İçeriğe Yönlendir

4x4 Arayışı Başladı Maksimum Bütçe 55 Bin

Mehmet Kazancıoğlu

Recommended Posts

Ali Darbaz

Panda yarın showroomda. 

İnceliyem.... 

1 silindirin eksikliği alıştıkta 2 silindir eksik arabada power boşluğu devirle kapatılır. Kac devirde yürüyor merak ettim. 

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
Mehmet Göktürk yazdı:

bi rencır olacak di mi :)

pekçekerinden olacak hatta raptor olacakki oluşan tipiden önlerini göremeyecekler :D

bu arada 2011 di sanırım,  tigu 2.0 tdi 4x4 ler nasıldır bilgin varmı? tabi buda tatlı su suvu...

rastgele bir link atayım

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pickup-volkswagen-2011-vw-tiguan-2.0-tdi-4-motion-takasli-763941446/detay

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi
Servet Aydın yazdı:

Öhöm 

IMAG0793.jpg

Yirmaga gideyrum dedim gelmedin yağmur gelecek şimdi 😛 cuma belki yine kaymaya giderim 😛 kizak arka pandizota tam geldi duruyor

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
Ali Darbaz yazdı:

Panda yarın showroomda. 

İnceliyem.... 

1 silindirin eksikliği alıştıkta 2 silindir eksik arabada power boşluğu devirle kapatılır. Kac devirde yürüyor merak ettim. 

süper, sorsana gerçi bilmezler ama, oto vitesi çıkacakmı, şuan italyan sitesinde yok gözüküyor, birde içinde ve yanında durup resim çek sana zahmet, bakayım ebetları nasıl, uzun zaman oldu göreli çünki...

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

Ali Cihangiroğlu yazdı:

süper, sorsana gerçi bilmezler ama, oto vitesi çıkacakmı, şuan italyan sitesinde yok gözüküyor, birde içinde ve yanında durup resim çek sana zahmet, bakayım ebetları nasıl, uzun zaman oldu göreli çünki...

Peki abi nasıl istersen.. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Ali Cihangiroğlu yazdı:

pekçekerinden olacakki hatta raptor ki oluşan tipiden önlerini göremeyecekler :D

bu arada 2011 di sanırım,  tigu 2.0 tdi 4x4 ler nasıldır bilgin varmı?

Eski kasa mı? Çok güzeldi onlar alamadık pahalıydı. Bildiğin 2.0 motor haldeks vesaire. yeni tiguandan biraz daha arazimsi sürüşü var onların. oturunca...Düşünürsen tavsiye ederim. 

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Mustafa Tüfekçi yazdı:

Yirmaga gideyrum dedim gelmedin yağmur gelecek şimdi 😛 cuma belki yine kaymaya giderim 😛 kizak arka pandizota tam geldi duruyor

Land bende değil ki 😃

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
Mehmet Göktürk yazdı:

Eski kasa mı? Çok güzeldi onlar alamadık pahalıydı. Bildiğin 2.0 motor haldeks vesaire. yeni tiguandan biraz daha arazimsi sürüşü var onların. oturunca...Düşünürsen tavsiye ederim. 

bak bu alet fena değil gibi, tigu sağlam araç sonuçta, bu kasalar çokta eski durmuyor üstelik, güçte var, sevdim bu işi sanki :)  hangi paket ne olmalı biraz tavsiye alayım o zaman...

Servet Aydın yazdı:

Land bende değil ki 😃

Neeyyy sattınmı yoksam....

Yorum bağlantısı
Hacı Şenyurt

@Mehmet Kazancıoğlu oncelikle arayisin hayirli olsun. Yanlis anlamis olabilirim ama sanirim aile kullanimina da uygun bir arac ariyorsun. Ben modele karar verdi isen mutlaka 1 saat kadar ailen ile birlikte arabayi sehir ici mumkunse arazide de kullanmanizi tavsiye ederim. Kendimden ornek vereyim; esim surekli suv da suv diyordu. Sirket 2019 model 3008 verdi. Bir aksam ciktik 1-1:30 saat kadar gezdik. Eve doner donmez cumlesi su oldu insignia yi satmiyoruz. Dusunki insignia nin konforu zayifir.

Surc-u lisan ettiysem affola.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Ali Cihangiroğlu yazdı:

bak bu alet fena değil gibi, tigu sağlam araç sonuçta, bu kasalar çokta eski durmuyor üstelik, güçte var, sevdim bu işi sanki :)  hangi paket ne olmalı biraz tavsiye alayım o zaman...

Neeyyy sattınmı yoksam....

Hocam paketlerde sport&style highline vesaire var. Otomatik 2.0 larda zaten herşey var. Bulursan koyu renk al beyaz alma. Füme yahut lacivert metalik. Önleri tampon arazi tipi olanlar da vardı ama onlar 2010 dan sonra gelmemiş olabilir. zaten çok önemli de değil. İstersen değiştirirsin. Kontrol etmen gereken şey serviste bakımları düzgün yapılmış mı? şanzıman haldeks yağı vesairesi. Servis unutmaz servise gittiyse sorun yok. (liftten düşürüp orasını burasını çarpabilirler o başka). 

Model değiştiği için ederinden ucuza alabilirsin ve mantıklı olabilir. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Ali Cihangiroğlu yazdı:

disco 3-4 hangisi bakiim :)

bi su iç biraz penecre aç, sonra bir daha oku :rofl:

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
Çağlar Bayur yazdı:

bi su iç biraz penecre aç, sonra bir daha oku :rofl:

anlamadı ben, anlamam ben boss moss, neymiş  bakiim :)

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
Mehmet Göktürk yazdı:

gayet güzel valla, direk hanım onaylı :D renkte fena değil gibi, bej....

aha bizim orada, fiyat fazla ama...

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pickup-volkswagen-sahibinden-hatasiz-boyasiz-extrali-sifir-ayarinda-ds-km-732015648/detay

hepte siyah-beyaz başka renk yokmu satan ...

Yorum bağlantısı
Erhan Doruk
Mehmet Kazancıoğlu yazdı:

Hem kamyonet hemde manuel benim tercihim değil teşekkür ederim 

Tercihlerinizi ilk mesajınızda tam belirtseydiniz boşuna uğraşmamış olurduk. 

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
Erhan Doruk yazdı:

Özür dilerim sizi boşa uğraştırmışmı 

Erhan Doruk yazdı:

Erhan Doruk yazdı:

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
Mehmet Göktürk yazdı:

Uğraşırız. Merak etmeyin. Ben Boşa uğraştığımızı düşünmüyorum.

Hocam lafım size değil arkadaşı boşa uğraştırmışım ona üzüldüm 

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Osman Yüksel

"Bana kalırsa 55" civarına alınabilecek en iyi 4x4 2004-2005 model subaru forester 2.0 XT modelidir. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...