İçeriğe Yönlendir

4x4 Arayışı Başladı Maksimum Bütçe 55 Bin

Mehmet Kazancıoğlu

Recommended Posts

Mehmet Kazancıoğlu
Ali Darbaz yazdı:

Altı üstü 8 silindir ve yerden bi kaç santim yüksek diye 100 km de 20 litre yakıt tüketimine okey diyceksin. 

3 - 4 gün sonra aynı Babam gibi çok yakıyor bahanesi ile kullanmaktan vazgeçiceksin. Otoparkta yatır kalacak. Aynı civic işine döncek. 

Ali bu konuda senin ile anlaşmamız pek uygun görünmüyor. bana göre de ekonomi yapacam diye vidalı lastik ile dolaşmak  pek makul gelmiyor. bu iş biraz gönül biraz zevk birazda tercih meselesi Babanız çok yakıyor diye araca binmiyor olabilir. benim hiç bir aracım hiç bir zaman otoparkta yatır kalmadı kalmaz da aracım yakıyor diye hiçbir zaman üzülmedim veya gideceğim yerden geri kalmadım. ha şu bir gerçek İstanbul içinde eğer tek başıma bir yere gideceksem ve toplu taşıma ile ulaşabilen bir yer ise toplu taşımayı tercih ederim trafikle boğuşmamak için 

"Aynı civic işine döncek".  bu cümle ne demek açıklarmısın lütfen. ben hafta içi sabah şirket aracı ile evimin kapısından alınıp akşam gene evimin kapısında iniyorum. ne yapayım yok siz beni almayın ben kendi aracım ile gidip geleceğim mi demeliyim.  

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
Hasan Basri Bayraktar yazdı:

Mayısta 3 yıl olacak .160 binde aldım .şu an 203 binde.uzun yolu çok keyifli ,şehir içi gayet heybetli .Yakıt 10 çok sıkıştır 11.5 olur...Ama dediğiniz fiyatlara bulmak imkansız.Santa fe...
Ama eski kasasını hala oğluma Trabzondan buldum ve aldım dün geçti İzmire.2006 eski kasa 147 binde 8 bin hasar kaydı vardı.Aldığımız fiyat 47 500 tl...bu zamanda alınacak ve binilecek en iyi araçlardan...tavsiye ederim...

Hasan hocam santa fe bakınıyorum eski kasaları hoşuma gitmiyor sizin aracın kasası çok güzel ancak ona da bütçe yetmiyor.

Murat Atagenç yazdı:

İyi bir 4 çeker alınana kadar sıralı 6 silindir verebilirim bütçeyi zorlamadan

Murat Atagenç yazdı:

M54B22TU

2OlVaq.jpg

Alican mı o bana olur ama eve olmaz Murat bey keşke olsa 

Köksal Yılmaz yazdı:

Mehmet abi 2.0 benzin/lpg li xtrail lere baktın mı? Bütçe içinde bulunur gibi.

köksal xtrail lere bakıtım bütçe 2004 2005 e kadar yetiyor ancak onlarda torpido çok tuaf gösterge kısmına alışmam baya zor olabilir. 

bu araca yorum alabilirmiyim 

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pickup-hyundai-orjinal-degisensiz-160.000-km-de-en-dolusu-758037296/detay

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
köksal xtrail lere bakıtım bütçe 2004 2005 e kadar yetiyor ancak onlarda torpido çok tuaf gösterge kısmına alışmam baya zor olabilir. 
Araba pazarında incelemiştim abi içi ferah oturuş pozisyonu güzel araba sadece gösterge ile düşünme derim. Sürücüye dönük ayrıca arazide önünü daha rahat görürsün bi de böyle düşün :)
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Oğuz Yılmaz

@Mehmet Kazancıoğlu hocam hayirlisi olsun E lere kafa tutan civic gitmis :)

konuyu cok okuyamadim ama crv olur diyorsan su ilan isyerinden bir arkadasimizin. Fiyatini piyasasini inan bilmiyorum ama arac Ankara araci, Ahmet abi de kendisinden araba alinabilecek bir abi :)

Sahibinden Temiz CRVİlan No: 744872317
https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pickup-honda-sahibinden-temiz-crv-744872317/detay

selamlar :)

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Mehmet Kazancıoğlu yazdı:

Ali bu konuda senin ile anlaşmamız pek uygun görünmüyor. bana göre de ekonomi yapacam diye vidalı lastik ile dolaşmak  pek makul gelmiyor. bu iş biraz gönül biraz zevk birazda tercih meselesi Babanız çok yakıyor diye araca binmiyor olabilir. benim hiç bir aracım hiç bir zaman otoparkta yatır kalmadı kalmaz da aracım yakıyor diye hiçbir zaman üzülmedim veya gideceğim yerden geri kalmadım. ha şu bir gerçek İstanbul içinde eğer tek başıma bir yere gideceksem ve toplu taşıma ile ulaşabilen bir yer ise toplu taşımayı tercih ederim trafikle boğuşmamak için 

"Aynı civic işine döncek".  bu cümle ne demek açıklarmısın lütfen. ben hafta içi sabah şirket aracı ile evimin kapısından alınıp akşam gene evimin kapısında iniyorum. ne yapayım yok siz beni almayın ben kendi aracım ile gidip geleceğim mi demeliyim.  

İyi peki sen bilirsin. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
Mahmut Yıldız yazdı:

Bu zamanlarda sportage alırdım, zaten sonra aynı araç oldular. Ama sportage fiyatlarını bilmiyorum. 

sportage ler biraz daha pahalı olduğu için bunlara yöneldim.

Sinan Akgöl yazdı:

bunlara bakıyorum km düşükleri inceliyorum 

Oğuz Yılmaz yazdı:

@Mehmet Kazancıoğlu hocam hayirlisi olsun E lere kafa tutan civic gitmis :)

konuyu cok okuyamadim ama crv olur diyorsan su ilan isyerinden bir arkadasimizin. Fiyatini piyasasini inan bilmiyorum ama arac Ankara araci, Ahmet abi de kendisinden araba alinabilecek bir abi :)

Sahibinden Temiz CRVİlan No: 744872317
https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pickup-honda-sahibinden-temiz-crv-744872317/detay

selamlar :)

Oğuz araç güzel ancak benim bütçemin çok üstünde 50 binli rakamları teklif etmek ayıp olmazmı 

Mert Yeldan yazdı:

Abi Suzuki Swift al 4x4 :p Hem az yakar.

swiftlerin çok eski kasaları var bu fiyatlara onlarında içi çok küçük arka koltuk ikili 

Ali Darbaz yazdı:

İyi peki sen bilirsin. 

"Aynı civic işine döncek" bu cümleye açıklama bekliyorum civic de ne oldu onu anlamadım

Köksal Yılmaz yazdı:

Bana çok övüyordun

jimny övmüştür o 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
Servet Aydın yazdı:

İyi düşün neyi övdüğümü 

Fiat sedici miydi? Fark var mı ki?

Yorum bağlantısı
Sinan Akgöl
Köksal Yılmaz yazdı:

Fiat sedici ile aynı olan Suzuki sx4 olması lazım Swift değil :) 

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

"Aynı civic işine döncek" bu cümleye açıklama bekliyorum civic de ne oldu onu anlamadım

Arabayı kullanmıyordun, yatıyordu. Onunda sebebini açıklamışsın. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu

4x4 hyundai alacak olsam kesinlikle 2006-2009 kasa SantaFe alırdım. 40-50 cm karda güzel lastiklerle bir gidişine denk geldim harikaydı.

Ssanyong lar arazi kabiliyetleri fazla olan araçlar. Erzurumda petrol boru hattı şantiyesindeki araçların çoğu ssangyong marka idi. Amcamın oğluna da önerdim. Tek olumsuz yönü şaseli araç oldukları için ağırlar ve 2,0 dizel motor bu kasalara az geliyor. Bu araçların hepsi arazi açısından bence çok güzel.

Sinan Akgöl yazdı:

okulda bir arkadaşımda Suziki vitara var 1,6 4x4,  Düzce kışın topuk yaylasına gitmiştik. Suzuki jimy falanda vardı. kar 40 cm geçtiğinde 1,3 ve 1,6 suzikilerin nefesi kesiliyordu. Nissan navara 2,5 50-60 cm de ve toyota land cruiser 3,0 70-80 cm karda debelenmeye başlamıştı. Kullanmayı düşündüğünüz yerdeki kar ve arazi durumuna göre motor gücüne karar vermelisiniz. Bu iş tamamen zevk meselesi.

Hayatımda bir defa yolda kaldım orada da hiç 4x4 kar etmezdi paletli lazımdı.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Cavit Çırakoğlu

Bütçe biraz daha açılırsa reno motorlu 1.9 dizel Vitara alınabilir. Birde Amerikan olup ve motorlu patriot da alınabilir..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu
Mehmet Kazancıoğlu
(düzenlendi)
Ali Darbaz yazdı:

Arabayı kullanmıyordun, yatıyordu. Onunda sebebini açıklamışsın. 

dışarıdan bakınca yakıtdan dolayı kullanmıyor gibi mi görünüyorum yanlış görmüşsün imzamda bulunan araçlara bakarsan genelde az km yaptığım için hep benzinli araç tercih ederim. dizel sadece fiestam vardı ozaman da günlük kullanıyordum iş servisim yoktu. 

tarihinde Mehmet Kazancıoğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Köksal Yılmaz yazdı:

Müjde Ar ile Uma thurman 

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
Sinan Akgöl yazdı:

Fiat sedici ile aynı olan Suzuki sx4 olması lazım Swift değil :) 

Ben swifti sx4 olarak görmüşüm iyi mi :D gözlüklerimi sileyim.

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...