İçeriğe Yönlendir

Amfi Yandı

Adem Uçak

Recommended Posts

Mehmet Kazancıoğlu
Hakan Tarım yazdı:

İncelemeye almak gerekli. Çetrefilli beyanlar mevcut

benim bazı şüphelerim var ama daha tam çözemedim. 

şimdi @Servet Aydın diyor ki beni @Cem Dilmen e emanet edin çok güzel bir hastahane ve ekibe sahip, sonra diyor ki ben hastahanede hasta yemeği yerken refakatçiler @Çağlar Bayur ve @Fatih Keskin dışarıda nelere gitmiş.

şimdi burada hasta ne tedavisi gördü. neden bu tedavi Kocaeli  ve ya daha yakın olmasına rağmen sınırları içerisine giremediği İstanbul'da yapılmadı. bu tedavi neden kamuoyundan saklandı. tahminimce gençleşmek için bir tedavi uygulanmış ancak tam çözemedim. neden bu kadar detaylı araştırıyorsun diye soracaklara cevabı şimdiden söyleyeyim bende artık o yaşlara yaklaşıyorum lazım olursa fikir edinmek açısından soruyorum. 

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Numara halka açık [emoji356] görünüyor. Vatsaptan eklesek geyik muhabbeti için falan olur mu? Sen iyi Bir abiye benziyorsun default_smile.png

Jelatinden çıkmamış küfürler için ekleyin ve geyik için mesaj atın cicim
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cem Dilmen
Mehmet Kazancıoğlu yazdı:

benim bazı şüphelerim var ama daha tam çözemedim. 

şimdi @Servet Aydın diyor ki beni @Cem Dilmen e emanet edin çok güzel bir hastahane ve ekibe sahip, sonra diyor ki ben hastahanede hasta yemeği yerken refakatçiler @Çağlar Bayur ve @Fatih Keskin dışarıda nelere gitmiş.

şimdi burada hasta ne tedavisi gördü. neden bu tedavi Kocaeli  ve ya daha yakın olmasına rağmen sınırları içerisine giremediği İstanbul'da yapılmadı. bu tedavi neden kamuoyundan saklandı. tahminimce gençleşmek için bir tedavi uygulanmış ancak tam çözemedim. neden bu kadar detaylı araştırıyorsun diye soracaklara cevabı şimdiden söyleyeyim bende artık o yaşlara yaklaşıyorum lazım olursa fikir edinmek açısından soruyorum. 

Hasta mahremiyeti Mehmet Bey. Açıklama yapamayız kamuoyuna :)  

• Beğen 1
  • Teşekkür 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Tahir Ak

Jelatinden çıkmamış küfürler için ekleyin ve geyik için mesaj atın cicim
Oo en sevdiğim :)
Yorum bağlantısı
Adem Uçak

@Furkan Bakırel

olay tamamen şu şekide oldu amfi çalışır durumda iken yüksek seste kesiyordu baslarda kısınca geliyordu ve bi anda komple gitti ışığı falanda söndü tesisatçıya gittim sigorta yanmış dedi sigortayı değiştirdi 150 amper taktı bağladı kontağı çevirdim daha müzik bile çalmadı amfiden dumanlar geldi olay tamamen bu şekilde oldu 

Yorum bağlantısı
Hasan Karabekiroglu
Servet Aydın yazdı:

541 380 03 84

Numarayı böyle ortalık yere yazıyorsun abi. Telefon müşteri hizmetlerine dönüyor.

Sonra beni kimler arıyor bi raat bırakmıyorsunuz diyorsun...

Özelden versen :) 

Yorum bağlantısı
Cem Işık
Servet Aydın yazdı:

Güzin ablayı geçtim

Çok acilmiş abi lazımmış diye mail atsam sana da , deniz kenarında zodyakı söksek dağıtsak, anfi nedir nasıl takılır eğitimi versen bana?

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Şimdi tam şey yapamadım. Kaçlık makkap ile tamir edecektik ampliyi. Yanlış uç kullanmayayım da

a219cc6a0f7c3775654b10c5223f20b4.jpg

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Cem Işık

İnce olanla yol açıp,kalınla gir abi,alttan çıksın matkabın ucu ama  hava alacak yeri olsun

Yorum bağlantısı
Cem Işık
Servet Aydın yazdı:

Taam. En son presle düzeltip kapatıcaz dimi?

Abi pres olmaz,eletronik o devre. Landla 2 tur geç üstünden sağlam olsun. Pres orantısız olur şimdi.

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Hasan Karabekiroglu

Hayır bu olmaz, dekupaj ile geçicen...

Yorum bağlantısı
Cem Işık
Servet Aydın yazdı:

O zaman portifle üstünden geçeyim bitsin bu çile

Portifin üstüne sen çıkma abi, ağır omasın..

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

İşlem tamam şimdilik. Simetrik 45volt besleme 60 volt yapıldı. Ses kaynağı mosfetler 15amper yerine 30 amper Dc konverter ünitesi 60 amper yerine 75 amper yapıldı. Kağıt üstünde 1kw üstü güç alınıyor.

Amplifikatör patlama sebebi de çıktı ortaya. Ferro manyetik trafo yerinden kopmuş. Sarsıntı ile kabloları kısa devre olmuş.

6b98d5ca7e16c33cf1f8b424c4666309.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Hasan Karabekiroglu

Eskiden böyle çöpe sarmalı şekerler olurdu...

Yorum bağlantısı
Cem Işık

@Servet Aydınabiye boşa king  demiyoruz. Bu vakitte kim kime yapar böyle işlemi hayrına? Abi Sen gibilerin daha çoğalması gerek:)

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Cem Işık yazdı:

@Servet Aydınabiye boşa king  demiyoruz. Bu vakitte kim kime yapar böyle işlemi hayrına? Abi Sen gibilerin daha çoğalması gerek:)

İstanbul a da lazım valla böyle king gibisi...uzaktan izliyoruz

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Çağlar Bayur yazdı:

Sokağa çıkma yasakları gününde istanbul'da gerçekten böyle insanlara ihtiyaç duyuyoruz.

Şaka bi yana, Servet abi sen insan değilsin. Sen insansan, biz neyiz? Kim kime yapar ki bunu?

• Beğen 4
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Her nevi balkon muhteviyatı kontrol edilir. Başkana söyle mail atsın bana. Sende konum at
[mention=13526]Servet Aydın[/mention]abiye boşa king  demiyoruz. Bu vakitte kim kime yapar böyle işlemi hayrına? Abi Sen gibilerin daha çoğalması gerek:)

Boğazı görebileceğim imkanları sağla bak neler yaparım
Sokağa çıkma yasakları gününde istanbul'da gerçekten böyle insanlara ihtiyaç duyuyoruz.

Şaka bi yana, Servet abi sen insan değilsin. Sen insansan, biz neyiz? Kim kime yapar ki bunu?

İnsanlıktan çıktım la. Noolur alın beni gebzeden
Eskiden böyle çöpe sarmalı şekerler olurdu...

Yere mutlaka düşerdi daha ikinci dil darbesi ile
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Servet Aydın yazdı:

İnsanlıktan çıktım la. Noolur alın beni gebzeden

80 milyon sokağa çıkıp biribrini öpsün de bitsin çile ?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...