İçeriğe Yönlendir

British Short Hair

Ebrar Tüfek

Recommended Posts

Fatih Sarıkaya
(düzenlendi)
Ebrar Tüfek yazdı:

Dünden beri 2 defa çok az mama içti, zayıflıktan kemikleri elime geliyor, bugün veterinere götüreceğim tekrar, gözlerinde çapak vardı solüsyon ile hallettik bitek şu yemek yeme işi kaldı çok iştahsız sadece uyuyor evde bir adım atmıyor :(

İştahsızlık belirli bir zaman sonra bizim kedinin birinde olmuştu.Veterinere götürdük.İğne yaptı.İçeriğini sordum.Vitamin dedi.İştahını açar dedi.1 hafta sonra tekrar eskisi gibi yemeye başladı.Yavru iken hassas oluyorlar.Ellerinizi yıkamadan kediye dokunmamanızı tavsiye ederim.Bir süre misafir ve çocuklardanda uzak tutmakda fayda var.

Bizimkinin iştahsızlık dönemi 3,5 aylıkken başlamıştı.Sizinki daha çok ufak.

tarihinde Fatih Sarıkaya tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek
Fatih Sarıkaya yazdı:

İştahsızlık belirli bir zaman sonra bizim kedinin birinde olmuştu.Veterinere götürdük.İğne yaptı.İçeriğini sordum.Vitamin dedi.İştahını açar dedi.1 hafta sonra tekrar eskisi gibi yemeye başladı.Yavru iken hassas oluyorlar.Ellerinizi yıkamadan kediye dokunmamanızı tavsiye ederim.Bir süre misafir ve çocuklardanda uzak tutmakda fayda var.

Bizimkinin iştahsızlık dönemi 3,5 aylıkken başlamıştı.Sizinki daha çok ufak.

Şuan nazar değmesin yiyor, dünden beri biraz enerjisi yerine geldi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Sarıkaya
Ebrar Tüfek yazdı:

Şuan nazar değmesin yiyor, dünden beri biraz enerjisi yerine geldi.

Güzel haber sevindim :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek

Bugün karma aşıyı yaptık sabaha kadar bayaa halsiz olacak, limon kafalı kuşumuz, kedinin hasta olduğunu halsiz olduğunu anladı başında nöbet tutuyor, kediyi öpüyor kolunun altına girip çıkıyor. Kediyi sevmeye çalıştığımda bağırıyor bana, nasıl bi tarikata denk geldik anlamadım, bir kaç ay geçmeden bizi evden kovar bunlar [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23] uzaktan zoomladım kalitesiz çıkmış foto.54cc9fdb8acb4353ae2c72dbb3028885.jpg

• Beğen 1
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...