İçeriğe Yönlendir

Sahte Motor Yağı Nasıl Anlaşılır?

Ali Darbaz

Recommended Posts

Yunus Gökhan Ay
Çağlar Bayur yazdı:

sıfır araçta gelmişti onun harici hiç alamadık

Yazık olmuş :)

Yorum bağlantısı
Bekir Çelik
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Lastikler de piyasadaki bir çok bayiden ucuz satılıyor internette. Mesece michelin internette 700 lira olan lastik bayide 1300 lira. Lastik de mi sahte :) 

İnternetteki fiyatların da çok altında bir ürün görünce kıllanıyorum ben. Güvenip alamıyorum açıkçası.

Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu

Koş başı bir arkadaşa conti ts650 215 55 r16 alacaktık düzce dahil çevre illerdeki bayileri aradık 1025 tl altına bulamadık. Düzce bayiye gittik hepsiburada.com da 875 tl, 900 tl ye ver senden alalım dedik olmaz dedi. Siz internettekini alın deyince aldık. 2 saat sonra cepten aradı 825 tl ye aynı lastiği vereceğim dedi ve ondan aldık.

Nasıl oldu deyince bölge müdürünü aramış durumu anlatmış oda sen müşteriye 825 tl den ver demiş. 

Yunus Gökhan Ay yazdı:

Ben michelin sordum, ucuz alacak kadar zengin değiliz. 

Çağlar Bayur yazdı:

vesile ile lastik fiyatları ayrı bir oynak aynı satıcıyı 1 ay takip ettim, %50 indirim le aldım genel rakama göre, garip garip işler

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Metin Uzunoğlu yazdı:

Nasıl oldu deyince bölge müdürünü aramış durumu anlatmış oda sen müşteriye 825 tl den ver demiş. 

geleneğmizdir, ürününü önüne geçer ver eliiiğinniii diye elimizi uzatır omuz çıkana kadar sallarız.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...