İçeriğe Yönlendir

Hangi Bisikleti Almalıyım?

Murat Gedik

Recommended Posts

Tayfun Aydın

Hocam Letgo dan bak derim. neredeyse yarı fiyatına alabiliyorsunuz..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu

şehir bisikleti. Benimki bu ama dağ bayıra çok uygun değil. Dağ bisikletleri size daha uygun. Fakat bisiklette kalite çok önemli. Kosa sürede göbek bile dağıtmanız kaçınılmaz. 

AA842C9E-C770-45AE-8253-A172CEDDBE91.jpg

Farkındalık turu. Sirkeci istinye çubuklu üsküdar yapmıştık. Yaklaşık 1000 bisikletli katılmıştı tüm trafik kilitlenmişti pazar günü :) 

CE6D585B-310E-4447-8429-76908A193955.jpg

O günden bir kare. Çocuk için süper bir şey :) 
C0A30618-8832-4778-81EA-0FD46917B886.jpg

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Murat Gedik
Tayfun Aydın yazdı:

Hocam Letgo dan bak derim. neredeyse yarı fiyatına alabiliyorsunuz..

Letgo'dan baktım ama Bana yakın uygun temiz bir bisiklet bulamadım. 

Yorum bağlantısı
Bülent Tarakçı
Hasan Basri Bayraktar yazdı:

Mosso öneririm...

Katılıyorum. Mosso harika bisiklet. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hasan Basri Bayraktar

Bir kere mosso dedim üç kere çıkmış...
Kızıma almıştım geçen yıl..hafifliği ,sağlamlığı,vites Yapısı seçme sebebimdi.araştırın derim...

• Beğen 1
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Oktay Göktaş
şehir bisikleti. Benimki bu ama dağ bayıra çok uygun değil. Dağ bisikletleri size daha uygun. Fakat bisiklette kalite çok önemli. Kosa sürede göbek bile dağıtmanız kaçınılmaz. 
AA842C9E-C770-45AE-8253-A172CEDDBE91.jpg

Farkındalık turu. Sirkeci istinye çubuklu üsküdar yapmıştık. Yaklaşık 1000 bisikletli katılmıştı tüm trafik kilitlenmişti pazar günü [emoji4] 
CE6D585B-310E-4447-8429-76908A193955.jpg

O günden bir kare. Çocuk için süper bir şey [emoji4] 
C0A30618-8832-4778-81EA-0FD46917B886.jpg

Tansu bey, çocuğun oturduğu nedir? Nette aradım ama öyle bir aksesuar bulamadım. Çok hoşuma gitti doğrusu.
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Hazır konu açılmışken benim biskletin resmini atayım da maşa nasıl kilitleniyor bi öğreneyim. 7 yıldır kullanırım daha öğrenemedim 😒

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
Emre Şimşek yazdı:

Hazır konu açılmışken benim biskletin resmini atayım da maşa nasıl kilitleniyor bi öğreneyim. 7 yıldır kullanırım daha öğrenemedim 😒

Hani resim 

Yorum bağlantısı
Bülent Tarakçı
Koray Demir yazdı:

En iyi bisiklet karbon olanlardır o da bütçeyi bayağı bir hayli zorlar. Ben de direkt Trek iyidir der kaçarım o zaman 😀

https://www.alatin.com.tr/urun/madone-slr-9-sram-red-axs-e-tap-power-meter-siyah

Mosso’nun hangi modeli, kaç jant, komponentleri nedir? F/p bisiklet midir nasıl ve neden iyidir aklımda sorular 🤔

Bizdeki Mosso şehir bisikleti. Sürüşü ve kontrolü çok kolay. Rahat. Alüminyum kadro olduğu için çok hafif. Firma Tayvan firması. Daha önce kullandığımız alüminyum kadro Ümit ile kıyaslayınca, Mosso yanında tüy gibi bisiklet. Kron ve Sedona çok bilinen ve rüştünü ispat etmiş firmalar. Yeni bisiklet alsam. Tercihim tekrar Mosso olurdu. 

• Beğen 1
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Oktay Göktaş yazdı:

Tansu bey, çocuğun oturduğu nedir? Nette aradım ama öyle bir aksesuar bulamadım. Çok hoşuma gitti doğrusu.

Şu sitede aynısı var. Çocuk bisiklet römorku yazarsanız birkaç seçenek çıkıyor. Üstü kapalı şeyler de var. Düz bölgede yaşasam kesin alırdım

https://www.fiyatgrafik.com/urun/cocuk-bisiklet-romorku-takim-3-10ages-icin-cocuklar-1-yolcu-bisiklet-romorku-tek-bebek-bisikleti-jogger-yukleyebilirsiniz-88lbs.html

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Oktay Göktaş

Şu sitede aynısı var. Çocuk bisiklet römorku yazarsanız birkaç seçenek çıkıyor. Üstü kapalı şeyler de var. Düz bölgede yaşasam kesin alırdım

https://www.fiyatgrafik.com/urun/cocuk-bisiklet-romorku-takim-3-10ages-icin-cocuklar-1-yolcu-bisiklet-romorku-tek-bebek-bisikleti-jogger-yukleyebilirsiniz-88lbs.html

Teşekkürler [emoji1303]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek
Mehmet Kazancıoğlu yazdı:

Hani resim 

Anca çekebildim. Lütfen biri beni aydınlatsın.

rlPfOs.jpg
rlPwUQ.jpg

Sedona 301

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
Emre Şimşek yazdı:

Sedona 301

emre üzerindeki plastik sağa veya sola dönerlidir. o çamurlu bölgede yazı olması lazım açık kapalı diye 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Koray Demir
(düzenlendi)
Emre Şimşek yazdı:

rlPfOs.jpg
rlPwUQ.jpg

Sedona 301

Soldaki çevirmeli sertlik ayarı, sağdaki ise maşa kilidi olarak üretilir. Maşanın tam modeli yazıyor mu RST 777-C (City) maşa bu galiba?

tarihinde Koray Demir tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Gedik

Arkadaşlar yardımlarınız için çok teşekkür ederim. Bir sürü şey öğrendim ve doğru karar verdiğime inanıyorum. 

https://www.gittigidiyor.com/spor-outdoor/kron-xc-150-hd-hidrolik-disk-kilitli-masa-27-5-jant-profesyonel-bisiklet_pdp_471688773?urvid=150167700 

bu bisikletin 20 kadro olanını aldım. Şimdi kargoda. 

Kızıma da sizin telkinleriniz doğrultusunda 16 jant aldım çünkü 20'yi kullanamadı. Ben kullanır sanıyordum ama yanılmışım. Tekrar teşekkürler. Bir sürü dertten kurtardınız beni. 

Bu da kızıma aldığım bisiklet: https://www.gittigidiyor.com/spor-outdoor/falcon-almira-16-jant-cocuk-bisikleti-4-7-yas_pdp_428099686?urvid=166850371

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Koray Demir

Hayırlı olsun güzel tercih oldu kazasız pedallamalar. Kaskınızı asla ihmal etmeyin 😊

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Gedik
Koray Demir yazdı:

Kaskınızı asla ihmal etmeyin 😊

Çok teşekkür ederim. İnşallah kazasız belasız kullanmak nasip olur. Kaskı da aldım o da yolda 🙂

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Çalışkan

Güle güle kullanın, kazasız belasız inşallah. İstanbul'a falan kıyasla tehlike oranı daha düşük olsa da yine de çok dikkat edin çocuk için.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Gedik

Trafiğe kapalı yerler çok burada. Araba askısı da aldım. Her yere gidebiliriz.

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu

hayırlı olsun kazasız belasız kullanırsınız inşallah hem siz hem kızınız. lütfen emniyet tedbirlerini almadan kullanmayın. özellikle kask çok önemli 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Koray Demir
Emre Şimşek yazdı:

Rst Neon yazıyor

RST kaliteli maşadır. Sağ taraftaki daima kilittir.  Aynı maşanın bazıları kilitli bazıları kilitsiz gelir sizdekinin kilitli olması büyük şans.

rlckL8.jpg

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...