İçeriğe Yönlendir

Gri (Fırtına)

Ali Gök

Recommended Posts

Ali Gök

He ya kriko setinde o çeki kancası eksik nerde satılır o internette bulamadım

Mustafa Tüfekçi yazdı:

Fiestaya kış lastiği aldım. Çok eglenecuk  

Peş peşe bağlarız yukardan vinçle ikisini birden çeker 😂

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Ali Gök yazdı:

Aksa bağlayıp çeker. :) Çekiciler öyle yapıyor 😛

Ali Gök yazdı:

Ya vinc var bildiun vinc . Kaç ton cekeri var :∆

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi
Sami Demirpaz yazdı:

Sana kac ton lazim ?

Bı ton arabaya yaz 0.1 ton da bana. Ama yavaş hızda çek beni 😛 sonra fırlatıp atmasın bizi kenara :∆

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz
Mustafa Tüfekçi yazdı:

Bı ton arabaya yaz 0.1 ton da bana. Ama yavaş hızda çek beni 😛 sonra fırlatıp atmasın bizi kenara :∆

Vinc hissetmeyebilir Fiesta yi 🤣

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Valla kasaya çıkmayı düşünüyorum ben oyuncak araba niyetine :)

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Ali Gök

nazar değdi.  move sterring whell stiil locked gibi bişeler yazıyor  direksiyon sembolü yanıp sönüyor

iş yerinin otaparkta bi taklit çalıştı evin önünde tekrar yaptı. deniycem bir çalışırsa sürecem götürecem marş basmazsa çektirecem

araba direksiyon kilidini açamıo sanırım elektrikliymiş bunlarda. hoş olmadı :kutlama:

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Ali Gök yazdı:

nazar değdi.  move sterring whell stiil locked gibi bişeler yazıyor  direksiyon sembolü yanıp sönüyor

iş yerinin otaparkta bi taklit çalıştı evin önünde tekrar yaptı. deniycem bir çalışırsa sürecem götürecem marş basmazsa çektirecem

araba direksiyon kilidini açamıo sanırım elektrikliymiş bunlarda. hoş olmadı :kutlama:

Sen başka hangi forumlarda yazdın bunu :) 

Yorum bağlantısı
Ali Gök
Ali Darbaz yazdı:

Sen başka hangi forumlarda yazdın bunu :) 

pasat forumuna sordum bide bilen vardır belki diye. bilgi araştırmak sakıncalımı anlamadım ?

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Ali Gök yazdı:

pasat forumuna sordum bide bilen vardır belki diye. bilgi araştırmak sakıncalımı anlamadım ?

Yoo , ordan kopy paste yapmışsın. Oranın default yazı fontu ile bizim foruma yapışmış :) Dikkatimi çekti. 

Yorum bağlantısı
Ali Gök
Ali Darbaz yazdı:

Yoo , ordan kopy paste yapmışsın. Oranın default yazı fontu ile bizim foruma yapışmış :) Dikkatimi çekti. 

Ali Darbaz yazdı:

Hele ajanligi birak arizayi coz araba bozuk😂

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yusuf Berke

Direksiyon kilidi açılamıyor, direksiyon simidini çevirin demiş. Sağ sol yapınca da açılmamaya devam ediyor mu? Tam sağa veya sola kırıp bırakınca yapar arada kuvvetten dolayı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Gök
Yusuf Berke yazdı:

Direksiyon kilidi açılamıyor, direksiyon simidini çevirin demiş. Sağ sol yapınca da açılmamaya devam ediyor mu? Tam sağa veya sola kırıp bırakınca yapar arada kuvvetten dolayı.

valla denedim de açmıyor işte nedense

Metin Akbal yazdı:

Aküyle alakalı bir durum oldu mu?

sanmıyorum aküsü yeni bildiğim bir durumda yok normal basıyordu. şuandada araçta çalışyor teyp flan sorunsuz akü zayıf hissi yok yani

6udqSN.jpg

5nfKRx.jpg

çıkan arıza yazıları bunlar. kontağa anahtarı takınca direksiyon klidini açmıyor kontak basmaya izin vermiyor.

iş kötüsü araba p de . arabayı boşa nasıl alacaz yöntemi varmı ?

elektroik el freni şuanda tutuyormudur arabayı ?

akü kutup başıı söktüm geri taktım bişe değişmedi

anadolu sigortadan kaskom. kaskonun çekici si 700 TL istiyor çekmek için . ücretsiz çekici hizmeti sadece e yakın yetkili servise varmış 

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

Bu ne gıcık bir arıza Ali. Araba nerde şimdi. Sen söküp yapamazmısın. Youtubede video yokmu. 

Yorum bağlantısı
Ali Gök
Alpay Sumer yazdı:

akü.

Aku mu araba hergun kullanilio normal isik terribatinda hic belieti yok

aku direk bu arizayi verdirirmi

Ali Darbaz yazdı:

Bu ne gıcık bir arıza Ali. Araba nerde şimdi. Sen söküp yapamazmısın. Youtubede video yokmu. 

Valla evin onunde ugrasiorum iste bende 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Ali Gök yazdı:

iş kötüsü araba p de . arabayı boşa nasıl alacaz yöntemi varmı ?

her otomatik viteste, kolun altında mekanik kiltten çıkartma dili vardır. passatın ki nerede bilmiyorum, ibiza da körüğü sökünce sarı plastik var mesela.

Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
Ali Gök yazdı:

Bence yani.. Bende de hicbirsey yokken tık dedi gitti 🤪

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Ali Gök yazdı:

Herkese merhaba,

ruhsatta yazan rengini adına verdim. karakterleri birebir uyuşuyor . hakikaten fırtına gibi

Gerçek anlamda düzgün kalan son B6 lardan birini almak nasip oldu çok şükür. 3 4 gündür biniyorum bugüne kadar bindiğim arabaları sorguladım gerçekten. Nazar değmesin maşallah diyorum

Opeli satınca aklımda ilk captiva vardı bi kaçtane baktım içime sinmedi düzgününü bulamadım.

sonra navaraya sardım hatta opeli sattığım gün bitanesi ile net sözleşmiştik ama expertizi satıcının söylediği ile alakasız çıktı . üzerine birkaçtane daha baktım ama hiçbiri sarmadı

sonra tabi oturaklı bir sedan bulurmuyum diye gezinirken gece 4 de ilanı gördüm sabah 10:00 da noterde iş bitti cuma günü

2.0 TDI Comfortline DSG PASSAT 

Araba hakkında öğreneceğim soracağım epeyce konu çıkacak gibi . donanımını sevdim çok güzel bir teybi var

ses sistemi harika ötesi. Sami de şaşırdı bugün 

Detaylı fotoları çekerim bir ara binmekten fırsatım olmadı alınca çektiğim 2 resmi atiyim boş kalmasın  :D 

eJZFum.jpg

9S5g5N.jpg

Ali mesajı şimdi gördüm. Uygun zamanda benim tavan barlarını sana satalım yani verelim. Kampçı adamsın araç üstü çadır kaldırır. Çok sağlamdır. Diğerleri gibi değil. 

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Ali Gök yazdı:

Valla evin onunde ugrasiorum iste bende 

Ali birak uğraşma. O kilit çok pis yerde. Ustası lazım. Mili felan söküyorlar. Milin burma kısmında elektronik kilit var. Oraya kadar inemezsin sen. 

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Ali Gök yazdı:

Bana adaptasyon sorunu gibi geldi. Akü sök tak oldu mu?

Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Bende yol bilgisayarı gitti, sinyaller sapıttı sinyal yanıyor ama ikazı aptallaşmıştı. Hergün kullanılan arabaydı :) Tık dedi kaldı marş bile basmadı. 2.5 sene de sıfır arabanın aküsü bitti.

Önce aküyü ölçtür.

Ben Golf V e hız sabitleyici takınca direksiyon ikazı yandı. Akü kutup başını sökmüştük. Düz bir şekilde 5 10 metre sürünce ikaz kayboldu.
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...