İçeriğe Yönlendir

4x4 Arayışı Başladı Maksimum Bütçe 55 Bin

Mehmet Kazancıoğlu

Recommended Posts

Halil Gümüş

Sen o hakkını kullandın.. 
Yok, ben Mehmet bey için önerdim zaten[emoji3]
Ben 7 kişilik bakıyorum her an bi çılgınlık yapabilirim [emoji41]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Çağlar Bayur yazdı:

bir LR1 kullandım hocam acaip değşik hisler kapladı içimi, midibüse giriyorduk çaprazdan :)

Mehmet Göktürk yazdı:

focustan sonra zorlar. 

oxfordu mu kullandın?

Hocam, yukarıdaki şahsiyet ile sanırım 15.k yol yaptım beraber. İlk defa ahlaksız kullanımını gördüm pist dışında. Çok kınıyorum kendisini. Minibüsü devirmediği için 

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Servet Aydın yazdı:

Minibüsü devirmediği için 

belçiklıya şükretsin.. adabımızı koruyabildik

Servet Aydın yazdı:

İlk defa ahlaksız kullanımını gördüm pist dışında.

LR1 harama bulaşmış ondandır

Yorum bağlantısı
Oktay Zerman

Selamlar Opel Frontera da düşünülebilir yanımızda çalışan bir abide mevcut gayet uygun araziye. Onunla konuştukça beni de 2. Araba için kaşıntı tutuyor 3.2 otomatikler özelliklede.

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Oktay Zerman yazdı:

Selamlar Opel Frontera da düşünülebilir yanımızda çalışan bir abide mevcut gayet uygun araziye. Onunla konuştukça beni de 2. Araba için kaşıntı tutuyor 3.2 otomatikler özelliklede.

Frontera tek kapıları fena zalım yol dışında 

Yorum bağlantısı
Oktay Zerman
Peki Servet abi 3.2 otomatik versiyon hakkında bilgin var mı çok baş ağrısı yapar mı?
Yorum bağlantısı
Erman Uzun
Talha Bilgi yazdı:

Mitsubishi Outlander tavsiye ederim. Sahibinden de pek yok ama face vs gruplarda bulunabilir. Yakın bir arkadaşımda 2.0 manuel var bir diğer arkadaşımda 2.4 otomatik satarlar arzu ederseniz

Outlander l200 gibi kilit sistemli mi yoksa sürekli dört çeker mantığı ile mi çalışıyor 

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Oktay Zerman yazdı:
Servet Aydın yazdı:

Peki Servet abi 3.2 otomatik versiyon hakkında bilgin var mı çok baş ağrısı yapar mı?

Sorar bilgi veririm 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Geçen gün dayımdaki 2.0 turbo dizel Forester’a bindim. Boxer motor var 4 silindir. Sesi çok beğendim, kapılarının tıp tıp diye kapanışı falan harikaydı çok hoşuma gitti. Yalnız sekonder hava pompası valfleri varmış 2 tane ve 200 bin kmde dolduğu için hata veriyor. Geçici çözümü temizlemek, kalıcı çözüm 3-4 bin lira verip ikisini de değiştirmekmiş. Motorun gücü azalıyor bu hata, fazlası da vardır tabi siz daha iyi bilirsiniz.

https://www.subaruclubtr.com/topic/7800-sekonder-hava-pompasi-valflerini-temizleme/

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Mehmet Kazancıoğlu yazdı:

Ergün bey giriş yapamadım linge 

Kia sorento xforce değil. 140 bg olan seri. 55bin tl yazılı 

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
Servet Aydın yazdı:

Kia sorento xforce değil. 140 bg olan seri. 55bin tl yazılı 

Teşekkür ederim abi

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
Sami Demirpaz yazdı:

Ne oldu bu konu bulundu mu bir 4 ceker

Daha bulamadım sami biraz ağırdan alıyorum istediğim gibi bişey bulana kadar aramalara devam

Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz
Daha bulamadım sami biraz ağırdan alıyorum istediğim gibi bişey bulana kadar aramalara devam
Var mi ornek ilan, nelere bakildi ?
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu

Birkaç ilana baktım gittim geldim

Cherokeenin biri nascar jeep e götürdüm alma dediler almadım 

Freelander var birtane gittim baktım bazı eksikler var fiyatı konuştuk ettik muayene yok dedi yaptır gel dedim ceza ve hgs borcu var dedi yatır muayeneye yap gel dedim parası yokmuş benden istedi olmaz dedim

Sportage baktım hasar kaydı çok çıktı 

Sorento bakıyorum  2005 lerin vergisi 2020 de düşüyor onlardan temiz düşürürsem onlara bakıyorum hani dediğim gibi acil durumum yok aramalar devam 

Önerilere açığım sizlerden

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız
Mahmut Yıldız yazdı:

Sıfırı fiyatı yükselen araçların 2. el fiyatları düşmez. Ha şu an iyi şişti fiyatlar, yıl sonunda hurda teşviği de bitince sıfır fiyatları yine yükselince 2. el fiyatları da otomatikman yükselecek. 

2. elde durum senin dediğin gibi kimse almazsa fiyat düşürürüm şeklinde değil. Çünkü millet aracını satmak zorunda hissetmiyor ama araç almak isteyen ancak sıfır araç alamayanlar 2. ele yöneliyor. Yani;

sıfır alamayanların 2. ele yönelmesiyle talep artıyor.

Sıfır araç satışı düştüğü için piyasaya 2. el araç girmiyor, arz azalıyor. 

Bu durumda ne olmasını beklersiniz?

2. eldeki fiyat artışının sebebi belli oldu, arz-talep dengesi. Ekim ayında 674.000 araç el değiştirmiş. Sayı, noterde işlem gören araç sayısı. Al-satçıların yaptığı satışlar da var bunun içinde. 

Yorum bağlantısı
Talha Bilgi
Erman Uzun yazdı:

Outlander l200 gibi kilit sistemli mi yoksa sürekli dört çeker mantığı ile mi çalışıyor 

Kilit yok Rus sitelerinden gördüğüm kadarı ile %60 ön %40 arka bunun %50'ye %50 diyenlerde var 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
Ali Gök yazdı:

sorento hiç şeker durmuyor

captiva bak captiva

captiva pahalı ondan sorento bakıyom

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...