İçeriğe Yönlendir

A6 3.0 TDI Quattro

Selim Bilgin

Recommended Posts

Mehmet Ozyurek

Benim Qashqainin lastikleri inerdi sürekli.. 

Lastikçi aradı taradı bir şey bulamadı... En son Jantın lastiğe yapışan yerlerini temizleyip zımparaladı, düzelmişti. 

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Good Year Asymetric 5 Alfa'da kullanmıştım bayağı iyiydi aslında. Nokian alacağım %99. 
Good Year değişik bir şekilde parçalanıyor. Ben bir kaç denk geldim. Sanki bildiğin kabuk atıyor
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Bahadır Taşpolat

Aynı araçta aynı ebatta goodyear vardı balon sıkıntısı yaşadık, fazlaca şehir içi kullanım varsa pahalı lastik alma derim, daha 300kmlik lastik çukurda yanaktan yarılınca baya moral bozuluyor, biz kumho aldık km az yapıyoruz diye memnunuz ıslak ve kuruda yüksek süratte

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Nokian’dan çok şikayet olduğunu söyleniyor. Yumuşak lastik olduğundan avulup pul pul dökülebiliyor imiş. Vw forumlarında da sıkça bahsediliyor.
https://mobile.donanimhaber.com/nokian-weatherproof-4-mevsim-olume-davetiye-cikariyor--144055858-0
Son sayfaya kadar okudum. Yazlıklarda 2 sorun gördüm ama sorunlu olan lastik Weatherproof 4 mevsim olan. Ben bunu hiçbir markada savunmam zaten. Aynısı Michelin Crossclimate de var. Aynı şekilde dökülüyor.
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Selim Bilgin yazdı:

Binekte 14 alan olduğunu sanmıyorum. V8 Jeep'ler 10 civarı alıyordu galiba. @Dogan Arsiray bilir.

yok yahu 5 litre veya 6 litreydi saminin v8

benim libertye o civardaydı 3.7

Dogan Arsiray yazdı:

10 ?

ortaya yağ varili koyup etrafına araba mı yapmışlar nedir :D 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selim Bilgin
Ali Gök yazdı:

yok yahu 5 litre veya 6 litreydi saminin v8

benim libertye o civardaydı 3.7

ortaya yağ varili koyup etrafına araba mı yapmışlar nedir :D 

Dizelleri olabilir o zaman.

Yorum bağlantısı
Koray Demir
Metin Akbal yazdı:

Yol kalitesi büyük etken stabilize mucur asfaltta yumuşak hamurlu lastikler haliyle dayanmıyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz
Selim Bilgin yazdı:

Dizelleri olabilir o zaman.

Dizel V6 10 lt yağ alıyor, benzinli V8 7 lt civarı yağ alıyor :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selim Bilgin
Önder Özcan yazdı:
Selim Bilgin yazdı:
Nokia sipariş ettik bakalım.

3310 mu, hayirli olsun.

6600

Yorum bağlantısı
Selim Bilgin
Mert Yeldan yazdı:

hayalet_sevgilim.mp3 opsiyonlu mu?

Yurtta arkadaşlarla toplanıp dinliyoruz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan
Ali Gök yazdı:

6600  her pis işte kullanılan bir  telefondu :D 

GÖ vidyosuyla meşhur olan değil mi :D

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Münir Nurettin Taşova

On numara keyif aracı. Makyajlı kasa 2.0 TDI bende düşünmeye başladım, 3.0 kadar olmasada keyif. ❤️

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selim Bilgin

Lastikler gelmiş, gittim taktırdım. İzlenim söylemek için erken ama benim 3.5 yıllık CPC6'lar sandığımdan daha fazla yıpranmış, yeni lastiğe geçince farkettim. Biraz yol yapınca yorumlarımı paylaşırım.

300 TL de yakıt hediyesi varmış, bayağı şikayet var nette ama bakalım bize gelecek mi?

245 / 40 ZR 18 97Y XL yani 300kmh'ye kadar yolu var diyor. :) 

nokia6600.jpeg

• Beğen 10
Yorum bağlantısı
Ersen Tapan
Selim Bilgin yazdı:

300 TL de yakıt hediyesi varmış, bayağı şikayet var nette ama bakalım bize gelecek mi?

Sayfasında paylaşılan şartları eksiksiz yerine getirirsen sıkıntısız geliyor. Ben yeni aldım. Önemli nokta faturadaki isimle ruhsat isminin tutması. 
Birde satınaldığın bayinin yetkili olması gerekiyor. 

Selim Bilgin yazdı:

Lastikler gelmiş, gittim taktırdım. İzlenim söylemek için erken ama benim 3.5 yıllık CPC6'lar sandığımdan daha fazla yıpranmış, yeni lastiğe geçince farkettim. Biraz yol yapınca yorumlarımı paylaşırım.

Güle güle kullan. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız
Selim Bilgin yazdı:

245 / 40 ZR 18 97Y XL yani 300kmh'ye kadar yolu var diyor. :) 

Güle güle kullan. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...