İçeriğe Yönlendir

4x4 Arayışı Başladı Maksimum Bütçe 55 Bin

Mehmet Kazancıoğlu

Recommended Posts

Mehmet Kazancıoğlu
Çağlar Bayur yazdı:

linklere bakınca, haftada kaç gün kullanılcak alınacak olan suv?

Abi hafta sonu iki gün, hafta içi okula veya markete gidecek 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Mehmet Kazancıoğlu yazdı:

Abi hafta sonu iki gün, hafta içi okula veya markete gidecek 

linkindeki ürünlerin gerçek şehir içi tüketimlerini araştırmadan alma.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi
Çağlar Bayur yazdı:

Benzinli otomatik hondaya bindim diyor :) lpgde 4.7grand ile aynı 😛

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu

şehir içi, dışı ve çekiş performansı olarak forester derim ben. 2004 civarı bulabilirsiniz. 2.0. Yürütme maliyeti düşüktür. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

şehir içi, dışı ve çekiş performansı olarak forester derim ben. 2004 civarı bulabilirsiniz. 2.0. Yürütme maliyeti düşüktür. 

Buji değişimi için motor inen marka değil mi o 

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Güzel araç ancak yürütme maliyetinin pek te ucuz olacağını düşünümuyorum 

Çağlar Bayur yazdı:

Mustafa Tüfekçi yazdı:

1.6 focus otomatik tüpsüz (sonradan tüplü)

1.4 tfsi a3 tüpsüz

1.6 civic tüpsüz 

Bunlar dan fazla yakar mı ki :p

Yorum bağlantısı
Hasan Basri Bayraktar

Mayısta 3 yıl olacak .160 binde aldım .şu an 203 binde.uzun yolu çok keyifli ,şehir içi gayet heybetli .Yakıt 10 çok sıkıştır 11.5 olur...Ama dediğiniz fiyatlara bulmak imkansız.Santa fe...
Ama eski kasasını hala oğluma Trabzondan buldum ve aldım dün geçti İzmire.2006 eski kasa 147 binde 8 bin hasar kaydı vardı.Aldığımız fiyat 47 500 tl...bu zamanda alınacak ve binilecek en iyi araçlardan...tavsiye ederim...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
(düzenlendi)
Servet Aydın yazdı:

Buji değişimi için motor inen marka değil mi o 

Yok artık :) aküyü çıkarıp değiştik. Yenilerinde alt korumayı çıkarınca özel bi aparatla değişiyor. Bu sayade ağırlık merkezi yere yakın oluyor ve yol tutuşa çok katkısı var

dört çekişi efsane. Hele karda

Güzel araç ancak yürütme maliyetinin pek te ucuz olacağını düşünümuyorum 

Kaza durumu olmazsa sorunu yok. Az bozulma, az değişim ama orijinal parça ister. Yürütme maliyeti büyük hacimlilerin daha altındadır hocam. 4 çekeri de çok keyiflidir. Yılların tecrübesi var. Bi tadına bakın derim. 

tarihinde Tansu Kalafatoğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

50 üstünü zaten kredi ile tamamlayacam diyorsun 5 ile 10 arasında bin lira ek maliyet var. 10 çek Cherokee al. Bir daha almaya uğraşma zaten kredi bitince satsam desen o farkı kapstirsin. :)

zevk için alacaksın küçük rakamlara takılma. İki hafta sonra 60 a vereyim mekaniği bildik araba . Hazır masrafı yapılmış :) koy kaputa parayı al git işte. Yaptığı primi görüyorsun. Bostancı da yakın servisi hazır :) km içinde ilanlara bakıyorum kondisyon olarak aynı ayardakiler zaten şuan 60 bandını aştı. 200 bin altındakilere bakıyorum iç kondisyon yanlarında 100 binde gibi :) agir arazisi de yok kitapcigi faturası duran makina :)

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Mustafa Tüfekçi yazdı:

honda ile jeep aynı yakıyor diyen kimmiş öğrenelim?

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi
Çağlar Bayur yazdı:

honda ile jeep aynı yakıyor diyen kimmiş öğrenelim?

8 litre benzin denmiş 15 litre LPG yakıyom izmit şehir içi.  

16*3.50 diyelim hadi .  6.75 den benzin hesapla :)

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Mustafa Tüfekçi yazdı:

8 litre benzin denmiş 15 litre LPG yakıyom izmit şehir içi.  

16*3.50 diyelim hadi .  6.75 den benzin hesapla :)

1 adet dolar ile 1 adet altın aynı diyorsan anladım teşekür ederim. hesap yöntemi güzelmiş

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi
Çağlar Bayur yazdı:

1 adet dolar ile 1 adet altın aynı diyorsan anladım teşekür ederim. hesap yöntemi güzelmiş

Yine mi gol değil

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
Mustafa Tüfekçi yazdı:

50 üstünü zaten kredi ile tamamlayacam diyorsun 5 ile 10 arasında bin lira ek maliyet var. 10 çek Cherokee al. Bir daha almaya uğraşma zaten kredi bitince satsam desen o farkı kapstirsin. :)

zevk için alacaksın küçük rakamlara takılma. İki hafta sonra 60 a vereyim mekaniği bildik araba . Hazır masrafı yapılmış :) koy kaputa parayı al git işte. Yaptığı primi görüyorsun. Bostancı da yakın servisi hazır :) km içinde ilanlara bakıyorum kondisyon olarak aynı ayardakiler zaten şuan 60 bandını aştı. 200 bin altındakilere bakıyorum iç kondisyon yanlarında 100 binde gibi :) agir arazisi de yok kitapcigi faturası duran makina :)

Mustafa söylediğin rakam benim için yüksek piyasa için uygun olabilir ama benim için yüksek senin yaptığın gibi dip rakamı bulursam neden olmasın kaputa nakit keş aldığın rakam+yaptığın masraf+%10 kar hesapla bana tamam dersen ara görüşelim :):exc1: he bu arada aracın iç resimlerini atabilirsin bana watsaptan 

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
Çağlar Bayur yazdı:

Abi başka nasıl hesap yapacagiz cepten çıkan para aynı mantık o yönde 

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

Abi ne yaptın sen ya bu araç benim için çok fantazi olur ikinci veya üçüncü araç olarak belki alınır 

Ne güzel araba. Neden kortunki. 

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
Ali Darbaz yazdı:

Ne güzel araba. Neden kortunki. 

Korku yok korku yok sadece çok büyük ve günlük kullanıma uygun bir araç degil disko. ben bir koltuk altına iki karpuz sığdırmam lazım ikici araç olarak çok güzel 

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Mustafa söylediğin rakam benim için yüksek piyasa için uygun olabilir ama benim için yüksek senin yaptığın gibi dip rakamı bulursam neden olmasın kaputa nakit keş aldığın rakam+yaptığın masraf+%10 kar hesapla bana tamam dersen ara görüşelim :):exc1: he bu arada aracın iç resimlerini atabilirsin bana watsaptan 

Ah abi o hesabı sen hondayi satarken yapabilmiş olsan Ali den sen alırdın jeepi biz ondan anlaşamıyoruz rakamda senle. Ben alırken kumar oynadım tefecifen para alıp :)

sattigimda araba arıcam ben o hesabı kimseye yaptiramam ki ama. Sen belki uyguna bulucan başka araba ama ben ilana koyduğumda belki daha ucuza satacam. sen benim telafuz ettiğim rakama yine jeep mal edemeyecen.

kismet bu işler gönlüne göre olsun . 

Yorum bağlantısı
Ali Gök

Abi ne yaptın sen ya bu araç benim için çok fantazi olur ikinci veya üçüncü araç olarak belki alınır 

cebinden çıkan para daha az olsun isterse jeepe nasıl biniyorsun sorusu bitmez

bacanağımda 10 litre yakan i 20 var otomatik.  20 litre lpg yakan libertye biniyorum diye enayi gözüyle bakıyordu. matematik problemi malesef ilk okulda çözülemedi :D 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...