İçeriğe Yönlendir

Amfi Yandı

Adem Uçak

Recommended Posts

Adem Uçak

Abi aslında işini iyi yapan birisi sağlam tesisatlar kuran birisi 25 yıllık bu işi yapıyor

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Üstünde olan sviçmode transistörünü sen nasıl kontrol edecekmişsin merak ettim.

Yorum bağlantısı
Adem Uçak

Bilmiyorum da abi bu amfinin kendi orijinal transistörleri değil mi hani amfinin kaldırabileceği malzemeyi kullanmaları gerekmez mi şimdi neden yakıyor onu anlamıyorum onu geçtim şimdi tekrar yapılsa yine sesi açtığım da kesme yapar mı dedim yapar dedi bu kesme yapması nedir niye yapar bilmiyorum 

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Sedef İstif Makinaları San Ve Tic Ltd Şti
İnönü Mahallesi güzeller osb galvano sanayi sitesi cumhuriyet caddesi 2 / 21 Gebze Kocaeli.
En uygun kargoyu bul gönder

Biraz harama bulaştıralım amfiyi

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Hakan Tarım
Adem Uçak yazdı:

mesela 3 tane 310s4 gibi subwooferı kaldırabileceğini söyleyenler

Krikosu bile vardır bu anfinin :D Bu ne la böyle çatladım vallaha gülmekten :) 

Sen o tesisatçıyı çöpe at, işi ilmine bilmine göre yapan birini bul. 

Şu aşağıdaki yazı yazan adama da bulaşma, manyaktır bu. Sağı solu belli olmaz :D

Servet Aydın yazdı:

Biraz harama bulaştıralım amfiyi

Yorum bağlantısı
Furkan Bakırel

Besleme patlamış roadstar fena değil yapılıp kullanılabilir.Bence +12v , gnd ters bağlandı ondan direk duman vermiş . Diyot sağlam ama bence öyle oldu.Bu arada kablo kiti çöp onu değiştirin ki verim alabilesiniz yoksa yine sesi açınca kapanır.

Yorum bağlantısı
Furkan Bakırel
Ters voltaj ile nasıl çalıştı peki
Abi ben kontağı açar açmaz duman verdi diye okudum , şöyle de bir mantık yürüttüm sigorta attı ardından montajcıya gidildi montajcı neden çalışmıyor diye bağlantılara bakarken söktü fark etmeden ters taktı sigorta atık olduğu için çalışmadı teyp açıkken kontak kapatıldı teypte kontakla kapandı ardından sigorta fark edildi sigorta değişildi kontak açılır açılmaz teyp açıldı ve bum [emoji846][emoji846][emoji846] .
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Test voltaj verildiği anda yanar sistem. Tetik ucu sadece besleme sistemini aktif ediyor. Mosfet anahtarlama daima voltaj altında. Ve ilave ters voltaj ile amfi yanmaz sigorta orjinal ise. Ters polarma diodu sitemi çökertir ve sadece sigorta atar. Ha ilgili konu gibi 60 yerine 150 takan zekalar sayesinde havai fişek gösterisi başlar [emoji91]

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Furkan Bakırel
Test voltaj verildiği anda yanar sistem. Tetik ucu sadece besleme sistemini aktif ediyor. Mosfet anahtarlama daima voltaj altında. Ve ilave ters voltaj ile amfi yanmaz sigorta orjinal ise. Ters polarma diodu sitemi çökertir ve sadece sigorta atar. Ha ilgili konu gibi 60 yerine 150 takan zekalar sayesinde havai fişek gösterisi başlar [emoji91]
Hayırlısı bakalım , umarım tamir olur [emoji846] .
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Servet Aydın yazdı:

Test voltaj verildiği anda yanar sistem. Tetik ucu sadece besleme sistemini aktif ediyor. Mosfet anahtarlama daima voltaj altında. Ve ilave ters voltaj ile amfi yanmaz sigorta orjinal ise. Ters polarma diodu sitemi çökertir ve sadece sigorta atar. Ha ilgili konu gibi 60 yerine 150 takan zekalar sayesinde havai fişek gösterisi başlar emoji91.png

çince yazsalar anlarım da....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hakan Tarım
Servet Aydın yazdı:

Olur olur

Elinde iş çok yoksa sağlam modlasana abi 🤣

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
çince yazsalar anlarım da....

Covit 41 diodu bağlayayım diyorum
Elinde iş çok yoksa sağlam modlasana abi [emoji1787]

Elimde iş çok bu ara. Ancak 80li yıllardan beri oto amfi imalatı yaptığım için biraz nostalji yapam istiyorum. Zaten ferro trafo güçlü ise 2kw civarı yapacağım cihazı
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Hakan Tarım
Servet Aydın yazdı:

Elimde iş çok bu ara. Ancak 80li yıllardan beri oto amfi imalatı yaptığım için biraz nostalji yapam istiyorum. Zaten ferro trafo güçlü ise 2kw civarı yapacağım cihazı

Abi yaş meydana çıkacak, öyle ulu orta söyleme 😂😂😂

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
Hakan Tarım yazdı:

Abi yaş meydana çıkacak, öyle ulu orta söyleme 😂😂😂

yaş ortaya çıksa ne olacak benden küçük olduğunu idea ediyor 

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Tahir Ak
541 380 03 84
Numara halka açık [emoji356] görünüyor. Vatsaptan eklesek geyik muhabbeti için falan olur mu? Sen iyi Bir abiye benziyorsun :)
Yorum bağlantısı
Hakan Tarım
Mehmet Kazancıoğlu yazdı:

yaş ortaya çıksa ne olacak benden küçük olduğunu idea ediyor 

İncelemeye almak gerekli. Çetrefilli beyanlar mevcut

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

:D  sabah sabah,  ilahi Servet.... ömrün uzadı valla, bu durumda yeri demektir, yeni yaşınıda kutluyum bari :D 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...