İçeriğe Yönlendir

Colorado'nun Haylazı

Oğuzhan Çakır

Recommended Posts

Mert Üçkaleler

Hayırlı olsun ateş ediyor tabiri bu araç için uygun olur bence ☺️

Yorum bağlantısı
Emrah Korkmazz

Hayırlısı olsun, şu dönemde çok para vermeden binilecek yegane modellerden bence...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Oğuzhan Çakır

İlk iş olarak farlarda ki piyasa adıyla LED Zenon :D iptali yaptık orjinal H4 lere geri döndük :) beyaz olan W5W ler Osram turuncu ile değişti :) Biraz kasaplık yapmış önceki arkadaşlar ama duzettik elimizden geldigince.. Son foto cakma Amerikan parklara ait zaten çalışmıyordu onları da düzelttik acmisken [emoji106]f5ffed6319dd5ec94524e9ed156ce900.jpg797711489a1a8a92f890ed72788036cd.jpg8ad76802f16b931749c02de8c6c5de61.jpgfb242aece558c98c0aaf8022790a9e34.jpgf7b9b2bf76cfa98e00298537a790463a.jpg3da523d1513e1a95094cb6dd2a1de24e.jpg

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Oğuzhan Çakır
LED nasıl LED h4
Abi benzinliklerde veya parçacıklarda olan en dandik LED. Sadece far içini aydınlatıyor , karşıdan gelenin gözünü alıyor.. bildiğin lacivert [emoji51] detaylarını atarım
Yorum bağlantısı
Fatih Evcin

Maşallah ya , vallahi seviniyorum böyle foruma yeni araçlar katıldıkça, hele bu araba yıkana yıkana rengi bir ton açılabilir gibi geliyor bana :) bu da kızıl ejderya olsun adı :) fotoğrafa bayıldım gerçekten, hayırlı uğurlu olsun. Çok güzel bir seçim tan bir genç arabası.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Oğuzhan Çakır
Maşallah ya , vallahi seviniyorum böyle foruma yeni araçlar katıldıkça, hele bu araba yıkana yıkana rengi bir ton açılabilir gibi geliyor bana default_smile.png bu da kızıl ejderya olsun adı default_smile.png fotoğrafa bayıldım gerçekten, hayırlı uğurlu olsun. Çok güzel bir seçim tan bir genç arabası.
Abi sorma kesin açılır [emoji41] evde kalan sonax (babamdan sakladığım) hızlı cila vardı o da toz tutuyor araba hep toz hergun yıkasam yıkarım yıkanınca çok güzel gözüküyor :) tesekkur ederim güzel dileklerin için [emoji2956]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Oğuzhan Çakır
Ledin mavi yanması bozuk olduğu için
Asla aydınlatmıyordu abi, güzel bir ampul tavsiyesi alabilirim senden ,LED de olabilir güçlü bir şey. [emoji106]
Yorum bağlantısı
Oğuzhan Çakır
Halojen far ile verimi görmem lazım ki led bakalım
O zaman şimdilik bunlar beni götürür bayaa. En kısa zamanda portif testi için gelirim abi [emoji23]
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi
Oğuzhan Çakır yazdı:

Asla aydınlatmıyordu abi, güzel bir ampul tavsiyesi alabilirim senden ,LED de olabilir güçlü bir şey. emoji106.png

Baktım sağda solda Xenon du Amerikan parkti tesisat kalabalığı var ayiklayacam.

Sonra LED mi taksam diyorum şehir içinde anı çıkışları var 😛 görünür olmak lazım. Eskisinde bı Xenon  vardı  . Benim önde de cam filmi var galiba zaten gece zindan

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

fiestanın bu farından iyi aydınlatma çıkmaz, mercek takılabilirse anca. ayna yapısı çok dağıtıyor, eskisi daha iyi aydınlatır bunun aksine

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Çok iyi değildi montajı ama iyiydi halojenden

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Dur soracam unutum. En son Başkanın Ka ile nikah kıyılmıştı. Ne oldu da yüzüğü attınız [emoji16]

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selim Bilgin
Çağlar Bayur yazdı:

fiestanın bu farından iyi aydınlatma çıkmaz, mercek takılabilirse anca. ayna yapısı çok dağıtıyor, eskisi daha iyi aydınlatır bunun aksine

Hızlı gittiğim için selektör yapıyordum, öndeki SUV'ların camına bile çıkmıyordu selektör hüzmesi. :D 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Oğuzhan Çakır
Dur soracam unutum. En son Başkanın Ka ile nikah kıyılmıştı. Ne oldu da yüzüğü attınız [emoji16]
Abi Ka Annemle ortak olucaktı, onun istekleri üzerine oldu sonra Corona falan süreç uzadı derken vazgeçildi bir anda.. Ben de dedim ki hazır babam niyetlendi bu işi kendime çevireyim [emoji2956] biraz uğraştım motorsiklet sevdası sebebiyle biraz zor oldu ama fotolari üstte [emoji51]

Bu ara da benim far camları sağlam, ayakları çatlamış tamir görmüş falan camlar hariç içlerini bulabilirsem, Mustafa abi sen de bulursan bana da haber et alalım da mercek yapalım hiç yoktan iyidir [emoji41]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

:nazar: hayırlı olsun, fiesta candır, helede eskileri...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Oğuzhan Çakır
Hayırlı olsun, güzel günlerde kullanın [emoji4]
Teşekkür ederim :)
:nazar: hayırlı olsun, fiesta candır, helede eskileri...
Focusu biliyordum da, bu daha güzel bir de benim olunca [emoji2956]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Oğuzhan Çakır

Koltuk yükseklik ayarı çalışmıyordu, hala çalışmıyor gerçi ama [emoji23] biz yine de söktük sökmüşken dedik ki sökmeden detay olmaz içeriyi de temizledim [emoji106]

5bdb33026a748d1ea787f4d6cfff069f.jpg6bc2eb81daf50b4885f0bdeb954059d9.jpge5e11c68dfb3b2e0477a5b8c3414215e.jpg

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...