İçeriğe Yönlendir

Citroen C5

Remzi Karaca

Recommended Posts

Mahmut Yıldız
Arda Bülent Güzel yazdı:

Mersin Vw ve Audi de servis müdürleri arkadaşım. Bu konuyu kendisi ile bir süre önce konuşmuştuk. Kesinlikle böyle bir şeyi yapmadıklarını ilk bakım yaptıran araçla 100.000 km yapan araçta aynı ürünleri kullandıklarını söylemişti.

Sıfır a6 aldınız ve servise ilk bakıma gittiniz, bu fatura mı çıkacaktı?

Çağlar Bayur yazdı:

iki faturada da farklı parçalar var, dpf temizlik, antifriz, polen ve mazot filtresi audiye sormak lazım kaça yapılıyor.

tsi için, maslak doğuşta ilk bakımı yaptırdım , kapıdan çıkıp hava filtresini söktüm made in china idi ve yağ filtresi ufak tip hatalı idi, geri döndüm değiştirmiştim. filtreleri yedek parçadan elden satın alınca vw amblemli veriyorlardı.

Bu da ilginçmiş gerçekten. 

Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

Bakın sıfır araç aldınız hangi marka olduğu önemli değil garanti bitene kadar öperler bu başka birşey garanti bitti beni tutmak için ucuz fiyat verirler bu başka birşey. Ancak kullanılan malzeme aynıdır. Bunu vw servis birimini arayıp öğrenebilirsiniz. Ama dediğiniz reno ve Nissan direk yapıyorlar. Kısaca saklamadan bu onların politikası kimse birşey diyemez. Garanti bitince zaten o dediğiniz markalarda servise gitmem. Ama vw ve Audi de yetkili servisten şaşmam.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Remzi Karaca

Garantisi devam eden bir aracın 30bin bakımı için 1.150₺ fiyat (herşeyin arttığı bu dönemde) bana çok gelmedi.
Hele ki garanti süresi içerisinde servislerin az yada çok öptüğünü düşününce...

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Yakıt filitresi dahil olunca bedava. Ki antifriz vs gibi kalemler de var az çok yekun olsa da.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Mahmut Yıldız yazdı:

o servis bünyesinde çok daha ilginçlikler var da, kamuya açık alanda yazamıyoruz :mamba:

• Şaşkın 2
Yorum bağlantısı
Remzi Karaca
o servis bünyesinde çok daha ilginçlikler var da, kamuya açık alanda yazamıyoruz :mamba:
Emekli olunca kitap yaz abi [emoji854]
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Barış AÇIL

Vw servisinde değiştirdiğim polen filtresi economy sınıfı idi. Eğer eco serisi var ise bunun premium seriside vardır.

9b5fa795cdb4ba90156d7604f4e58b0d.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Remzi Karaca yazdı:

Emekli olunca kitap yaz abi emoji854.png

toplatırlar masraf cepten gider yahu :sandalye:

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...