İçeriğe Yönlendir

Kara Kartal (E200 Elegance Kompressor W211)

Engin Deniz

Recommended Posts

Hacı Şenyurt

Hayirli olsun. Konfor iyidir. Gule gule kullanin.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Engin Deniz

Hepinize iyi dilekleriniz için teşekkür ederim. Allah herkesin gönlüne göre versin.

Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Engin, facebookta w211 grubu var. Hem işine yarayacak bilgiler hem de sıfır veya çıkma pek çok parça ilanı oluyor. Oraya katıl bence.

Cam tavan konusunda bir şey sorucam. Önde, aynanın üzerindeki tuşlarla, tek dokunuşla önce tavan perdesi,ikinci tek dokunuşla (geri iterek) cam tavan açılıyor. Tuşu yukarı itersek tavanın sadece arkası kalkıyor.

Arka yolcu için tavanın ortasındaki tuş takımından ise, bende tek dokunuş değil ve sadece perde açılıp kapanıyor. Yani sadece perdeyi, tuşa basılı tuttuğun süre boyunca açıp kapatabiliyorsun. Sende de durum aynı mı? Deneme fırsatın olunca bakar mısın?

Yorum bağlantısı
Engin Deniz
Engin, facebookta w211 grubu var. Hem işine yarayacak bilgiler hem de sıfır veya çıkma pek çok parça ilanı oluyor. Oraya katıl bence.
Cam tavan konusunda bir şey sorucam. Önde, aynanın üzerindeki tuşlarla, tek dokunuşla önce tavan perdesi,ikinci tek dokunuşla (geri iterek) cam tavan açılıyor. Tuşu yukarı itersek tavanın sadece arkası kalkıyor.
Arka yolcu için tavanın ortasındaki tuş takımından ise, bende tek dokunuş değil ve sadece perde açılıp kapanıyor. Yani sadece perdeyi, tuşa basılı tuttuğun süre boyunca açıp kapatabiliyorsun. Sende de durum aynı mı? Deneme fırsatın olunca bakar mısın?
Abi gruba daha almadan üye olmuştum. Gerçekten faydalı bilgiler var. Cam tavan dediğin gibi, oğlan arkada kurcaladı sadece perde açılıyor. Ama ilk fırsatta tekrar deneyip bilgi vereyim.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Bahadır Akdemir

Resimleri neden göremiyorum bilmiyorum ama hayırlı uğurlu olsun,:nazar: 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Engin Deniz

@Servet Aydın, uzunlar için H7 güzel bir led önerirmisin?

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Az bekle. Bir parti ürün bekliyorum. Doğandan aldığım ile aynı kalite ise link atarım 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Aydın Sert
Servet Aydın yazdı:

Az bekle. Bir parti ürün bekliyorum. Doğandan aldığım ile aynı kalite ise link atarım 

H1 için ben de bekliyorum.

Mini Size olmalı.

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Engin Deniz

Multimedya cihazlardan sadece satmak olarak değilde montaj olarak destek alabileceğim tanıdığı olan var mıdır? .

Sorun şu, ses sistemi harman kardon olduğu için Android multimedya takılmaz diyen de oldu, ara aparatla çözülür diyende. Eğer çalışacak ve sistemi devre dışı bırakmayacaksa Androide geçme niyetim var.

Yorum bağlantısı
Hakan Tarım

Beyniyle hareket eden her montör bunu rahatlıkla yapabilir. 

Yorum bağlantısı
Engin Deniz
Ses sistemi ile ünitenin alakası ne yahu?

Car vocal firmasıyla görüştüm, sizinkiyle uyumlu değil dedi, soketler farklıymış.
aktif crossover var mı sistemde?
Sanırım var abi.
Yorum bağlantısı
Önder Özcan
Sani Gerşon yazdı:

Tesadüfen linkini koyduğun firma benim hem Fokuza hem Mb ye android aldığım Doğubanktaki firma.Bu ilandaki cihaz 2 gb ramli olan. Birebir aynısının 4gb olanı bendeki. Zaten bu ilan için arasan büyük ihtimalle bundan yok 4 gb olan var derler. Fiyatı da 300 tl falan fazla olur.

Harman Kardona uymama diye bir şey olmaz sanıyrum. Bu araçların optik kablolu modelleri için kutudan uygun soketli kablo çıkıyor. 2 çeşit soket var bu markada kutu içeriğinde.

• Beğen 1
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Önder Özcan yazdı:

Birebir aynısının 4gb olanı bendeki

Gökte ararken yerde bulmak :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Land harman cordon ve sorunsuz uyuyor sistem. Passat dynoaudio ve android ile çalışıyor

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Engin Deniz
Önder Özcan yazdı:

Tesadüfen linkini koyduğun firma benim hem Fokuza hem Mb ye android aldığım Doğubanktaki firma.Bu ilandaki cihaz 2 gb ramli olan. Birebir aynısının 4gb olanı bendeki. Zaten bu ilan için arasan büyük ihtimalle bundan yok 4 gb olan var derler. Fiyatı da 300 tl falan fazla olur.

Harman Kardona uymama diye bir şey olmaz sanıyrum. Bu araçların optik kablolu modelleri için kutudan uygun soketli kablo çıkıyor. 2 çeşit soket var bu markada kutu içeriğinde.

İlandaki firmayı aradım. Mehmet bey gerçekten bilgili. Isparta'da tedarikçisine yönlendirdi. Cihazın çıkışlarına bakılacak. Büyük ihtimalle optik kabloludur dedi. 130 $ lık ara bir aparatla iş çözülecek gibi. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...