İçeriğe Yönlendir

2005 Accent Admire

Ali Darbaz

Recommended Posts

Aytac Sakal
(düzenlendi)

Ben bu araçtan yıllar önce bakıyordum tamircim ile konuştum 3 silindirli alma dedi bir kaç kişi ile daha görüştüm 3 Silindir Dizele önyargı var hevesimi kaçırdılar vazgeçtim.Çok yakın bir arkadaşımda vardı  3 silindirliydi uzun süre alıcı bulamadı.

Ben Hyundaileri çok severim ve Admire da beğendiğim bir araç birkaç defa Dizelinide Benzin LPG olanınıda kullanma şansım oldu kullanımı çok rahattı diye düşünüyorum sevdim ancak Dizelin çekişi biraz düşük geldi bana diğer kullanan aracı bilen arkadaşlar daha iyi yorum yapacaktır.

Sizin ilandaki aracın 0-100 hızlanmasına baktım 17,8 saniye ve araç 82 Hp 2005  1,5 DCI 65 beygir Clio ya baktım aynı sitede 15 saniye.Albeaya baktım 1,3 Multijet 70 Beygir ve 14,5 saniye arada fark var elbette araç ağırlıkları motor özellikleri v.b etmenler etkileyecektir akselerasyonu.

Bunlar tabi sadece benim gördüklerim ve düşündüklerim hatta kullandığım araca özel bir sorunda olabilir , hızlanma sizin için önemli bir etkende olmayabilir karar sizin.

Hayırlısı olsun.

tarihinde Aytac Sakal tarafından düzenlendi
İlave veri
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
(düzenlendi)

Şehiriçi 8, uzun yolda 6 lt yi göze al. Km ye bağlı motor durumuna iyi bakmalı derim. İlk arabam 2003 admire crdi idi, 3 yıl 40k civarı(88-128 k arası) kullandım, büyük masraf etmedim.

tarihinde Köksal Yılmaz tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Babam 2 sene kadar kullandı. Motoru sesli, koltuklar inanılmaz rahatsızdı. Kaporta bildiğiniz incecik. Kapılar kapanırken metal metale vuruyordu resmen. Yol tutuş hak getire bi de.

Onun haricinde 2 sene boyunca bakım hariç hiç masraf yapmamıştı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

Arabaya baktım. 

Yağ çubuğundan buhar çıkıyor. 

Su kabının içinde yağ dolu

Bu araba alınsa tamiri kaça patlar. 

CMAtMpDGH3TaQyZkcBRSxC6rshXpRvvxMtlEIs7u

• Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Ali Gök
(düzenlendi)

başına bela almakta ısrarcı görüyorum seni

tahmini 10 bine yapılır. 

tarihinde Ali Gök tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Ali Gök yazdı:

başına bela almakta ısrarcı görüyorum seni

tahmini 10 bine yapılır. 

Para yok olsa ne ala, internetin gücüne ve Edd Chine gibi  arızalı alıp yapıp binme modundayım. 

Yorum bağlantısı
Ersen şahin
(düzenlendi)
Ali Darbaz yazdı:

Arkadaşlar başka başlık açmıyayaımda burdan yürüyelim. 

Sıradaki araba bu :) 

Bun bakmaya giderim bir ihtimal yarın veya belki bu gün :) Bakın bakam şuna bi. 

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-alfa-romeo-cok-acil-kredi-nedeniyle-satilik-komple-motor-kazasiz-orjinal-798357998/detay

Bak bu güzelmiş al satcı yapmıycaksan bineceksen çok güzel bir araba tabii benim görüşüm bu

tarihinde Ersen şahin tarafından düzenlendi
Eksik yazdığım içim
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Ersen şahin yazdı:

Bak bu güzelmiş al satcı yapmıycaksan bineceksen çok güzel bir araba tabii benim görüşüm bu

Alsat yok en az 3 sene binilecek

Yorum bağlantısı
Ersen şahin
Ali Darbaz yazdı:

Alsat yok en az 3 sene binilecek

O zaman al bin benim her zaman hoşuma gitmiştir bu arabalar

Yorum bağlantısı
Ali Gök

esas para yoksa hiç girilmez alır tamir ettirim işine

o işi ed yapsın onun mesleği yapar o . emin ol sana daha çok zarar ettirir

paraya göre araba al derim . 

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Ali Darbaz yazdı:

Arkadaşlar başka başlık açmıyayaımda burdan yürüyelim. 

Sıradaki araba bu :) 

Bun bakmaya giderim bir ihtimal yarın veya belki bu gün :) Bakın bakam şuna bi. 

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-alfa-romeo-cok-acil-kredi-nedeniyle-satilik-komple-motor-kazasiz-orjinal-798357998/detay

Karterini deldi arkadaşım. 6 aydan fazla karter aradı türkiye'de, bulamadı. 6 ay sonra bi tane araç kaza yaptı da, ondan çıkma alabildi. 6 ay yattı araba.

Parça hesabını siz yapın artık :)

Ali Darbaz yazdı:

Arabaya baktım. 

Yağ çubuğundan buhar çıkıyor. 

Su kabının içinde yağ dolu

Bu araba alınsa tamiri kaça patlar. 

CMAtMpDGH3TaQyZkcBRSxC6rshXpRvvxMtlEIs7u

Yağ soğutucu patlatmışsa bi para çıkmaz da. Suya yağ karıştırıyorsa geçmiş olsun.

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
Arkadaşlar başka başlık açmıyayaımda burdan yürüyelim.  Sıradaki araba bu [emoji4] 

Bun bakmaya giderim bir ihtimal yarın veya belki bu gün [emoji4] Bakın bakam şuna bi. 

İlan Başlığı kredi nedeniyle, açıklamanın sonu üst model alfa almak için satılık  

Yorum bağlantısı
Ali Gök
Köksal Yılmaz yazdı:

İlan Başlığı kredi nedeniyle, açıklamanın sonu üst model alfa almak için satılık  

ÇOK ACİL KREDİ NEDENİYLE SATILIK KOMPLE MOTOR KAZASIZ ORJİNAL

Başlık bu. ben ilk önce motor satılık heralde dedim. sonra sandık motor mu istiyor dedim

sonra biraz okudum bıraktım ilanı

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sinan Akgöl

Arabanın yandan fotosu yeter boya renk kataloğu gibi her ton var ne güzel... Her kaportacı kendi imzasını ton ile bırakmış

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Ali Darbaz yazdı:

Merhaba 

Beyler 2 saat sonra  şu arabaya bakmaya gidiyorum. Yorumlarınız nedir. nelere dikkat etmeliyim. 

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-hyundai-yeni-arac-almam-sebebiyle-satiliktir-747695022/detay

Filimli cam içi çekilmemiş araç çok temiz motor.. hep bunlar eksi puan.

ali yine kaşınma var galiba

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Mehmet Göktürk yazdı:

Filimli cam içi çekilmemiş araç çok temiz motor.. hep bunlar eksi puan.

ali yine kaşınma var galiba

İçinin çekilecek bir hali yoktu abi. Zaten birazda onunda etkisi ile almak istemedim. 

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Ali Gök yazdı:

ÇOK ACİL KREDİ NEDENİYLE SATILIK KOMPLE MOTOR KAZASIZ ORJİNAL

Başlık bu. ben ilk önce motor satılık heralde dedim. sonra sandık motor mu istiyor dedim

sonra biraz okudum bıraktım ilanı

ÇÇok acil kredi diyor, açıklamada da üst model araç alıyor... Nasıl iştir :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...