İçeriğe Yönlendir

4x4 Arayışı Başladı Maksimum Bütçe 55 Bin

Mehmet Kazancıoğlu

Recommended Posts

Ali Gök
Mehmet Kazancıoğlu yazdı:

alınma yok ben hangisinden vazgeçeğimi anlamaya çalışıyorum 

vazgeçmek yok sabredeceksin hangisinin en düzgününü bulursan onu alacaksın. zaten hard ofroad yapacak halin yok hafta sonu piknik yapmaya araba alıosun bizim gibi

en düzgün mekanik olarak en masrafsız durumdakine bak yeter. yoksa hepsi çok yakacak zaten kulak asma 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Crv diyeyim diyorum sonra grand charokee fiyatında olduğunu görünce vazgeçiyorum.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
Ali Darbaz yazdı:

Böyle şeylerde var ama, 4x4 değil. Yüksek hacimli dizel motorlu otoban gezme arabası. İçinde döşşek ser yat. 

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-citroen-ozel-uretim~2.0-hdi-130-hp~picasso-boyasiz-kayitsiz~7-koltuk-713167370/detay

Aynı kampta buluşamazsınız Mehmet abiyle, kulvar farklı ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi
Mehmet Kazancıoğlu yazdı:

Kar'ın bittiği yerde Kăr başlar demiştin diye hatırlıyorum ve korkuyorum :) 

ben yoldan çıkmak istiyorum 

Korkacak bişi yok .  Almak için zamanlaman kötü uygun fiyatli gördüklerin  de iyi mal olsalar zaten çoktan satılmış olurlar.

Liberty fiyatlarına bakıyorum seneye bu zaman 70 altına bulunur mu meçhul.

Aralık sonu gibi ilana koyarım gibi hem mevsiminde olur hem değerinde. Zaten alalı tek araç kalınca günlük kullandım bir ay şimdi Kartepeye gidip debelenip gelicem bı kaç hafta. Sonra baharda belki yaz için multivan alirim. Yataklı uzun yol arabası :)

Ali Darbaz yazdı:

Böyle şeylerde var ama, 4x4 değil. Yüksek hacimli dizel motorlu otoban gezme arabası. İçinde döşşek ser yat. 

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-citroen-ozel-uretim~2.0-hdi-130-hp~picasso-boyasiz-kayitsiz~7-koltuk-713167370/detay

Bu kışlık değil . Ama bak Nisan sonrası bana bu tip bişi lazım otel konaklama bedeli yerine yatar koltuk alıp takılacam hafta sonları

Bunlar denize gitmelik jeep dağa bayira gitmelik 

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Mustafa Tüfekçi yazdı:

Korkacak bişi yok .  Almak için zamanlaman kötü uygun fiyatli gördüklerin  de iyi mal olsalar zaten çoktan satılmış olurlar.

Liberty fiyatlarına bakıyorum seneye bu zaman 70 altına bulunur mu meçhul.

Aralık sonu gibi ilana koyarım gibi hem mevsiminde olur hem değerinde. Zaten alalı tek araç kalınca günlük kullandım bir ay şimdi Kartepeye gidip debelenip gelicem bı kaç hafta. Sonra baharda belki yaz için multivan alirim. Yataklı uzun yol arabası :)

Bu kışlık değil . Ama bak Nisan sonrası bana bu tip bişi lazım otel konaklama bedeli yerine yatar koltuk alıp takılacam hafta sonları

Bir webastoluk işi var bu arabanın. Üzerinde 4 bölge kliması var. Daha ne olsun :) 

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Sorun ısınma değil :)

yazlik yerde gezmeyecek olanın 4 tekeri dönmeli. Onu arıyorlar zaten :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Mustafa Tüfekçi yazdı:

Sorun ısınma değil :)

yazlik yerde gezmeyecek olanın 4 tekeri dönmeli. Onu arıyorlar zaten :)

yahu ben senin için dedim, boşver eski hondacıyı :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

İşletme maliyeti düşük, yakıt tüketimi düşük, iyi lastik ile dağda önden giden, yolda otomobil gibi süzülen tek araç var senlik. 2001 147 bg crv. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Bana olur ikiz yatağa dönebilen bişi olsun yeter :) ısınma kolay 

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız
Servet Aydın yazdı:

İşletme maliyeti düşük, yakıt tüketimi düşük, iyi lastik ile dağda önden giden, yolda otomobil gibi süzülen tek araç var senlik. 2001 147 bg crv. 

Temizini 50'ye bulmak zor.

Yorum bağlantısı
Ali Gök
Köksal Yılmaz yazdı:

kilit tuşu olsun aldığın 4 çekerde

bence hiç ihtiyacı yok. ortalama bir 4*4 işini görür

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Köksal Yılmaz
bence hiç ihtiyacı yok. ortalama bir 4*4 işini görür
Low değil, tucsonda filan oluyor ya 2 çekeri 4 é alan o olsun.

Bu arada ilgi çekiyorsa ssang yong lara da bakılabilir forumda danışma konusu da mevcut
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
Servet Aydın yazdı:

abi 2005 kasalar nasıl 

Yorum bağlantısı
Ali Gök

benim tavsiyem niyet ettiysen al tank gibi bir cheroke bin.

sıkılınca satarsın . duster qasqai vs tarzında arabaları zaten istediğin an alırsın binlerce var piyasada .

bu kadar niyetlenmişken cherokeden aşağısına binme bence

he bide arabayı alırken sakın boya makinecilere baktırma. gerçek jeep servisine götür altına baktır 

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
Ali Gök yazdı:

benim tavsiyem niyet ettiysen al tank gibi bir cheroke bin.

sıkılınca satarsın . duster qasqai vs tarzında arabaları zaten istediğin an alırsın binlerce var piyasada .

bu kadar niyetlenmişken cherokeden aşağısına binme bence

he bide arabayı alırken sakın boya makinecilere baktırma. gerçek jeep servisine götür altına baktır 

Ali biliyorsun niyetim grand olmadı cheroke ama maalesef şu anki piyasada alma imkanım yok fiyatlar senin sattığın zamana göre baya yüksek olduğu için benim bütçemi aşıyor vaz geçmiş değilim ilerleyen zamanlarda olacak mutlaka ama o zaman bu zaman değil gibi geliyor bana. elimdeki bütçe ilede haşat bir araç almak istemiyorum. tek sıkıntı bu aslında onun yerine geçiş sürecinde daha uygun fiyatlı bir araç alıp bu süreyi değerlendirmek 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...