İçeriğe Yönlendir

İkinci Elde Son Durum Vahim

Ümit Türk

Recommended Posts

Tansu Kalafatoğlu

Kendi aracımın piyasasını söyleyeyim. Corolla hybrid dream sıfır fiyatlar. 

ağustos bayi: 214 bin₺ - Galeri: 225bin₺

eylül bayi: 224bin₺ - galeri: 240 bin₺

ekim: bayi: 304bin₺ - galeri: 285bin₺

kasım bayi 314bin₺ - galeri: 270bin₺

Ötv matrahını geçen arabaların satışları düştü. Kimse b-c segment arabaya ev parası vermek istemiyor. 

Yorum bağlantısı
İsmail Avcı
Kendi aracımın piyasasını söyleyeyim. Corolla hybrid dream sıfır fiyatlar. 

ağustos bayi: 214 bin₺ - Galeri: 225bin₺
eylül bayi: 224bin₺ - galeri: 240 bin₺
ekim: bayi: 304bin₺ - galeri: 285bin₺
kasım bayi 314bin₺ - galeri: 270bin₺

Ötv matrahını geçen arabaların satışları düştü. Kimse b-c segment arabaya ev parası vermek istemiyor. 
Hee o zaman fiyatlar dusmus [emoji16]
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

her ağustostan her ocağa kadar bayide stok bitince galeride sıfırı daha yükseğe bulunur, doğal bir ticarettir, 225 ten 270 e çıkmış o da normal.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
İsmail Avcı

3 ayda 45 bin lira artmis galeri fiyati bile ,simdi 10 lira dusse ne olacak demeye calistim

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Recep Demirci

WdD3wq.png

2001 Model Bora 72500e satılmış. Artık 100bin km sözüde havada kaldı. 200bin km civarına gelmiş araba bu fiyat.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Recep Demirci yazdı:

2001 Model Bora 72500e satılmış. Artık 100bin km sözüde havada kaldı. 200bin km civarına gelmiş araba bu fiyat.

60000 yuan yani.  4 sene önce de 30000 TL civarı ise pek artmamış

Yorum bağlantısı
Muhittin Kaplan

Siz almadıkca fiyatlar artacak. Aldığınızda sizin için artış durmuş olacak. Ta ki yeni alıma hazırlanana kadar. Meseleleri mesele yapmazsanız ortada mesele kalmaz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
Mert Gulkokan yazdı:

Zarara girdiğin her sistemde faizi dolaylı dolaysız olarak yiyorsunuz hocam
Banka hemen teslim diyor 200 binlik evi 300 bine alıyorsun
Eminevimde az para ödüyorsun ama az önce sitesine baktım 42. Ayda teslim diyor
200 bin diye girdiğin evi 42. Ay sonunda teslim ediyorlar
42 ay sonra 200 binlik ev kaç bin tl olur ?
Her şekilde zarardasınız

emini hiç karıştırma, detaylı incele kira bedeli numarasına banka faizinden (kar payı yada karı aynı şey) fazla alıyorlar, detaya indinmi esas dindeki faiz onlarda gibi ...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek
Recep Demirci yazdı:

2001 Model Bora 72500e satılmış.

Oo pasifik Bora hem de . Uyguna gitmiş:)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Emre Şimşek yazdı:

pasifikler donanımı azaltılmış olanlar değil miydi? o zamanlar DOD da bekleyen 2.ellerden ucuza gelmişti sıfırı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Çağlar Bayur yazdı:

pasifikler donanımı azaltılmış olanlar değil miydi? o zamanlar DOD da bekleyen 2.ellerden ucuza gelmişti sıfırı.

kötü kötü. komfortlayn olacak dijital klimalı 16 jantlı.

Yorum bağlantısı
Emre Şimşek
Çağlar Bayur yazdı:

En detaylı bilgiyi @Metin Akbal verir ama ben kadrandaki krom çerçeve bir de dijital klima pasifikte var biliyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Emre Şimşek yazdı:

En detaylı bilgiyi @Metin Akbal verir ama ben kadrandaki krom çerçeve bir de dijital klima pasifikte var biliyorum.

yok. pasifiklerde 16V motor vardı. yan bantlar nikelajdı.

bende sunrooflu comfortlayn vardı 2001.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

zira dod fena karışmıştı, bayiler isyan ettiydi oradan aklımda kalmış, takasa gelene yüksek rakam vere vere sıdırdan pahalıya 2. eller vardı stokta, filoların ilk başladığı yıllar, piyasa dengesizdi

Mehmet Göktürk yazdı:

sunroof için biribi ile kavga eden müdür vardı, filodan gelmiş sıfır, birinde sunroof yokmuş diye. blekberi yılları

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Pacificler 2003 ten itibaren var :)

Pacific Comforttan düşük Trendden yuksek. Comforttan eksiği dijital klima yerine analog klima kadife bel destekli koltuk yerine düz kumaş yağmur sensoru yok krom halkalı spor pedli kadran yok 8 hoparlör yerine 4 hoparlör 16 jant yerine 15 jant. 2005 te Pacific Extra çıktı onda dijital klima var yükseklik ayarlı yolcu koltuğu var fakat arka kol dayama yok arka orta kafalık var.
En detaylı bilgiyi [mention=76937]Metin Akbal[/mention] verir ama ben kadrandaki krom çerçeve bir de dijital klima pasifikte var biliyorum.
Comfortta var :)
yok. pasifiklerde 16V motor vardı. yan bantlar nikelajdı.

2002 ve üstü donanım farkı olmadan otomatik olmayan tüm 1.6 benzinliler 16V. Otomatiklerin ve 2002 altında olanların hepsi 8V. 2003 ten itibaren Pacific ve üst tüm donanımlarda krom kapı ve tampon çıtası var.
  • Beğen 1
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Metin Akbal yazdı:

Pacificler 2003 ten itibaren var :)

Pacific Comforttan düşük Trendden yuksek. Comforttan eksiği dijital klima yerine analog klima kadife bel destekli koltuk yerine düz kumaş yağmur sensoru yok krom halkalı spor pedli kadran yok 8 hoparlör yerine 4 hoparlör 16 jant yerine 15 jant. 2005 te Pacific Extra çıktı onda dijital klima var yükseklik ayarlı yolcu koltuğu var fakat arka kol dayama yok arka orta kafalık var.
Comfortta var :)2002 ve üstü donanım farkı olmadan otomatik olmayan tüm 1.6 benzinliler 16V. Otomatiklerin ve 2002 altında olanların hepsi 8V. 2003 ten itibaren Pacific ve üst tüm donanımlarda krom kapı ve tampon çıtası var.

sonra pasifikten vazgeçtiler 16V motordan yeniden. öyle hatırlıyorum. 16V geldi gitti.

Yorum bağlantısı
Metin Akbal
sonra pasifikten vazgeçtiler 16V motordan yeniden. öyle hatırlıyorum. 16V geldi gitti.
Pacificten vazgeçmediler ki Bora nın üretimine son verdiler :) 16V motor aslında FSI ile TSI ın temeli. AKL tabanlı motora da devam ettiler BSE idi sanırım kodu da.
Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Emre Şimşek yazdı:

Adam kitap gibi yazdı gitti

Bora ile Türkiye de ilkleri yaşayan ve yaşatanlardan biri var karşında 😁

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Metin Akbal yazdı:

Pacificten vazgeçmediler ki Bora nın üretimine son verdiler :) 16V motor aslında FSI ile TSI ın temeli. AKL tabanlı motora da devam ettiler BSE idi sanırım kodu da.

tam emin değilim sanki dediğin gibi otomatiklerde yoktu felan.

Daha sonra jetta geldi 1.6SR motorla ki dediğin AKL motor. 2010 yılına kadar devam etti belki 2011.

Passatı o motorla almaya gidip tsi alıp çıktım bayiden.

Yorum bağlantısı
Metin Akbal
tam emin değilim sanki dediğin gibi otomatiklerde yoktu felan.
Daha sonra jetta geldi 1.6SR motorla ki dediğin AKL motor. 2010 yılına kadar devam etti belki 2011.
Passatı o motorla almaya gidip tsi alıp çıktım bayiden.
Motor olarak otomatiklerde 8V idi. Eger ki emin olmadığınız Pacific te otomatik olup olmadığı ise Pacific OV diye geçer.
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

cem uzana göre fiyatlar yukarı gidecek güzel konuşmuş. En güzeli de "karşındaki adamın en az senin kadar zeki olduğunu düşüneceksin" demesi

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Münir Nurettin Taşova
Mehmet Göktürk yazdı:

cem uzana göre fiyatlar yukarı gidecek güzel konuşmuş. En güzeli de "karşındaki adamın en az senin kadar zeki olduğunu düşüneceksin" demesi

İzlemiştim, öngörüsü tutmaz inşallah.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...