İçeriğe Yönlendir

İstanbul Trafiği

Yakup Kocaağa

Recommended Posts

Çağlar Bayur
Doğan Arşiray yazdı:

politik birşey yazmadan yorum yapmak zor olur. ancak istanbulun mega bir köy olduğunu hatırlatmama izin ver.

bu ayrı bir sosyal facia, sivil insiyatif ve olaylara kendi bilincimiz ile yaklaşamıyoruz, temek sebebi de kirli medya bence

Ali Darbaz yazdı:

Şirket 08:30 da mail attı. İşe gelmenize gerek yok

a dan z ye sınıfta kaldık derken bunu da ilave edelim. İK mesai saatini mi beklemiş ? amiriniz olsam affetmezdim ilgiliyi

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

Yalnız paralı yol olan küzey marmarada insanların mahrum kalmasıda , mevcut belediyeye yüklenmemeli. Bunun karayolları var, ulaşım bakanı var, varda var. 

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Ahmet Hasan Şendağ yazdı:

Belediyenin tuzlama aracının şoförü alkollü çıkmış, şoförün en üst amiri de balıkçıda yemekte.  Bu rezalet gayet normal 

Ya bırak şu partizanlığı.

Kapanan yollar devlet yolları. buyur bakalım.

Antep yolu 3 gün kapalı kaldı. Kuzey Marmara yolunu imamoğlu mu açacaktı. Tem, D100 imamoğlu sorumluluğunda mı ?

Sakaryada yollar kapandı 30 araç bir birine girdi.. İmamoğlu balık yediği için mi oluyor bunlar. Bırakın şu trol laflarını

Sorun belli herkes de biliyor. Bak Tansu çıkmadı dün yola. Kar lastiği olmayan bir tır devrildi ise zaten her şey bitiyor.

Tıkandığı söylenen kavşaklar her şey yolunda iken bile yarım saatte geçilebilecek kavşaklar. 

Bence büyük hata ve büyük tedbirsizlik, bunun ön görülememesi. Pazar günü duyurusunu yapıp, kar lastiği olmayan özel araçları trafiğe çıkarmayacaklardı. Trafik durdu ise, ne tuzlama aracı girebiliyor, ne küreme aracı girebiliyor. Önemli olan trafiği durdurmamak.

• Beğen 9
Yorum bağlantısı
Fatih Evcin

Çanakkale-Bursa girişinde bizim büyük araçları paralı yola yönlendiriyorlar. Özelliği paralı olması değil Bursa girişinde hep olağan durum alternatif olması güzel.

Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş

Sağda solda kalan araçların hepsine trafik cezası kesilmeli. 

• Beğen 2
  • Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu
Doğan Arşiray yazdı:

para olmayınca bir çok insan eriniyor malesef.

Nasılki Trafik sigortasını paşa paşa yaptırıyorsak kış lastiği de öyle olmalı. 

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
(düzenlendi)

Yanlış video atmışım.

bu sabah yol böyleydi . 

tarihinde Ali Darbaz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Ali Darbaz yazdı:

bu sabah yol böyleydi . 

radar da hava durmuna bakarsak zaten oralara kar pek yağmadı zaten , o bölge rahat, sabah 0400-0430 arası ufak bir geçiş yapmış

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Selçuk Keleş yazdı:

Sağda solda kalan araçların hepsine trafik cezası kesilmeli. 

"kış lastiği yok ise" doğrusu bu bence.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş
Doğan Arşiray yazdı:

"kış lastiği yok ise" doğrusu bu bence.

Hiç birinin kış lastiği yok onların. 

• Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

Haritada neden yollar böyle. Küzey marmar hadi karşı taraf kapalıda Anadlonu neden komple kapalı 

3Mljqh9YsCwF0gzMriiFsx3_3u9oDUl20hHskLN4

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Ali Darbaz yazdı:

Anadlonu neden komple kapalı 

anadolu ednen derken, ordaki araba nereye gidecek? gideceği yer kapalı... ondan kapalıdır. basit ama etkili,o haritadaki merkez mahmutbey gişeleridir, normal günde o bölgede 2 araba çarpışsın, boluya kadar trafik durur... yazın neler çekiyoruz o bölgede.... bir de devasa avm yapıldı oranın yan tarafına, pazar günleri tam facia her hafta

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu

Hadımköy fabrika bölgesi. Binlerce kişi geceden beri mahsur kaldı. Ömerli deliklikaya. Hala daha yollar açılmıyor. Hadi kaldılar bari yemek desteği verselerdi. Lokantalar falan kapalı

Yorum bağlantısı
Ahmet Hasan Şendağ
Mehmet Ozyurek yazdı:

Ya bırak şu partizanlığı.

Kapanan yollar devlet yolları. buyur bakalım.

Antep yolu 3 gün kapalı kaldı. Kuzey Marmara yolunu imamoğlu mu açacaktı. Tem, D100 imamoğlu sorumluluğunda mı ?

Sakaryada yollar kapandı 30 araç bir birine girdi.. İmamoğlu balık yediği için mi oluyor bunlar. Bırakın şu trol laflarını

Sorun belli herkes de biliyor. Bak Tansu çıkmadı dün yola. Kar lastiği olmayan bir tır devrildi ise zaten her şey bitiyor.

Tıkandığı söylenen kavşaklar her şey yolunda iken bile yarım saatte geçilebilecek kavşaklar. 

Bence büyük hata ve büyük tedbirsizlik, bunun ön görülememesi. Pazar günü duyurusunu yapıp, kar lastiği olmayan özel araçları trafiğe çıkarmayacaklardı. Trafik durdu ise, ne tuzlama aracı girebiliyor, ne küreme aracı girebiliyor. Önemli olan trafiği durdurmamak.

Şimdiki değil de eski başkan görevde olsaydı ve bu rezaletin yarısı olsaydı senin ve şürekanın nasıl deli gibi eleştiriler yapacağını biliyorum. Çağlar iğneli iğneli neler yazacaktı kim bilir. Yemeyin bizi. 
Yöneticiysen forumun sahibiysen adil ve tarafsız olacaksın. Bir tarafa vurulurken yönetim olarak ses çıkarmayıp da diğer tarafa ufak bir eleştiri geldiği zaman topyekün savunmaya geçmeyeceksiniz. 

Servet Aydın yazdı:

Eğer diğer parti hâlâ yönetimde olsa yıkılırdı ortalık.

10 numara tespit. Demek istediğim de bu tam olarak. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Şimdiki değil de eski başkan görevde olsaydı ve bu rezaletin yarısı olsaydı senin ve şürekanın nasıl deli gibi eleştiriler yapacağını biliyorum. Çağlar iğneli iğneli neler yazacaktı kim bilir. Yemeyin bizi. 
Yöneticiysen forumun sahibiysen adil ve tarafsız olacaksın. Bir tarafa vurulurken yönetim olarak ses çıkarmayıp da diğer tarafa ufak bir eleştiri geldiği zaman topyekün savunmaya geçmeyeceksiniz. 

yazıdaki kelimelri türkçe olarak tekrar okuyun hakkımda fikir yürütme niz de haddinize değil, zaten gerçek te değil. iğneli yfalan azmam, belgesiz gerçek dışı kimbilirli de yazmam, fene matematiğe evrensel gerçeklere bağımı kirlenmiş yozlaşmış medya akımı değiştiremez. 

ortadan açıkça yazarım,

istanbul da yaşayan biri olarak dün a dan z ye herkes sınıfta kaldı, isimler önemsiz.

mesla ben sivil insiyatif alarak, pazar gününden tuz istedim belediyeden ve sokağımızda binasının önü tek temiz yer bizimki idi sokakta. herkes biraz aklını çalıştırıp bu gibi günlerde durumu hafilfetebilir.

mahmuybey kavşağının istanbul için ne demek olduğunu biliyor musun? hayatınızda hiç o bölgeden geçtiniz mi? olimpiyat stadı yolundan kuzeye araç sürdünüz mü? yaz şartlarında bile?

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Senin yaptığın eleştiri olsa kim laf ederdi sana. 
Bu konuda Eleştir imamoğlunu, kararlarını eleştir. Ama yok sarhoşmuş yok balıktaymış.  Bunlar trollerin lafları.  

Ortada bir beceriksizlik var, bir ön görüsüzlük var. 
Pazartesi günü bunların olacağı belliylen kuzey marmaranın kapanması nasıl önlenemez. 
Tem ve D100 nasıl kapanır tamamen. 
Bir yere gideceksen bu üçüne bulaşacaksın. Bu üçüne çıkamıyorsan ara yollar yan yollar da tamamen kitlenir.  

Valilik de belediye de sorumludur.  
Ancak bunu trol ağzıyla söylemek kimseye bir şey kazandırmaz. 

Her şeyi imamoğlu yapmıyor o şehirde.  Devlet yolları kapalı hep.  
Kararları valilik alıp polis uyguluyor.  19:30 da avm kapat dersen herkes o saatte trafiğe çıkar.  Aksine uzat. Saat 01:00 yap.  Neden kapatıyorsun 19:30 da. 
ki normal saatte bile 19:30 zaten kilit saattir.  
Memurları gönder öğleyin. 
Hiç bir ana artere kar lastiksiz araç sokma. 

Sözün özü, her zamanki gibi kervan yolda dizilir.  Dediler ama umdukları gibi dizilmedi 

Tedbir sıfırdı.  

Ne var bizim yaptığımız siyasette   
Elektrik zammı doğal gaz zammı yakıt zammı mtv zammı.  
Başka hangi konuda siyaset yaptırıyoruz bu forumda. Ki bu da siyaset değil.  Ülkenin gündemi.  
Kim devlet yada hükümet aleyhinde laf ediyor.  Ettirir miyiz.  

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Ali Gök

sene 2016 veya 2017 di sanırım fluancele bakırköyden küçükçekmeceye 8 saatte gidemedim havalimanına bişekilde arabayı park etmiştim. tamamen kilitti heryer

siyasi olarak yorum yapmak doğru değil yaz lastiği kullanan krallar olduğu sürece. 2 tane yaz lastikli yolda kalıyor kuyruk saniyede 10 km oluyor  . eee kar küreme aracı havadan uçarakmı yol açacak . matematik belli kimse kimseyi kandırmasın mevzunun siyasi ayağı 2. sırada

1. ayağı yaz lastikli krallar 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Ali Gök yazdı:

sene 2016 veya 2017 di sanırım fluancele bakırköyden küçükçekmeceye 8 saatte gidemedim havalimanına bişekilde arabayı park etmiştim. tamamen kilitti heryer

bak şimdi: yanlış bilgi veriyorsun diyor bu yazdığına kirlemiş medyacılar. , yok ööle bişi diyorlar.. bunları izleyip bu tarz öğrenenler de dolu. daha 2 saat önce o yıllarda yolların kaymak gibi bomboş olduğunu anlattılar.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Ali Gök yazdı:

Reis balıktamıymış o zaman.  

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

vesile ile İstanbul da yaşayan bilir, metrobüs yolu inşaatında e-5 te emniyet şeridi kalmadı (olsa da işgal ederler o ayrı) lakin teknik olarak yaz şartlarında bile bir meniyet şeridimiz yok.

emniyet şeirid 365x24=8760 saatin 1 saatinde lazım olur, o saat te insan canı kurtarır.

bu gibi saatlerde lazım olur o şerit

Yorum bağlantısı
İlkay Başaran

Bu imamoğlu ormanlar yanarken de düğündeymiş. 

Mehmet Ozyurek yazdı:

Reis balıktamıymış o zaman.  

• Beğen 1
  • Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

O yıl kışın İstanbul'a akşam vakti gelip Süha ben Başkan karda 4x4 keyfi yapmıştık. Başakşehir sanayi tarafında. Birtek İkitelli girişinde sağda solda arabalar kalmıştı ve çoğu suv idi.

O zamandan bir kare.

https://www.instagram.com/p/BPA8BDHBXHu/?utm_medium=copy_link
  • Beğen 2
  • Teşekkür 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...