İçeriğe Yönlendir

Tıraş Makinası

Muhittin Kaplan

Recommended Posts

ALİ SEYKAN

10 yıldır kullandığım şarjlı philips makinemin ayarlı başlığı kırıldı. Şarjı 10 yıla nazaran yarı yarıya inse de yeni cihaz almak istiyorum. Normalde philips alacağım ama braun marka ürünlerinde iddialı olduğu söyleniyor. Bir de kendini bileme özelliği gerçekten işe yarıyor mu? İki markayı da kullananlar varsa kullanım yorumlarını paylaşırlarsa sevinirim. Alacağım ürün ayrı başlıkları olarak değil eskisi gibi ayarlı ve tek başlıklı olacak. 

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Braun almıştım COVID daha ortaya çıkmak üzere iken ben eski makineye göre beğenmedim, kendini felan bilediği yoktur. Kendi tarağı ile traş olduğumda uzunlu kısalı teller kalıyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu

Benim braun 6 senelik oldu. Bıçaklarını nasıl bileyeceğim? Tam sökülmüyor. Taş alıp bilesem olmaz yani. İnternette traş makinesi bileme taşı var ama hiç videosu falan yok. Nasıl bilenecek bu bıçakları? Traş makinesi dediğim saç sakal şekillendirici. Berberdeki meşhur kırmızı olan tipten

Yorum bağlantısı
Ahmet Hasan Şendağ

Evde traş facialarının olduğu günler. Herkesin asker kaçağı gibi gezdiği günler. Herkesin bir daha berbere para vermem dediği günler. 
Neyse ki bitti. 

Berberler yine dolu. Adam gibi traşlı insanlar var artık. 

Yorum bağlantısı
Erhan Doruk
Sani Gerşon yazdı:

Saç traşı için şu makineyi aldım:

https://www.hepsiburada.com/wahl-home-pro-sac-kesme-makinesi-09243-2616-p-HBV00000NCE53

25mm ile başlayıp en üstü, 16-13-10 ile yanlar / arkalar, 3mm ile enseyi aldım. Gayet iyi oldu. 12mm ile saç traşı olmuyormuş, onu öğrendim.

Bende hem bundan hem powertec var. Wahl ile üstleri ve yanları alıyorum, powertech ile enseyi. İki yıldır epey alıştım , sadece ense için yardım alıyorum. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...