İçeriğe Yönlendir

Ev Etkinlikleri

Emre Şimşek

Evde Anketi  

77 oy

Bu ankete oy verme veya sonucunu görme izniniz yok Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Köksal Yılmaz

5 yıl ve üstü uydu cihazından tv sesini kısınca vııııı diye bi ses geliyor kondansatör şişmesinden midir?

Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek

Bugün otoparkta multinin fan motorunu söküp temizleyecektim, apartmandan bi çıktım, ali abinin katalizör sıcaklığına eş değer bir ısı ile karşılaştım direk eve geri döndüm. Ortalık yanıyor, hazır malzemeleri hazırladık evdeki 6 yıllık hava soğutucuyu söküp temizledim, 6 yıllık toz içeride, kapağı açtım leşova ilçesine hoşgeldiniz. Valet pro detail fırçası ve elektrikli süpürge ile işi hallettim. 254d52fac1b8c18f329597d0d3358433.jpg21b871c1d4d61a33aebf0ff259f7b534.jpg8c13a05f2ecf8552b790f8adbe4f0ab1.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

Kampmış ormanmış, mangalmış benim gibi tembellere göre değil. Normal şartlarda tatile 10 gün sayıyordum. 

Her şey otelimde açık bufeden yediğim mücverler aklıma geldi. Müçver yaptık. 

Ahh kardeşler ahh. Ne güzel Alanya Antalya tatili planlıyordum. 

Müçver yatık yeyin. 

J8eNAl.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
O.Yücel Çetin
Ali Darbaz yazdı:

Kampmış ormanmış, mangalmış benim gibi tembellere göre değil. Normal şartlarda tatile 10 gün sayıyordum. 

Her şey otelimde açık bufeden yediğim mücverler aklıma geldi. Müçver yaptık. 

Ahh kardeşler ahh. Ne güzel Alanya Antalya tatili planlıyordum. 

Müçver yatık yeyin. 

Afiyet olsun, geçenlerde biz de yaptık bu sefer fırında denedik mükemmel oluyor çok hafif oldu, yarın biraz mısır unum var el çekmesi onunla mısır ekmeği yapacağım balık sezonu kesat geçince elde kaldı mısır unu israf olacak...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Osman Yücel Çetin yazdı:

Afiyet olsun, geçenlerde biz de yaptık bu sefer fırında denedik mükemmel oluyor çok hafif oldu, yarın biraz mısır unum var el çekmesi onunla mısır ekmeği yapacağım balık sezonu kesat geçince elde kaldı mısır unu israf olacak...

Bunu tavada yaptık 3ncüden sonra aşırı yağ emdiği için tuttu beni. Fırında yapmak iyi fikir. Bizde bunu bir deneyelim :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Tahir Ak yazdı:

Pideciler kervanına katıldık :) artık iç hazırla fırına götür yok

IMG_20200515_200203.jpg

Çok fazla malzeme koymuşsun.. 

İdeal olan bir pide için 70-100 gram aralığıdır.. 

Bir de kıymalı pidede aşırı yağ yoksa kenarları kıvırma 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cihat Küçükay

Can sıkıntısı vol. 2637849 [emoji41]
Daha sonra iftar sonrası tatlı ihtiyacı için [emoji23]55135644ddb6149b17cdbdffe41c703d.jpgd56c934da796a094f7c1b1341c6b539f.jpg

• Beğen 9
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Bende sallanan bilgisayar masamı onardım. Çok inc işcilik gerekiyordu. Milimetrik ölcülerde kağıtlar sıkıştırarak doğru ayarı yakaladım.

Bir süre sonra yine sallanacak. Kağıt yerine ahşap olur oraya
5 yıl ve üstü uydu cihazından tv sesini kısınca vııııı diye bi ses geliyor kondansatör şişmesinden midir?

500e çözerim
Can sıkıntısı vol. 2637849 [emoji41]
Daha sonra iftar sonrası tatlı ihtiyacı için

Uçağın linkini istiyorum
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Yeter

Ciğer, lavaş ve sumaklı soğan ile harika üçlü tavsiye ederim. 

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Gece gece ampul onardım.
Led ampul, seri bağlı smd’lerden oluşuyor.
Bir tanesi bozulmuş.
Bozulanın yerine normal led taktım.
Bakalım ne kadar dayanacak.

Adjustments.jpgIMG_9074.jpg
  • Beğen 5
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Bu niye beyaz?

Evlerde özellikle sıcak beyaz kullanılmalı. Ben philips kullanıyorum, bildiğin halojen rengi. Mutlaka tavsiye ederim.

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Bu niye beyaz?
Evlerde özellikle sıcak beyaz kullanılmalı. Ben philips kullanıyorum, bildiğin halojen rengi. Mutlaka tavsiye ederim.

Evlenmeden anlayamazsın
  • Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
Servet Aydın yazdı:

Evlenmeden anlayamazsın

Bizde de tam tersi sarı ışık tercih sebebi beyaz sevilmez 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek

MoTeC ecu manager ve haltech beyin ayar programlarını indirdim, beyinden log alma, remap yapma motordaki ayarlarla oynama işlemleri yapılıyor. Para biriktirip obd cihazını da alacağım, ileride ek mesleğim olacak inşallah performans işlemleri, yıllardır hayalimdi anca birşeyler yapmaya başlıyorum. 65903d298d67f57931732ec5178bb22b.jpgcba316dfeadb6270feda9673a6a6de71.jpg11f521843303211f3ba173d53f508397.jpgbdfb7f5a63e734d6b45f219cfd4db42c.jpg117cea28eb29beb4821a9c61aa344300.jpg9abc27acdd81a04bf83529eaef251eac.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Tahir Ak

Çok fazla malzeme koymuşsun.. 
İdeal olan bir pide için 70-100 gram aralığıdır.. 
Bir de kıymalı pidede aşırı yağ yoksa kenarları kıvırma 
Evet 1 parmak kalınlıkta kıyma koydum. Pidecilere rest çektim azıcık kıymayla bize hamur yediriyor diye :) ha pişti içi yine ama ikinci denemede geliştirmelere açık :)
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu
(düzenlendi)
Servet Aydın yazdı:

linkini istiyorum

Alayının linki ama kızmak yok.

https://creativepark.canon/en/categories/CAT-ST01-0087/index.html

https://creativepark.canon/en/contents/CNT-0010012/index.html

Bâsit göründüklerine aldanma uğraştırıyor. Tecrübe ile sabittir.

tarihinde Metin Uzunoğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu
Servet Aydın yazdı:

Bu ne yav

Envayitürlü maket yazıcıdan çıktı al kes yapıştır.

Yorum bağlantısı
Fatih Evcin

Bende forumda gördüğüm bir cüzdandan esinlenerek deri dikim işine girdim ufak ufak, bir şeyler dikiyorum, uzaktan bakıldığı gibi hiç değilmiş. Gerçekten uğraştırıcı zaman ve emek istiyor işin içine girince anlıyor insan :) çoğu insanın yüzüne bakmayacağı bu cüzdanı yapmak 4 saat sürdü :) 6e2c9111dfa5b795e87155cf42502a5a.jpgf8e7f2293df043720b69c4957af67859.jpg

• Beğen 7
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...