İçeriğe Yönlendir

İstanbul Trafiği

Yakup Kocaağa

Recommended Posts

Tansu Kalafatoğlu

Elin ülkesi otoyolda kar yüzünden mahsur kalanlara 2000 avro ödeme yapsın, bizimki kar yüzünden saatlerce otoyolda bekleyenden ücret kessin. 

dün kayınçoyu almaya gittim ıspartakule giriş, hiç çıkmadan hadımköy’den dönüp mahmuetbey’den çıktım. 6,5 lira kesmiş devletlümüz :) 

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Servet Aydın yazdı:

O haber gerçek mi

Akit bile yazdı. Diğerleri 2000 avro dedi, akit 30.470 lira dedi :) 

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Servet Aydın yazdı:

O haber gerçek mi

gidip yerinde inceleyelim

Yorum bağlantısı
İlkay Başaran
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Akit bile yazdı. Diğerleri 2000 avro dedi, akit 30.470 lira dedi :) 

Çıkıp para istemesinler de. İban verip. Biz bize yeteriz falan.

Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Elin ülkesi otoyolda kar yüzünden mahsur kalanlara 2000 avro ödeme yapsın, bizimki kar yüzünden saatlerce otoyolda bekleyenden ücret kessin. 

dün kayınçoyu almaya gittim ıspartakule giriş, hiç çıkmadan hadımköy’den dönüp mahmuetbey’den çıktım. 6,5 lira kesmiş devletlümüz :) 

.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Çağlar Bayur yazdı:

gidip yerinde inceleyelim

Hatta kar bekleyelim, kar yağınca gidip otoyolda mahsur kalalım.. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İlkay Başaran
Mehmet Ozyurek yazdı:

Çekiciyi ayarlayın abi siz, yaz lastikli dorse işi bende.

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Çabi gelmesin. Onun araba kalmaz artık
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu

Karın yağdığı geceden bir video. Arabanın yaz lastiğiyle debelenmesini geçtim de burası tam ibb başkanlık binasının önü. Diğer müdürlükler falan da burada. Saraçhane’deki bina yani. Yollar kapanmış, her yer kar iken, belediyenin bahçesini (havuzun yanı) kardan temizleyen araç ne yapıyor orada çözebilen var mı :) bunun bilinçli yapılma ihtimali var mı? Bunu bilinçli yapıyorsa, yapan adam demez mi ki, yav yarın bana hesap sorarlar diye

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Keskin

Sabah işe gelirken Beylikdüzü civaında hala e5 te bırakılmış araçlar var dı dün de dışarıdaydım kalan araçların %95 i kış lastiksiz.

Ben bu işe başka taraftan da bakıyorum kul hakkına girer bu ben böyle çıkanlara hakkımı helal etmiyorum

• Beğen 13
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Fatih Keskin yazdı:

Sabah işe gelirken Beylikdüzü civaında hala e5 te bırakılmış araçlar var dı dün de dışarıdaydım kalan araçların %95 i kış lastiksiz.

Ben bu işe başka taraftan da bakıyorum kul hakkına girer bu ben böyle çıkanlara hakkımı helal etmiyorum

Ben tartıştım biriyle. İlk yağdığı gün mahmutbey’de bi jetta yaz lastiğiyle rampa başında debeleniyordu. Ben de metrodan çıktım. Arkasında 1km kuyruk olmuş. Söylendim biraz. “Sakallı genç esmer” jetta sahibi arkadaş kışlık var işte sanane dedi. Primacy 3 lastiği var. Yazık değil mi bu kadar insan arkada zamanı gidiyor yakıtı gidiyor senin sorumsuzluğun yüzünden. Bugün çıkmasaydın o kadar uyarı yapıldı. Sen yazlıklarla çıktın. Anlamadı ne dediğimi bile. İkna ettiler de kenara çektik. Diğerleri geçti. 

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Ben tartıştım biriyle. İlk yağdığı gün mahmutbey’de bi jetta yaz lastiğiyle rampa başında debeleniyordu. Ben de metrodan çıktım. Arkasında 1km kuyruk olmuş. Söylendim biraz. “Sakallı genç esmer” jetta sahibi arkadaş kışlık var işte sanane dedi. Primacy 3 lastiği var. Yazık değil mi bu kadar insan arkada zamanı gidiyor yakıtı gidiyor senin sorumsuzluğun yüzünden. Bugün çıkmasaydın o kadar uyarı yapıldı. Sen yazlıklarla çıktın. Anlamadı ne dediğimi bile. İkna ettiler de kenara çektik. Diğerleri geçti. 

Oflunun kanırttığı Linea sahibine resimleri gönderdinmi. Adam üzüldüm açıkcası. 

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Ali Darbaz yazdı:

Oflunun kanırttığı Linea sahibine resimleri gönderdinmi. Adam üzüldüm açıkcası. 

Tanımam etmem emniyete attım mail

Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Karın yağdığı geceden bir video. Arabanın yaz lastiğiyle debelenmesini geçtim de burası tam ibb başkanlık binasının önü. Diğer müdürlükler falan da burada. Saraçhane’deki bina yani. Yollar kapanmış, her yer kar iken, belediyenin bahçesini (havuzun yanı) kardan temizleyen araç ne yapıyor orada çözebilen var mı [emoji4] bunun bilinçli yapılma ihtimali var mı? Bunu bilinçli yapıyorsa, yapan adam demez mi ki, yav yarın bana hesap sorarlar diye

Emir bekliyordur [emoji4]
Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Çıkıp para istemesinler de. İban verip. Biz bize yeteriz falan.

Temelin otelde kaldığı fırka var. Sauna parası yemek parası o parası bu parası.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu

Sık video geliyor twitter’de. Milletin tüm uyarılara rağmen yaz lastiği ile yola çıkması zaten skandal. Bir de üstüne dün ve bugün yol ortasına bıraktıkları arabaları gelip almıyorlar. Çekiciler sürekli araba çekiyor. 2 gün arkadaş. Arabayı bırakıp gidiyorsun. 

Her zaman her yerde tartışılır. Yönetim eleştirilir. Ben de derimki, yönetimdeki insanlar ithal değil. Bizim insanımızın ortalaması. Malzeme bu. Sonuç bu. 

bizim milletimizin çoğu gün yüzü görmeyi haketmiyor gerçekten. O yüzden yazık falan da diyemiyorum

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Cem Işık
Mert Gülkokan yazdı:

dün video izledim Porsche jeep istanbulda karlı yolda arkadan itiyorlar ama ilerleyemiyordu

Porsche jeepe kar lastiği takmadan trafiğe çıkan kişi gerçekten gerizekalıdır

"Araba 4x4 , kar lastiği neymiş peehh" diyen bir kayın akrabanın milyon liralık ingiliz jeepini, benim 4x2 aracımın güle oynaya çıktığı otopark rampasından 4 kişi ite kaka çıkaramadık. 275 taban sanırım lastiği var. 

İstanbul'da kar kaç gün olacak ki neden kar lastiğine para vereyim? dedi konuşmanın sonunda. Hava 7 derecenin altında mutlak gerekir, kar olmasına gerek yok falan demek istedim ama , kime ne anlatıyorsam.. Çabalamadım. 

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
(düzenlendi)
Cem Işık yazdı:

"Araba 4x4 , kar lastiği neymiş peehh" diyen bir kayın akrabanın milyon liralık ingiliz jeepini, benim 4x2 aracımın güle oynaya çıktığı otopark rampasından 4 kişi ite kaka çıkaramadık. 275 taban sanırım lastiği var. 

İstanbul'da kar kaç gün olacak ki neden kar lastiğine para vereyim? dedi konuşmanın sonunda. Hava 7 derecenin altında mutlak gerekir, kar olmasına gerek yok falan demek istedim ama , kime ne anlatıyorsam.. Çabalamadım. 

takmasın kış lastiği ama trafiğe de çıkmasın. Üç gün kar var, o gün işim olursa taksiyle toplu taşımayla hallederim diyen insanda sorun yok. Ama kar uyarısı yapılıyorken sanki yaz günü gibi yaz lastiğiyle trafiğe çıkan insan.  Ne bileyim.. ya da zorunlu olmadıkça sanırım çözüm olmayacak. Yoruma açık olmamalı sanırım

tarihinde Tansu Kalafatoğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Cem Işık yazdı:

kime ne anlatıyorsam..

çatal ile çorba içtin mi hiç?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Servet Aydın yazdı:

Çabi gelmesin. Onun araba kalmaz artık

Çekeriz soketim birini :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Mehmet Ozyurek yazdı:

Çekeriz soketim birini :) 

bozdum ben, geleyim?

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Çağlar Bayur yazdı:

bozdum ben, geleyim?

Önce Gebze'ye gel bi kontrol edilsin. iyi bozulmuş mu..

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...