından önce arabayı sattı sonra forumu bıraktı gitti adam. Adı aklıma gelmedi şimdi :crazy:

Kimmiş o, better olsun.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Önder Özcan
Mahmut Yıldız yazdı:

Kimmiş o, better olsun.

Zaten olmuş diyolla :D

• Teşekkür 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız
Önder Özcan yazdı:

Zaten olmuş diyolla :D

İyi olmuş, biz de sevindik.:keyifli:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
Önder Özcan yazdı:

Darısı bu konudaki Ceğbeş sahibinin başına :D

Sahibi olunca sever sadece satınca iyi oldu gittiği der. Sevmek için özelliklerini belirten ayrı konu bile açmış :D Herkes efsane kasa sahibi gibi hissetmez.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Çankaya

daha önce 2009 sxpk ve 2011 comfort kullanmış biri olarak tebrikler güzel seçim...:nazar:

bu arada direksiyon elektrik desteklidir. yan rüzgarlarda çekme hissini tolerize eder....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Muhittin Kaplan
Ömer Sarıgül yazdı:

8lt çok yakmış.

Yorum bağlantısı
Ömer Sarıgül
Muhittin Kaplan yazdı:

8lt çok yakmış.

1600kg kasa onunda etkisi var. Rampalarda normal arabalardan fazla yakıyor. Düzde yakıt normal.

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik
Mehmet Ozyurek yazdı:

Servise soracağım bunu. Ama her yerde 20 bin yazıyor.

Yerinde olsam 20 bin beklemezdim.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Murat Ersel Çevik yazdı:

Yerinde olsam 20 bin beklemezdim.

Beklemem tabi.. 

Bilgiyi doğru verelim de, beklemeyiz. 

Gökhan Albayrak yazdı:

Çekiniyor olabiliriz gibi sanki bence. 

Haha.. çekinmeyin be.. 

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Mahmut Yıldız yazdı:

Almasınlar. Mondeo gibi. 

Kıymetli ama ucuz.

Böyle devam etsin de.. ilerleyen zamanlarda 2-3 yaş daha gencini ve daha dolusunu alayım. 

Ömer Sarıgül yazdı:

Düz yolda 70kmh 3.5 4lt, 90kmh civari 5.5 6lt lerde geziyordu hız sabitleyici ile bu değerler.

Çok yakmış.. motor neydi tam olarak.. yada araç neydi.  Ben 90 km hızla ortalama 3,5-4 litre yakıyorum. 

Yorum bağlantısı
Ömer Sarıgül
Mehmet Ozyurek yazdı:

Almasınlar. Mondeo gibi. 

Kıymetli ama ucuz.

Böyle devam etsin de.. ilerleyen zamanlarda 2-3 yaş daha gencini ve daha dolusunu alayım. 

Çok yakmış.. motor neydi tam olarak.. yada araç neydi.  Ben 90 km hızla ortalama 3,5-4 litre yakıyorum. 

2011 model 1.6 hdi motorlu yanılmıyorsam. 5 kişi seyirden dolayı o değerleri görmüş olabiliriz.

Yorum bağlantısı
Cumali Gürsu

Araçta özellik çok fazla ve gösterişli de bir araç ama almaya çekiniyorum elektronik sorun çıkarttığı söyleniyor. 

Yorum bağlantısı
Serkan Karakoca
Gencay Bengli yazdı:

Ben C4 dizel aracımla geçtiğimiz kurban bayramı istanbul'dan Rize'ye gittim. Hız ortalamam 90-100-110 arası. Arabada dolu sayılır. 1200 kmde yakıt aldım. Yol bilgisayarı böyle devam etseydin 1500-1600 arasında gidebilirdin dedi ki buna kesin katılıyorum. Giderdimde.

aynı motorun 6 ileri ile 53lt depo kapasitesi 1350 km gittim :) 1.6 tdci focus 115lik 

Ahmet İhsan Akşen yazdı:

Yakıt gerçekten bu değerleri görüyor mu? Uzun yolda 1600 km

depo 72 litre diyor bir zahmet gitsin :d

depo 500 tl ye dolar nerdeyse full boş olsa :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...