İçeriğe Yönlendir

2005 Accent Admire

Ali Darbaz

Recommended Posts

Mehmet Göktürk
Ali Darbaz yazdı:

Şu arabaya kilitlenmiş durumdayız. Amorsitör ve sabah dalgalı çalışması dışında kilometresi bana çok doğru gelmiyor. 

Bir incelermisiniz arkdaşlar 

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-alfa-romeo-dusuk-km-aile-araci-801210473/detay

land rover series al yemin ederim daha az sorun yaşarsın 

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Ali Darbaz yazdı:

Abi bana göre araba hiç almasın. Ama adam alfa merakı var. Çok ister bir alfa. Artık tutamıyoruz . 

Birde bu var :) 

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-ege-motors-tan-otomatik-vites-brava-sx-1.6-lpg-16v-821145228/detay

Servise iyi bir baktırsın elektriklerle oynanmış mı beyin meyin oksitli mi kablolarda test prob delikleri bantlar çok mu vs.

Yorum bağlantısı
Selim Bilgin
Ali Darbaz yazdı:

Dayım :) 

Alfa almasın. :) 

Accent'in 1.6 benzinli tüplüsü daha iyi olmaz mı?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
(düzenlendi)

Paramızın yettiğine bakıyoz :( 

tarihinde Ali Darbaz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi
Sani Gerşon yazdı:

48 dk izleyemedim de alfa güzeldir

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Mustafa Tüfekçi yazdı:

Üste ne kadar masraf bütçesi var. 

Yok hiç yok :)

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Soğuk Motor rölanti sıkıntısı varyatorden olabilir. Seneler önce 1500 lira felan lafı dönüyordu bakmak lazım.

Amortisör ve disk tek taraflı ariza demiş ama on takım dahil disk balata amortisör  en az 2 3 bin yiyebilir. Bunlar ilandaki söylenenler için. Ucu ucuna limitle alınırsa zevk vermez. Alfa metres gibidir parayı yedikçe tatlı olur. Yoksa kaprisi çekilmez.

Yorum bağlantısı
Ali Gök
Mustafa Tüfekçi yazdı:

Soğuk Motor rölanti sıkıntısı varyatorden olabilir. Seneler önce 1500 lira felan lafı dönüyordu bakmak lazım.

Amortisör ve disk tek taraflı ariza demiş ama on takım dahil disk balata amortisör  en az 2 3 bin yiyebilir. Bunlar ilandaki söylenenler için. Ucu ucuna limitle alınırsa zevk vermez. Alfa metres gibidir parayı yedikçe tatlı olur. Yoksa kaprisi çekilmez.

Allah iyiliğini versin😂

Yorum bağlantısı
Selim Bilgin
Mustafa Tüfekçi yazdı:

İlandaki gibi bir 156 alınca Alfa servisine bırakılacak, sen bunu bir toparla denilecek, 4-5 bin liraya hazır olunacak. Mekanik masraf olarak.

Sonrasında 5 sene daha rahat rahat binilir.

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi
Ali Gök yazdı:

Allah iyiliğini versin😂

Ama öyle normal insan arabasi değil. Ustası da kaprisli. Ben ondan sattım biraz da. Çok Orjinal benzetmelerim var da argo içerikli diye yazmıyorum çoğunu. Sonuçta zevk alınan bir eylem aracı bu .

Selim Bilgin yazdı:

İlandaki gibi bir 156 alınca Alfa servisine bırakılacak, sen bunu bir toparla denilecek, 4-5 bin liraya hazır olunacak. Mekanik masraf olarak.

Sonrasında 5 sene daha rahat rahat binilir.

159 u aldım noterden sonra Bostancıya gittim hoş geldin yaptılar. Ama sürüşü o zaman zevkli oluyor. Ha varsa ilk sahibinden 50 binde vs masraf etmezsin hemen. Ama kondisyon istiyosan keseyi açacan. Yanlış mıyım. Öyle son paranla alınıp idare eder böyle denilecek bı araba değil.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selim Bilgin
Mustafa Tüfekçi yazdı:

Ama öyle normal insan arabasi değil. Ustası da kaprisli. Ben ondan sattım biraz da. Çok Orjinal benzetmelerim var da argo içerikli diye yazmıyorum çoğunu. Sonuçta zevk alınan bir eylem aracı bu .

159 u aldım noterden sonra Bostancıya gittim hoş geldin yaptılar. Ama sürüşü o zaman zevkli oluyor. Ha varsa ilk sahibinden 50 binde vs masraf etmezsin hemen. Ama kondisyon istiyosan keseyi açacan. Yanlış mıyım. Öyle son paranla alınıp idare eder böyle denilecek bı araba değil.

Haklısın. Zaten masraf yapılmışı ucuz değil. 

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Burda sıkıntı fiyat karmaşası. Bakimli kondisyon yüksek olup 300 binde olan da var . Km düşük olsa da hor kullanılmış bakımı mekaniği para harcanmamis olanda.  Biri yaptığı masrafı ekleyip rakamı yükseltiyor. Ki hakkı ile yapıldı ise sıkıntı değil. Ama diğeri 300 binde olan bu para ise benim arabam 150 binde daha çok eder deyip hoşafı çıkmış olana daha yüksek istiyor.

Ha insanımız düşük km meraklısı . :) Onu alıp masraf ediyor. Sonra alfa kötü kollayaksin cüzdanı

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Ali Darbaz yazdı:

Bununlada anlaştık. Ama gidip alamıyoz. Telefonda anlaştık. Bide siz inceleyin.  

https://sahibinden.com/819417222

Apaçi değil. çocuk koltuğu var. düzgün bir siteye benziyor. Olabilir tabi ille alfa olacaksa.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...