İçeriğe Yönlendir

A6 3.0 TDI Quattro

Selim Bilgin

Recommended Posts

Gökhan Albayrak

Durun daha çekirdeğimi almadım...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cem Dilmen

Hayırlı olsun Selim Bey. Allah kaza bela vermesin inşallah...

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Cem Işık
Selim Bilgin yazdı:

Eyvallah abi, Kodiaq ile takas edebiliriz hemen. :D

3.0 audiye binen adam ne yapsın fındık motorlu çakma suvcuğu yahu.. Ağam bizimle eğlenii 😅

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Selim Bilgin
Cem Dilmen yazdı:

Hayırlı olsun Selim Bey. Allah kaza bela vermesin inşallah...

Amin hocam teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Fatih Keskin

Dememe fırsatım oldu bu akşam o tork o güç 6 silindirin sesi araç çok güzel güzel günlerde kullanman dileğiyle
0b7bc55cf456fa29f3b97a952731417f.jpg

• Beğen 3
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Gül
Selim Bilgin yazdı:

Abi o fiyat ne ya dalga geçer gibi. :D hem de s line avant.

Sen en iyisi şöyle temiz bi tane al, yazın gelince içini benim arabaya aktaralım. :D 

Aklıma gelmiyor değil 😁 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Pınar

Hayırlı olsun, çok beğendim. Allah kaza bela vermesin.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Çağlar Bayur yazdı:

yani eksik çekerli biberon cc motorlu halk arabası kullananlar uzak mı duracak?

sadece arabasında 4 çekeri olanlar yazsın. ama premium araba olması lazım. yoksa konu kirleniyor diye şeyettiydim. baksanıza land satışı filanda olmamış konuda. :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Fatih Keskin yazdı:

Dememe fırsatım oldu bu akşam o tork o güç 6 silindirin sesi araç çok güzel güzel günlerde kullanman dileğiyle
0b7bc55cf456fa29f3b97a952731417f.jpg

sen maşına bastın ve araba hala dağılmadı ise sağlamlık testini geçmiş demektir

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Maşallah maşallah hayırlı olsun. Q7 ile aynı motor ise çok tatlı bir sesi var. Bi “quattro yanlaması” yaşamayı çok isterdim sarı siteye girip biraz hayal kurayım bari

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek
Sefa Çelik yazdı:

Quattro yolu çok iyi tuttuğu için keyif verir, BMW yolu tutmadığı için. İkisinin yeri ayrı. Yanlamak için quattro bence uygun değil. Sadece karda falan, yanlarmış gibi yapar, onda bile yol tutar ;)

Benimki hayal nasılsa. Ama 4 çekerli güçlü bir arabayla yapmak istiyorum bir gün öyle bir şey. Ölmeden önce yapılacaklar listesinde :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selim Bilgin
(düzenlendi)
Emre Şimşek yazdı:

Maşallah maşallah hayırlı olsun. Q7 ile aynı motor ise çok tatlı bir sesi var. Bi “quattro yanlaması” yaşamayı çok isterdim sarı siteye girip biraz hayal kurayım bari

Teşekkürler. Evet aynı motor ailesi, A8, Q7, Touareg, Cayenne vs. 

Gerçekten ipeksi bir çalışma sesi var. Ama hacimden dolayı yüksek bir ses tabi. 

tarihinde Selim Bilgin tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

yalıtım çok önemli. enjektör tasarımı vs de fark ediyor tabi. jeep de 3.0 om642 var, ml350 de de om642 var ama turbo ve enjektörleri farklı. inanılmaz sessiz daha yeni olan motor. kaput açıkken bile fark ediliyor. ama mesela ml350 deki aynı motor e350cdi da da var E nin içinde hiç ses duyulmuyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz
yalıtım çok önemli. enjektör tasarımı vs de fark ediyor tabi. jeep de 3.0 om642 var, ml350 de de om642 var ama turbo ve enjektörleri farklı. inanılmaz sessiz daha yeni olan motor. kaput açıkken bile fark ediliyor. ama mesela ml350 deki aynı motor e350cdi da da var E nin içinde hiç ses duyulmuyor.

Ust ligden selamlar :)
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

tiguandan selamlar :) 140bin. km

Sami Demirpaz yazdı:

Ust ligden selamlar :)

sen yazabilirsin, olur o. :P

Yorum bağlantısı
Rıdvan Ergün
(düzenlendi)

Hayırkı uğurlu olsun. Arabanın kralını almışsın. Ben 7 sene binip, geçen sene sattım. Sattığıma halâ pişmanım.

tarihinde Rıdvan Ergün tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz
Dogan Arsiray yazdı:

tiguandan selamlar :) 140bin. km

sen yazabilirsin, olur o. 😛

Yok senin tecrübeler üst ligten di oyüzden dedim :)

Yorum bağlantısı
Talha Bilgi

Hayırlı olsun, aklıma çok yatan ve sürekli kovaladığım bir araçtı ama yerine ev alınca hayal olarak kaldı :) Güle güle kullanın

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Talha Bilgi yazdı:

Hayırlı olsun, aklıma çok yatan ve sürekli kovaladığım bir araçtı ama yerine ev alınca hayal olarak kaldı :) Güle güle kullanın

Stratus candır.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Hakan Tarım

Hayırlı olsun kardeşim, ben de arasıra bakmıyor değilim a6L olanlara. Superbden sonra iç hacim olarak anca L olanlar keser, gerçi fiyatları da beni keser :D :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selim Bilgin
Hakan Tarım yazdı:

Hayırlı olsun kardeşim, ben de arasıra bakmıyor değilim a6L olanlara. Superbden sonra iç hacim olarak anca L olanlar keser, gerçi fiyatları da beni keser :D :D

A6L yok bence Türkiye'de ya, A8L var.

Yorum bağlantısı
Hakan Tarım
Selim Bilgin yazdı:

A6L yok bence Türkiye'de ya, A8L var.

PArdon a8L yanlış yazmışım 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selim Bilgin

10 günü doldurduk birlikte.

Bu süreçte;

- 4 adet Michelin PS4 lastik aldık.

- 1300 km yol yaptık. Karma tüketimimiz 8.4 lt/100 km oldu. İçinde trafik ve top speed denemeleri de var.

- Detaylı iç temizlik, deri temizliği ve bakımı yaptırdık. Bayağı ferahladı içerisi, belki ileride deriyle ilgili başka şeyler de yaparım.

- Bluetooth ile müzik çalmıyordu, Almanya'dan aldığım modülü taktım, artık çalıyor. TR'de ilk olabilir bu modül.

- MMI sistemimizi son versiyona update ettik.

- Diğer operasyonlar için araştırma ve siparişler yapıldı.

Devamı gelecek...

• Beğen 15
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...