İçeriğe Yönlendir

İkinci Elde Son Durum Vahim

Ümit Türk

Recommended Posts

Çağlar Bayur
Mehmet Göktürk yazdı:

cem uzana göre fiyatlar yukarı gidecek güzel konuşmuş. En güzeli de "karşındaki adamın en az senin kadar zeki olduğunu düşüneceksin" demesi

bu, babasından bahçıvanına kadar herkesi dolandırıp, binlerce banka mağdurundan ceza almadan sıyrlıp, pariste yaşayan birisi.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Mert Gulkokan yazdı:

videoyu izledim çok BILGILI adam gerçekten dolandıra dolandıra sistemi çözmüş

kapı kitli kaldı ise hırsız çağırıp açtırılırdı hasar vermeden açtırmak için ona benzdi

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Mehmet Göktürk yazdı:

herif işi biliyo.

orası kesin, benim diyeni sulu götürür, susuzluktan öldürür, çok tehliklei bir Zat tır

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu
Çağlar Bayur yazdı:

orası kesin, benim diyeni sulu götürür, susuzluktan öldürür, çok tehliklei bir Zat tır

adam motorola dahil dünyayı dolandırmış o bilmeyecekte bizi bileceğiz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu

İşine gelince çok mantıklı konuşur. Kendisi meşhur el koymalardan önce bir nebze sıyrılmıştı. Baba ve kardeşi kırmızı bültenle aranırken kardeş lüks cep telefonu markasını satın alıp, malum parti’nin de genel başkanı oldu. Konuşma yaparken yanyana ekrandan el sallıyorlardı. Kendisi hakkında ürdün vatandaşı oldu ismini de değişti diyorlar. Cem uzan trump’la bile davalık :) nasıl paraları varsa, ne işler yapıyorlarsa artık ne takibi yapılabiliyor ne de adamlara bir şey yapılabiliyor. İmar bankası’nın sistemi hala tam olarak çözülebilmiş değil. 

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Cem uzan reizden istediği tepkileri alamamış demek bı ara çok övüyordu sanki 😛

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Miillet abd yaptırımı uygulamak üzre, bu arada bizim kasa boş batığız, son haberlere göre kıvırmasyon mecburen başlıyor gibi, İsraile güney kıbrısın hak talep ettiği yerlerin aslında İsrailin bölgesi olduğu ve verilmesi bizden birilerince dile gelmiş İsrailde hoşnut olmuşmuş, taktik değişti, hatta Mısırlada anlaşacaklar gibi, eee  mecburen, yoksa iyi değiliz Uzan haklı çıkar yoksa, bakın bakalım neler olacak, heyecanla izliyorum, daha bu haber duyuldu altın dolar başladı yükselmeye, fren tutmazsa  düşünmek bile istemiyorum....

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Ali Cihangiroğlu yazdı:

heyecanla izliyorum

2.el yılbaşına düşerrr, kesin bak izle

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi
Mert Gulkokan yazdı:

Viilasının havuzun üstü örtülüydü
Ekipler açıkca milyonlarca kontör kartı bulmuşlardı
Star gazetesinin ilk sayısı ile beleşe hayatımda ilk kez pringıls yemiştim olaylar olaylar emoji23.png

O eski zamanlar. 

Yakın zamanda övüyordu reizi dönmek için galiba da dönmez.  Bı eli yarda bı eli havyarda

Çağlar Bayur yazdı:

Kelepir bı 4 çeker bulur muyuz kar yağana kadar. Kısıtlama kalkarsa 😛

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
Çağlar Bayur yazdı:

2. elin şansı yok, inecek.... bu arada sıfır bile iniyor, dara geldimi neler olur neler, 0 ı galerilerden ucuza alırız, sonuçta km si 0 da olsa 2. el :)

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu yazdı:

2. elin şansı yok, inecek.... bu arada sıfır bile iniyor, dara geldimi neler olur neler, 0 ı galerilerden ucuza alırız, sonuçta km si 0 da olsa 2. el :)

kesin düşer Ali abi  :nargile:

son 1 senedir senin tezin olan  fiyatlar düşecek  fikrini senden örnekle incelersek: sattığın fieasta en az 30- 40 bin koymuştur üstüne.  fieasta  sattığın günden clio yu aldığın güne kadar ki zaman diliminde clioda 30 40 en az koymuştur üstüne.

benim gözümde 80 90 binlira zararın var ama sen hala fiyatlar düşecek diyorsun :D   

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

Normalden çok arttı araç piyasası, biraz düşmesi sürekli düşeceği anlamına gelmez. Bir tık daha düşecek, aşı çalışması ve yasakların bitmesi ile araba piyasası tekrar hareketlenecek demedi demeyin. Hazinemizin durumu kötü ama denilen kadar kötü değil, bu kadar kötü olsa ise doların 11-12 TL olmazı lazımdı. Kurtarıcımız katardan ve silah satışından Azerbaycan dan para geldi. Boşverin Uzan’ı filan. Hırsızın duası kabul olsa bütün evlerin kapılarının kilidi açık olurdu.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
Ali Gök yazdı:

kesin düşer Ali abi  :nargile:

son 1 senedir senin tezin olan  fiyatlar düşecek  fikrini senden örnekle incelersek: sattığın fieasta en az 30- 40 bin koymuştur üstüne.  fieasta  sattığın günden clio yu aldığın güne kadar ki zaman diliminde clioda 30 40 en az koymuştur üstüne.

benim gözümde 80 90 binlira zararın var ama sen hala fiyatlar düşecek diyorsun :D   

düşecek kardeş, zararım yok paranın değeri yalan oldu, arabanın parasını spek senede yatırdım 2 fiesta oldu dert etme sen, bizde böyle kumarhane borsa olduktan sonra ohooooo.... :)

2. el düşecek, öyle şak diye değil, yavaaş yavaş,  ekstrem durum olursa ise bir sabah kalkmışsın evinin bile değeri yok, demedi deme...

Arda Bülent Güzel yazdı:

Normalden çok arttı araç piyasası, biraz düşmesi sürekli düşeceği anlamına gelmez. Bir tık daha düşecek, aşı çalışması ve yasakların bitmesi ile araba piyasası tekrar hareketlenecek demedi demeyin. Hazinemizin durumu kötü ama denilen kadar kötü değil, bu kadar kötü olsa ise doların 11-12 TL olmazı lazımdı. Kurtarıcımız katardan ve silah satışından Azerbaycan dan para geldi. Boşverin Uzan’ı filan. Hırsızın duası kabul olsa bütün evlerin kapılarının kilidi açık olurdu.

bencede öyle batmayız, batarsak zaten ortalık fena karışır hatta ww3 ün kıvılcımları zaten çakmakta bir bakmışsın benzini döküp harlanan yer bu bölge olmuş, neyse Allah göstermesin, bencede daha kötüye gitmeden birşeyler olacak, zaten abd-israille flört başladı, neyin varda direteceksin zaten ha bu arada zaten onay olmasa gizli onay, bırak kıpraşmayı Azerbaycanda sihayı bırak açıkca destek bile olamazdın, bu işler öyle olmaz, abd rus arkada dönüyordur birşeyler :rolleyes:, onlarla bir olmaya mecburuz şimdilik, daha yeterince güçlenmedik postayı tam koymak için aslında tam postada sayılmaz karşılıklı hırlaşıp sonra karşılıklı anlaşırız seviyesine geleceğiz, bence sıradakiler şunlar: öncelikle ekonomi ayağı düzelecek-sonra kıbrısta bir numara olacak-egede Lozanla ilgili bir numara olacak yunan dersini alacak, hemde paşa paşa, ama daha zamanı var...

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu yazdı:

düşecek kardeş, zararım yok paranın değeri yalan oldu, arabanın parasını spek senede yatırdım 2 fiesta oldu dert etme sen, bizde böyle kumarhane borsa olduktan sonra ohooooo.... :)

2. el düşecek, öyle şak diye değil, yavaaş yavaş,  ekstrem durum olursa ise bir sabah kalkmışsın evinin bile değeri yok, demedi deme...

farzediyorumki fieastadan zarar etmedin

clioyu da mı aynı paraya aldın :D ali abi kesin düşer bu arabalar katılıyorum tezine daha idda etmicem bişey

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
Ali Gök yazdı:

farzediyorumki fieastadan zarar etmedin

clioyu da mı aynı paraya aldın :D ali abi kesin düşer bu arabalar katılıyorum tezine daha idda etmicem bişey

düşer düşer, 2. el bu düşecek, ama öyle beleşte olmayacak tabii :) fiestayı salla, ben takmam 3 ü 5 şi zaten al satçı arkadaşa verdiyidim, kafadan 4 kaat ekle üstüne, yok satmam deseydim bende bu yükselen 2. el furyasına katılırdım... 13 sene kullanmışım umrumda değil, gidip sıfır aldım kafaya takmam böyle şeyleri, birdahamı geleceğiz dünyaya, hep derim "alabileceğinin en iyisini al"  şuan vursan gidipte 2006 model araca 60 70 vermem, o zamanlar LR2 vardı hedefimde, adam 160 diyordu ben 150 den yukarı vermem diyordum, araba hala satılmadı şuan yazmış  340 bin :D tabii hayatta satamaz, satamaz ama adamın ihtiyacıda yok, tok satıcı, ya olursa diye koyuyor ilana belli, onunda umrunda değil yani ... şimdi buna 340 bin verirmiyim? şaka gibi resmen, işte bu saçmalık yüzünden 2. el inecek olması gereken yere....

bu arada Clioyu aldığımdan beri 40 bin karım var hehe, ama 2. el oldu düşecek fiyatı :D clioyuda hanım zoruyla aldım, yoksa ne fiestayı satardım nede araba alırdım, isteklerim değişti benim, yerim arabayı....

Yorum bağlantısı
İsmail Avcı
düşer düşer, 2. el bu düşecek, ama öyle beleşte olmayacak tabii [emoji4] fiestayı salla, ben takmam 3 ü 5 şi zaten al satçı arkadaşa verdiyidim, kafadan 4 kaat ekle üstüne, yok satmam deseydim bende bu yükselen 2. el furyayasına katılırdım... 13 sene kullanmışım umrumda değil, gidip sıfır aldım kafaya takmam böyle şeyleri, birdahamı geleceğiz dünyaya, hep derim "alabileceğinin en iyisini al"

bu arada Clioyu aldığımdan beri 40 bin karım var hehe, ama 2. el oldu düşecek fiyatı [emoji3] clioyuda hanım zoruyla aldım, yoksa ne fiestayı satardım nede araba alırdım, isteklerim değişti benim, yerim arabayı....
Sizin clio nun konusu varmiydi Ali Bey.ne kadar zamandir kullaniyosunuz
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
İsmail Avcı yazdı:

Sizin clio nun konusu varmiydi Ali Bey.ne kadar zamandir kullaniyosunuz

olmamı :)

alalı 2 ay oldu gibi, daha 500 km de onuda zor yaptım, eve gidipte kullanamıyoruzki kardeşim :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İsmail Avcı
olmamı [emoji4]

alalı 2 ay oldu gibi, daha 500 km de onuda zor yaptım, eve gidipte kullanamıyoruzki kardeşim [emoji3]

Ben de sce bekliyorum bakalim.benik arabayi satabilirsem [emoji1787]
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

İkinci elde fiyatlar düşecek ama az. Beklenti ekonominin açılması ile gayri safi milli hasılanın iyileşmesi. Ancak bunun için de yapısal reformlar gerekir. Sözde yapısal reformla olmaz artık. Bu bizi nereye götürür bilemiyorum ama siyasi sonuçları olacaktır. 

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
İsmail Avcı yazdı:

Ben de sce bekliyorum bakalim.benik arabayi satabilirsem emoji1787.png

hadi hayırlısı, rahat araba sorunsuz teslim alır kazasız belasız kullanırsın inşallah, şimdiden hayırlı olsun :)

Yorum bağlantısı
Münir Nurettin Taşova

İkinci el fiyatları nasıl düşecek? Dolar 5 TL, Euro 6 TL mi olacak? Gelen ötv zammı geri mi çekilecek? Eksi rezerv artıya mı geçecek? Cari açık kapanacak mı? Dış borç mu ödenecek? Covid bitecek gibi mi? Benim öngörüm TL'deki değer kaybının artacağı ve fiyat artışlarının devam edeceği yönünde. Hiç bir şey sürekli artmaz ama sabitlenmesi de öyle kısa sürede olmayacak. Araba gibi uzun süre ertelenemeyecek ihtiyaçlar için bence fiyat düşüşü beklenmemeli.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
İsmail Avcı
hadi hayırlısı, rahat araba sorunsuz teslim alır kazasız belasız kullanırsın inşallah, şimdiden hayırlı olsun [emoji4]
Cok sagolun
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
Mehmet Göktürk yazdı:

İkinci elde fiyatlar düşecek ama az. Beklenti ekonominin açılması ile gayri safi milli hasılanın iyileşmesi. Ancak bunun için de yapısal reformlar gerekir. Sözde yapısal reformla olmaz artık. Bu bizi nereye götürür bilemiyorum ama siyasi sonuçları olacaktır. 

haklısın, o reform konusunda pek ümidim yok, kafa değişmeliki o da en zor olanı, 2-3 kuşak değişmeli ve o kuşaklara adam gibi bilgi dünya görüşü akıl kullanma gibi vasıflar yüklenmeli vs. zor....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...