İçeriğe Yönlendir

Colorado'nun Haylazı

Oğuzhan Çakır

Recommended Posts

Mert Yeldan
Oğuzhan Çakır yazdı:

Var abi gel emoji106.pngemoji23.png

Evde dolabı kesmem gerekiyor, önümüzdeki haftasonu bir kaç saatliğine isterim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Oğuzhan Çakır yazdı:

Aldığımdan beri aklımda olan ses sistemine el attım kablolar soketler baya oksitlenmiş temizlendi. Bir de tamamen denk gelen Sony xs-fb1730 modelini aldım. Tabi bir heyecan ertesi gün söktüm kapıları emoji3060.png ama mevcutlar 13 cm JBL ler çıktı. Benim aldıklarım biraz büyük geldi :) babamla biraz düşününce MDF den arkasına bir parça uydurduk emoji106.png arkalarda orjinaller duruyor ama körük yırtıl

Çok fazla ek ağırlık. Hem hızlanmayı etkiler hemde yakıtı artırır. 

Hoparlörlerin mıknatıslanması Yer kürenin manyetik kuvvetinden etkilenip drenç oluşturuyor.  Drençle kandırılmış oluyorsun. 

Yorum bağlantısı
Oğuzhan Çakır

Hoparlörlerin mıknatıslanması Yer kürenin manyetik kuvvetinden etkilenip drenç oluşturuyor.  Drençle kandırılmış oluyorsun. 
Ama verdiği keyif paha biçilemez :) yaksa yaksa 3-4 kuruş fazla yakar üzerinde vardi zaten. Ek olarak toplasan 500 Gr artmıştır :)
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Oğuzhan Çakır yazdı:

Ama verdiği keyif paha biçilemez :) yaksa yaksa 3-4 kuruş fazla yakar üzerinde vardi zaten. Ek olarak toplasan 500 Gr artmıştır :)

Olmaz. Müzik sistemi açınca elektrik tüketimi artıyor. Alternatörde direnç oluşuyor

Yorum bağlantısı
Sinan Akgöl

Lastikteki vida kadar etkisi vardır :D 10cm Bmw hoparlörü var elimde 5ten çıkma bagajda duruyor ama 10cm daha kaliteli bir şey alsan daha iyi. 

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
Mert Yeldan yazdı:

Evde dolabı kesmem gerekiyor, önümüzdeki haftasonu bir kaç saatliğine isterim.

Uzun parça keseceksen yavaş yavaş el testeresi ile kes, dekopajla uzun parça düz kesilmiyor, sağa sola kayıyor

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Oğuzhan Çakır yazdı:

Aktaramadim yerleri çok küçük pandizotu da delmek istemiyorum.. onlara da bir çözüm bulacağım :)

Arkalar herhalde 10'luk olmalı ki, fark bu kadar fazla olsun.

Yorum bağlantısı
Oğuzhan Çakır
Arkalar herhalde 10'luk olmalı ki, fark bu kadar fazla olsun.
Evet abi yada bu elimdeki 13 jblleri satıp yeni alacağım :)
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Ali Darbaz yazdı:

Ali bey, depo hep boş geziyorsunuzdur diye umuyorum? Her fullediğinizde kullanmadığınız bir ağırlık taşıyorsunuz mesela?

• Beğen 2
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Cem Işık
Sani Gerşon yazdı:

Ali bey, depo hep boş geziyorsunuzdur diye umuyorum? Her fullediğinizde kullanmadığınız bir ağırlık taşıyorsunuz mesela?

Bende de bir kısım ağırlıklar var onları da hesaplasak bi ara.

• Beğen 2
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Sinan Akgöl yazdı:

Lastikteki vida kadar etkisi vardır :D 10cm Bmw hoparlörü var elimde 5ten çıkma bagajda duruyor ama 10cm daha kaliteli bir şey alsan daha iyi. 

Lastikteki vida çıkalı 3 aydan fazla oldu. toplasan 20 gün 1000 km vidalı gezmedim. 

Yorum bağlantısı
Sinan Akgöl
Oğuzhan Çakır yazdı:

Evet abi yada bu elimdeki 13 jblleri satıp yeni alacağım :)

Tamam duruma göre istersen gönderirim benim 10cmleri al bi hertz twitter bağla mis cis cis tiz :) 

Ali Darbaz yazdı:

Lastikteki vida çıkalı 3 aydan fazla oldu. toplasan 20 gün 1000 km vidalı gezmedim. 

Ne güzel Ali bey

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Oğuzhan Çakır
Ne güzel Ali bey
Olur abi :) ben şunları satayım da o zaman [emoji23]
Yorum bağlantısı
Engin Deniz

O hoparlörün ağırlığını hesaplayacak seviyeye gelindiyse bisiklet en mantıklısı 😊 Eline sağlık Oğuzhan zevkli dokunuşlar bunlar. 

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Sinan Akgöl
(düzenlendi)
Oğuzhan Çakır yazdı:

Olur abi :) ben şunları satayım da o zaman emoji23.png

Niye satıyosun para mı istiyorum dedim :D  Ya da sat aynen ben gönderim duruma göre ya tweeter ile kapatırsın yada yeni 10cm alırsın bmwlerde yedek durur 

tarihinde Sinan Akgöl tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Oğuzhan Çakır
O hoparlörün ağırlığını hesaplayacak seviyeye gelindiyse bisiklet en mantıklısı [emoji4] Eline sağlık Oğuzhan zevkli dokunuşlar bunlar. 
Kesinlikle abi:) kapıları toplayıp ilk şarkıyı dinlemek muhteşem :)
Niye satıyosun para mı istiyorum dedim [emoji3]  Ya da sat aynen ben gönderim duruma göre ya tweeter ile kapatırsın yada yeni 10cm alırsın bmwlerde yedek durur 
Olur abi [emoji2956]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Ali Darbaz yazdı:

75 kg sub var bagajda etkisi ne kadardır

• Beğen 1
  • Mutlu 4
Yorum bağlantısı
Oğuzhan Çakır
Niye satıyosun para mı istiyorum dedim [emoji3]  Ya da sat aynen ben gönderim duruma göre ya tweeter ile kapatırsın yada yeni 10cm alırsın bmwlerde yedek durur 
10 cm ler için adres vereyim mi [emoji2956]
Yorum bağlantısı
Sinan Akgöl
Oğuzhan Çakır yazdı:

10 cm ler için adres vereyim mi emoji2956.png

At özelden kutu bulayım kargolarım

Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu
Köksal Yılmaz yazdı:

Uzun parça keseceksen yavaş yavaş el testeresi ile kes, dekopajla uzun parça düz kesilmiyor, sağa sola kayıyor

Kesip atacağınız kısıma düz parça vidalayıp dekupajı ona yaslayarak keserseniz dümdüz kesmiş olursunuz.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
Kesip atacağınız kısıma düz parça vidalayıp dekupajı ona yaslayarak keserseniz dümdüz kesmiş olursunuz.
Abi dolap keserken pek denk gelmez ama parke gibi ürünlerde işe yarar
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Adnan Çakır
Yanayana bir haftadır dekopaj arıyorum [emoji3] 
Maskeleme bantı var Dyson ,silikon var kaynak makinası iş yerinde var ama bir hafta sonu alır gelirim matkap spiral avuç taşlama [emoji2960][emoji41]
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Oğuzhan Çakır

Üst radyatör hortumu kelepçeden patladı geçen gün :) kankasi da benzer sıkıntı yaşamıştı kesip idare ettik. Az az damlatıyordu yenisi ile değişti [emoji855] ee karabeladan görünce naz yaptı tabii. İşçilik fotoğrafı yok usta bendim çünkü [emoji23] tek olunca çekmeyi unutmuşum a2ac1f1edb671a45588dbd696692cae6.jpg

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...