İçeriğe Yönlendir

2005 Accent Admire

Ali Darbaz

Recommended Posts

Sani Gerşon
Ali Darbaz yazdı:

Bana araba bulun yoksa 911 arıyacam... 

i10'u satın, sonra her araba güzel gelecek gözünüze :)

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Yanar
Ali Darbaz yazdı:

Arabaya baktım. 

Yağ çubuğundan buhar çıkıyor. 

Su kabının içinde yağ dolu

Bu araba alınsa tamiri kaça patlar. 

CMAtMpDGH3TaQyZkcBRSxC6rshXpRvvxMtlEIs7u

Alınmaz bence

Yorum bağlantısı
Mustafa Yanar

Yağ soğutmalı yapmış mis

Para azsa proton bakın, sedan protonlardan, temizi üzmez. 

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Sani Gerşon yazdı:

i10'u satın, sonra her araba güzel gelecek gözünüze :)

Sani 13 tane her telden araba kullandım. İnan i10 nun kendine çok iyi olduğu alanları var. Arabamı seviyorum gönül bağım var. 

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Ebrar Tüfek yazdı:

Ali abi, 3. Arabayı mı alıyorsun ?

Laçetti satılınca açılan boşluğa araba alıyorum. Üçüncü  araba lazım. 

Yorum bağlantısı
Bülent Tarakçı

Admiradaki motorun aynısını kullanan 1.5 dizel 3 silindir Getz i 2005 yılında sıfır alıp 76000 km bindim. Rutin bakımlar hariç, 1 lira bile masraf yapmadım. Alt devirlerde çok nazlıydı. Bir DCİ veya multijet motor gibi değildi. Ve traktör gibi ses çıkarıyordu. 2006 yada 2007 yılında bu 3 silindir işinden vazgeçip 4 silindire geçmişlerdi.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Ali Darbaz yazdı:

Sani 13 tane her telden araba kullandım. İnan i10 nun kendine çok iyi olduğu alanları var. Arabamı seviyorum gönül bağım var. 

Tersini söylemiyorum ki? i10 gidince, arabasızlık o kadar koyacak ki, ne olursa olsun, alayım artık diyeceksiniz :)

206'ya gelirsek, içi bayağı yorgun. Koltuk döşemeleri, direksiyon dikilmesi, vites körüğü, sol kapı döşemesinin vidalanmış olması :shok: İç döşemeye 3-4bin ayırıyorsanız olabilir.

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora
Admiradaki motorun aynısını kullanan 1.5 dizel 3 silindir Getz i 2005 yılında sıfır alıp 76000 km bindim. Rutin bakımlar hariç, 1 lira bile masraf yapmadım. Alt devirlerde çok nazlıydı. Bir DCİ veya multijet motor gibi değildi. Ve traktör gibi ses çıkarıyordu. 2006 yada 2007 yılında bu 3 silindir işinden vazgeçip 4 silindire geçmişlerdi.
Babamın Getz , taş gibi nazar değmesin. Sessizlik değil ama motor çekişi güzel.3079996f430eb0a56f9838147b85dd3d.jpg
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ersen şahin
Ali Darbaz yazdı:

Alıyorduk adam vazgecti. :( şimdi ilandaki bakıcaz yarın.

https://sahibinden.com/819594938

206 otomatik şu anki aracım ama tavsiye etmem ha reno 12 ye binmişsin ha 206 Gidişiyle konforuyla yol tutuşuyla o kadar benzer yanları varki binip test  ettiğimiz bana hak vereceksin

Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu
Ali Darbaz yazdı:

Beyler yarın bu arabaya bakıyoruz. Alfayı iptal ettik. Bu arabaya bakınca yorumunuz nedir. 

https://sahibinden.com/819594938

Kocaelinden sadece @Servet Aydın dan veya forum üyelerinden araba alırım. galeriden asla almam. arkadaşım kayınpederinin arkadaşı galericiden focus aldı sonra kazalı olduğu ortaya çıktı arabayı geri verdi adam bilmiyorum demiş ama ben inanmadım bilmediğine.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu
Servet Aydın yazdı:

10 yıllık galeri iş yeri yokta mahalle arasında mı foto çekiyor

Görülmeyecek yerdede değil paspası kaldır altı görünüyor. 

Yorum bağlantısı
Erkan Işık
Ali Darbaz yazdı:

Laçetti satılınca açılan boşluğa araba alıyorum. Üçüncü  araba lazım. 

Ali forumda eczacı abimizim bir ilanını gördüm 2018 clio onu alsana 

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Erkan Işık yazdı:

Ali forumda eczacı abimizim bir ilanını gördüm 2018 clio onu alsana 

Erkan abi bir yanlış anlaşılma oldu sanırım. Bizde olan para 25 27 bin tl arası . 2018 clio bizi aşar. 

Yorum bağlantısı
Emrah Altun

Bu sedan 206 lar neden bu kadar ucuz? Piyasası olmadığı için mi? Biz de araba bakıyoruz max 35bin tl. Konuyu takipteyim. Ali bey ne alırsa ben de ondan alacağım :) 

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
(düzenlendi)
Emrah Altun yazdı:

Bu sedan 206 lar neden bu kadar ucuz? Piyasası olmadığı için mi? Biz de araba bakıyoruz max 35bin tl. Konuyu takipteyim. Ali bey ne alırsa ben de ondan alacağım :) 

Şunu beyendiremedim. Oysaki baktıklarım arasındaki en mantıklı bu idi. Tabi yerinde göremedim. 

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-bu-fiyata-bu-km-yok-819358741/detay

tarihinde Ali Darbaz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Serhat Işık

Clio 2 rxt bakın derim. Hem dolu hemde pratik ve yakıtı bayağı ekonomik

Yorum bağlantısı
Ersen şahin
Emrah Altun yazdı:

206 nın otomatik vites leri daha çok para ediyor bendeki otomatik Aldığımda araç çok sıkıntılı idi yavaş yavaş toparlıyırum tahmini aracın bana gelişi 34 bin lirayı bulacak fakat tertemiz olacak yaz sonuna doğruda satarım Sedan bi araç alırım 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...