İçeriğe Yönlendir

Tıraş Makinası

Muhittin Kaplan

Recommended Posts

Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
Yurdaer Elay yazdı:

Açığa aldığım 7 serisi Braun var. Eleği ve favori düzelticinin kızağı sizlere ömür. Servise yedek parça sormaya korkuyorum :D 

Ses ve titreşim konusuna gelirsek, hiçbir marka bu konuda eline su dökemez. Komşulara ayıp olmasın diye geç vakitlerde traş olmazdım hiç :)

2 . elekteyim şuan, 3. sü yedekte, iyiki zamanında yedeklemişim, bir elek düzenli yağlama ile 3 sene falan gidiyor, ses fena çim biçme modunda :)  geçen traş oluyorum sabah sabah, şantiyede yan taraftakiler duymuş, bir baktım dolanıyorlar, hayırdır dedim, abi bir ses var , kısa devre yapan birşey var, tıırtıtıtıı diye sürekli ses çıkarıyor bulamadık bak hele, yahu dedim ses o ses değildi .... :D

ama traşı cillop aletin, dizel motor kullanıyor ama olsun o kadar, ele yüze kıpraşım masaj özelliğide cabası :)

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Muhittin Kaplan

Oncesi ve sonrasi. Birinci zor oldu. Ikinci daha iyi olacak.

8919138df9f228046d1409690c8646d4.jpgb1455ad5a63f169048a3c75b37d1e149.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Haluk Şentürk

Berber arkadaşımin tavsiyesiyle geçen yıl Power tech TR 3200 almıştım. 80-90 lira fiyatı vardı. Şimdi baktım 200 lira olmuş. Ama makina gerçekten başarılı. Tavsiye ederim

Yorum bağlantısı
O.Yücel Çetin

Ben de saç için Powertec 3200 serisi, sakal için 558 serisi var canavar gibiler. 

Yorum bağlantısı
Yurdaer Elay
Osman Yücel Çetin yazdı:

Ben de saç için Powertec 3200 serisi, sakal için 558 serisi var canavar gibiler. 

558 modeli saç kesmez mi? Benim saçlar zaten az ve sakaldan daha yumuşak.

Yorum bağlantısı
O.Yücel Çetin
Yurdaer Elay yazdı:

558 modeli saç kesmez mi? Benim saçlar zaten az ve sakaldan daha yumuşak.

Çok sık ve gür olmayan saçları rahat keser 3 6 9 12 numara yani 1 2 3 4 numara tarakları var, hele sizin saçlara bana mısın demez gerçekten güçlü cihaz sizin çok para vermenize gerek yok. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Gül

6dd546a6d1be2e7f47fba3e8d0c702ee.jpg

Çok direndim ama dayanamadım, ben de makinelendim. Siftah gün yüzüne sabaha bakalım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yurdaer Elay
Osman Yücel Çetin yazdı:

Çok sık ve gür olmayan saçları rahat keser 3 6 9 12 numara yani 1 2 3 4 numara tarakları var, hele sizin saçlara bana mısın demez gerçekten güçlü cihaz sizin çok para vermenize gerek yok. 

Teşekkürler.. Ben hiç tarakla falan uğraşmam zaten. Yaz da geliyor direk sıfırla alır geçerim :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
O.Yücel Çetin
Yurdaer Elay yazdı:

Teşekkürler.. Ben hiç tarakla falan uğraşmam zaten. Yaz da geliyor direk sıfırla alır geçerim :D

Abi iki çocuk bir de kendimi saçları 3 numara yaptım üzerine sakallarımı sıfıra vurdum bugün bana mısın demedi makine gönül rahatlığı ile alınabilir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

berbeler de daha tükkanı açmasın , vurun sıfıra :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erkan Işık

Bende Moser le Babamı tıras ettim yanlar  3-4 no ile aldım üstleri bırakdım  berber işi benım ıcın bıtmısdır artık :)) 

Yorum bağlantısı
Arif Aykın

Bende bugün kardeşimi çağırdım traş etti. Almış aldığım arzum ar5501 makine ile ilk tecrübesi olmasına rağmen gayet güzel kesin yaptı kardeşim makine de gayet iyiydi net 1.5 saate yakın şarjı gitti ve şarjda takılıyken kullanılmasıda ekstra güzel kullanım sunuyor. Faulleri çok inceltti fakat 1 hafta sonra işe başlayacağım o zamana kadar toparlar diye düşünüyorum toparlamazsa da yapacak birşey yok şu aşamada berbere girmektense gerekirse 3 numaraya vurur gezerim daha iyi. Saç sakal kesim yapıldı. Öncesi sonrası yapsaydık daha iyi olurdu sanırım.

49822771191_21167733f5_b.jpg

49823087572_004640c047_b.jpg

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
Rıdvan Ergün
Arif Aykın yazdı:

Bende bugün kardeşimi çağırdım traş etti. Almış aldığım arzum ar5501 makine ile ilk tecrübesi olmasına rağmen gayet güzel kesin yaptı kardeşim makine de gayet iyiydi net 1.5 saate yakın şarjı gitti ve şarjda takılıyken kullanılmasıda ekstra güzel kullanım sunuyor. Faulleri çok inceltti fakat 1 hafta sonra işe başlayacağım o zamana kadar toparlar diye düşünüyorum toparlamazsa da yapacak birşey yok şu aşamada berbere girmektense gerekirse 3 numaraya vurur gezerim daha iyi. Saç sakal kesim yapıldı. Öncesi sonrası yapsaydık daha iyi olurdu sanırım.

Sıhhatler olsun :)   Önlerde kaç numara tarak kullanıldı?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Arif Aykın yazdı:

Bende bugün kardeşimi çağırdım traş etti. 

Mis gibi olmuş.. 

Yorum bağlantısı
Arif Aykın
Rıdvan Ergün yazdı:

Sıhhatler olsun :)   Önlerde kaç numara tarak kullanıldı?

Sağolasın önlerde tarak ile almadı yana yatırdığım İçin kısa gibi duruyor. Üstleri sadece makas ile kısaltma yaptı. Yanlarda 3-6-9-12 mm kullandı. Sakal İçin olan başlıkta 3-12 arası tüm numaralar var onları da kullandı. Makine de ayrıca 0.6 ile 1.2 ayarı var onu da kullandı. 😀 madem bu kadar özellik koymuşlar hepsini kullanayım dedi.

Mehmet Ozyurek yazdı:

Mis gibi olmuş.. 

Sağolasın abi. Mağra adamı gibi gezmektense böylesi daha iyi😊

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Recep Demirci

Powertec TR 5000 traş makinesi şu zaman sürecinde kargo dahil 195 tlye aldım bilindik internet alışveriş sitelerinde 40-50 tl daha pahalıydı İstanbuldan bir kozmetik firmasından siparişim iki günde elime ulaştı ve dün gece hanımın beni traş etmesiyle nihayet kafam rahatladı. Makine güzel fena değil tavsiye ederim. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Bendeki sanırım 3 yılı geçti alalı. El mecbur dün ilk defa saça daldım. Berberler ile işim olmaz artık. Komple kendim alabildim saçı. 16mı ne yazıyor zamazingoda saçı kestiğim.

bfdc87e0fb27b3d539f678762fed11ab.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Servet Aydın yazdı:

Bendeki sanırım 3 yılı geçti alalı. El mecbur dün ilk defa saça daldım. Berberler ile işim olmaz artık. Komple kendim alabildim saçı. 16mı ne yazıyor zamazingoda saçı kestiğim.

Ben de traşımı yaptım ama 12 kısa oldu. 16 iyi saç için. Yanlar 12 olabilir.

Yorum bağlantısı
Erkan Işık

Corona berberlerın ısıne taş koydu herkes eve makıne alıp kendının  berberi oldu :))

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
Servet Aydın yazdı:

sen bırak reklamıda sonucu görelim, hani nerede senin kelle :)

bu arada eve geldim, baktım teyzemin saçlar rapunzel modunda, önce onu kırptım sonra benim oğlana giriştim, ferah ferah geziyorlar şuan, kurban çok olunca elde alışıyor bu arada :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erkan Işık

ad12e9f6292a876692d726a7e853e41f.jpg
Bende babamı tıras ettım en son sol tarafa makıneyı kacırdım sonra onun sevıyesınde 3 no ile aldım sol tarafa dıkkat :((

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Arif Aykın

Valla berberliğin ne kadar zor olduğunu anlıyor insan yada duruş tekniği var bilmiyoruz. Çok yoruluyor insan. Dün kardeşim benim makine ile kendini güzel traş etmiş enseyi düzeltmem için çağırdı sadece.

Yorum bağlantısı
Recep Demirci

Berberler şu an aklıma takılıyor. Okul felan neyse onlara ücreti ödedik ama berberler ne yiyor ne içiyor. Hayat normale dönünce berberi ihmal etmeden hatta gerekirse bir miktar fazla traş bedeli verip traş etmesine devam edeceğim. 

• Beğen 3
  • Üzgün 1
Yorum bağlantısı
Yurdaer Elay
Recep Demirci yazdı:

Berberler şu an aklıma takılıyor. Okul felan neyse onlara ücreti ödedik ama berberler ne yiyor ne içiyor. Hayat normale dönünce berberi ihmal etmeden hatta gerekirse bir miktar fazla traş bedeli verip traş etmesine devam edeceğim. 

Uğur Dündar'dı yanılmıyorsam.. Sürekli gittiği berberine sanki rutin gidiyormuş gibi ödeme yaptığını söylemişti bir videoda. Herkes aynısını yapamaz/yapmaz belki ama yarım elma gönül alma, onları da ihmal etmemek lazım :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...