İçeriğe Yönlendir

Kara Kartal (E200 Elegance Kompressor W211)

Engin Deniz

Recommended Posts

Engin Deniz

Gençliğimden beri Mercedes hayranlığım vardı. Şartlar bir türlü denk gelmedi ve hayalimi sürekli ertelemek zorunda kaldım. Ailemiz 4 kişi oldu, özellikle yazın çok seyahat ettiğimiz için D segment araç arayışı başladı. Mazdayı ani bir kararla satılığa çıkardım, ve temiz bir E200 aramaya başladım. 2.el piyasasının ani yükselişi ve temiz araba bulamama sonrası tam hayalimi erteleyip başka araç arayışındayken foruma bir ilan düştü. Konuyu açan @Furkan Avcı olunca, araçta bütçeme ve isteklerime uygun olunca, izin işini ayarlayıp Eskişehir'e yola koyulduk. Furkan'ın ustasından da olur aldıktan sonra satış işlemini hallettik. Artık bende bir yıldız sahibiydim [emoji4]

Aracım 2006 model Elegance E200 Kompressor. E2 paket. Sağ sol koltuklar elektrikli ve hafızalı. 4 bölge thermotronic klimalı. Ekranlı comand multimedya, ve harman kardon ses sistemi mevcut. Tamamen açılan cam tavan , koltuk ısıtma, özel renk deri döşeme, vs. gayet dolu bir araba. 200 bin km.de, uzun süredir servis bakımlı.

Bu vesile ile Furkan kardeşime tekrar teşekkür ediyorum. Allah herkese sağlıklı bir şekilde hayallerine kavuşmayı nasip etsin. Hava şartları sebebiyle elimde olan fotoğrafları yükledim. Detaylı çeker tekrar atarım. d69922edc2cedffcf286ed099ad3e476.jpgcf4724f126c092fd477a1fda8218d57c.jpgafb0e0a58a617c747efdbadfb6077977.jpg0f51d404f2e92f66fbd0053f0dc47007.jpgdd1c12f1238cd25e310b04679c79c733.jpgde91f8f6c1f84a59b02142ad39be56da.jpg8bf4695fdddb9c8c901ff459c9c9df57.jpgfd6b6bd4963008d6e1d72a6fbed6e809.jpg0ce970d178a874fa35db77a58b00cb02.jpgce6e3058c0c3e4823b3716348d1b8d97.jpg

• Beğen 40
  • Teşekkür 3
Yorum bağlantısı
Engin Deniz
Geldiğini bilsem yusufelş artvin yatık dönere giderdik [emoji24][emoji2]
Ucu ucuna yetiştik, bidaha ki sefere inşallah [emoji4]
Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak

@Engin Deniz hocam tahta direksiyonun kıymetini insan satınca anlıyor, iç kombinasyon müthiş. Tek eksiği soğutma ama o da ikincisine inşallah. Güle güle, güzel günlerde, kazasız cezasız binersin inşallah. Maşallah.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Harun Kocaçalışkan

Maşallah baya dolu bir araba güle güle kullanın.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

Maşallah çok güzel. Allah kaza bela vermesin.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

Hayırlı olsun Mercedes e kasanın en güzel kasası bence.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ahmet Çankaya

:nazar: güzel günlerde binmek nasip olur inşaallah...

mercedes E200 birçok kişinin olduğu gibi benimde hayallerimin aracı.

ancak temizini bulmak ve cesaret etmek önemli...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Furkan Avcı
Engin Deniz yazdı:

Bu vesile ile Furkan kardeşime tekrar teşekkür ediyorum. Allah herkese sağlıklı bir şekilde hayallerine kavuşmayı nasip etsin. Hava şartları sebebiyle elimde olan fotoğrafları yükledim. Detaylı çeker tekrar atarım.

Allah kaza bela vermesin, sağlıkla sıhhatle, tüm ailen ile kullan Engin hocam, vesile olduğum bir aracın forumdaki değerli birine gitmesine çok sevindim, umarım uzun yıllar sıkıntısız kullanırsın.

Sana bir yemek borcum kaldı, onuda halledelim bir ara :)

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

:nazar:

Hep Önder abi yüzünden. C5'ten sonra öyle bi atlama yaptı ki (aradaki focus tırt, onu geçiyoruz :p ) şimdi herkes ona yetişmeye çalışıyor.

Şaka bi yana, Allah kazasız belasız sürmeyi nasip etsin.

• Beğen 1
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Hayırlı olsun, bej iç döşemeye alışmışım, siyah değişik geldi. Kompresör başka derler.

Sani Gerşon yazdı:

:nazar:

Hep Önder abi yüzünden. C5'ten sonra öyle bi atlama yaptı ki (aradaki focus tırt, onu geçiyoruz :p ) şimdi herkes ona yetişmeye çalışıyor.

Şaka bi yana, Allah kazasız belasız sürmeyi nasip etsin.

Adamı nasıl delirttiysek :D

• Beğen 1
  • Teşekkür 1
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Fatih Evcin

Maşallah , Hayırlı olsun çok temiz bir araç ,herkesin hayal ettiği fotoğraflara bakarken iç geçirdiği bir model. Allah kaza bela vermesin.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Hooop-paaaa :D  Gelsin Yıldızlar. Hele hele W211 ler.

Hayırlı uğurlu olsun Engin, güle güle kullan.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Engin Deniz
Allah kaza bela vermesin, sağlıkla sıhhatle, tüm ailen ile kullan Engin hocam, vesile olduğum bir aracın forumdaki değerli birine gitmesine çok sevindim, umarım uzun yıllar sıkıntısız kullanırsın.
Sana bir yemek borcum kaldı, onuda halledelim bir ara [emoji4]
İnan bir yemekten daha fazlasını yaptın, [emoji3059]
Hooop-paaaa [emoji3]  Gelsin Yıldızlar. Hele hele W211 ler.
Hayırlı uğurlu olsun Engin, güle güle kullan.
Saldın zehri vücudumuza [emoji16]
  • Beğen 1
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Pınar

Hayırlı olsun, buraya da yazıyorum. Bir gün bende alcağım bu kasadan 

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...