İçeriğe Yönlendir

İstanbul Trafiği

Yakup Kocaağa

Recommended Posts

Gencay Bengli

Sabah 8:30 gibi Beylikdüzünde hafif bir güneşle arabayı temizledim. Gözlemlediğim kadarıyla ara yollarda da öyle yolda bırakacak düzeyde bir kar yoktu; fakat küçükçekmece düzlüğünde bir anda bir kar başladı. E-5te sorun yoktu fakat ara güzergahtan Halkalı yönüne geçiş yaptığımda yollar kar tutmuştu. İstasyon mahallesinden, marmaray hattını Halkalı yönüne doğru devam ettiğimde kar yağışı hızlandı ve ana güzergahı da karla kapattı. Gittiğim yolda, aracın zorlanabileceğini düşündüğüm 4 noktayı çok şükür fazla takılmadan geçtim. Şu an Halkalı Atakent mahallesinde hafif güneş eşliğinde kar yağışı yok. Yerler de yavaş yavaş çözülüyor. Öğleden sonra 2 gibi izin alıp çıkmayı planlıyorum.

aracım 2012 otomatik vites citroen c4- lastiklerim temmuz ayında takılı olan Goodyear vector 4 Gen-3  (dört mevsim lastik) takılı. 

Yaz lastiği olsa muhtemelen gidemezdim. Zira takılacağımı düşündüğüm 2 noktada kalan araçların aralarından geçtim.

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Mehmet Ozyurek yazdı:

Öğleden sonra kar şiddetlenecekmiş istanbulda. 

Bu sefer marmara kıyılarını vuracakmış

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Anadolu yakası yaşamıyor mu

115-D3-B30-9-D63-4531-8-D55-D585-DF542-B

geçebilseler oraya......

• Beğen 2
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Gencay Bengli
Mehmet Ozyurek yazdı:

Öğleden sonra kar şiddetlenecekmiş istanbulda. 

Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Anadolu yakası yaşamıyor mu

115-D3-B30-9-D63-4531-8-D55-D585-DF542-B

Yarım yamalak yapılan açıklamalar. özel kurumların vurdumduymazlığı ve sonuç ortada. Bu gözler, hiç kar yagmadığı zaman tatil olan bir İstanbul da gördü.Yazık

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu

Yazık gerçekten. Rölantide yakılan yakıta, zamana acıdım. 3-5 tane ana yol geçtim yürüme. Yazlık lastikleriyle yolu kapayıp arkasında kilometrelerce kuyruk yapanın allah ıslah etsin. Bugün istanbul’da akşam yolda kalanların tüm sebebi yazlık lastiklerle yola çıkan akıl yoksunlarıdır. 

• Beğen 1
  • Beğenme 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Yazlık lastikleriyle yolu kapayıp arkasında kilometrelerce kuyruk yapanın

vesile ile bunları iterek kurtaran trafik polisi görüntüsü garip geliyor bana, bence drfit atana ne ceza veriliyor ise aynısı yazılmalı

Mert Gülkokan yazdı:

Tipi yüzünden otobüsler uçaklara gidemiyormuş yolcu almaya

otogar ve uçaklar iptal haberi şimdi verilmez, dün verilecekti.... sorunun temeli orada

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

trakya dan geliş kapatılmıştı, sakarya dan istanbul a girişte kapatılmış

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu
(düzenlendi)
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Yazık gerçekten. Rölantide yakılan yakıta, zamana acıdım. 3-5 tane ana yol geçtim yürüme. Yazlık lastikleriyle yolu kapayıp arkasında kilometrelerce kuyruk yapanın allah ıslah etsin. Bugün istanbul’da akşam yolda kalanların tüm sebebi yazlık lastiklerle yola çıkan akıl yoksunlarıdır

Vay vay vay bir zamanlar forumdaşlardan biri İstanbulda kışlık lastiğe gerek yok diyordu.

Bugün istanbuldan gelmiş iki passat evin önünde debelenip durdu. Birinde 4 mevsim lastik diğerinde kışlık lastik varmış. Tam rezillikti....kışlık lastik trafiğe çıkan her araca şart olmalı takmayanlar yüzünden ambulanslar gidemiyor. 

tarihinde Metin Uzunoğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 4
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Metin Uzunoğlu yazdı:

Vay vay vay bir zamanlar forumdaşlardan biri İstanbulda kışlık lastiğe gerek yok diyordu.

Bugün istanbuldan gelmiş iki passat evin önünde debelenip durdu. Birinde 4 mevsim lastik diğerinde kışlık lastik varmış. Tam rezillikti....kışlık lastik trafiğe çıkan her araca şart olmalı takmayanlar yüzünden ambulanslar gidemiyor. 

Hala aynı şeyi diyorum hocam. Elimdeki kışlıklar ölsün, dört mevsim alacağım. Ben uygun lastiği olmayıp yola çıkanlara diyorum. Kışlığım olmasına rağmen yola çıkmadım. Ama adamlar bu kadar habere duyuruya rağmen yazlıkla yola çıkıyor. Çıkmasın. Madem kışlık takmıyorsun, bugün çıkma daa. Ölür müsün yani. 

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu

Uygulama sabahtan beri açılmıyordu. Şimdi siz söyleyince açtım. Trafik akşamkiyle hala aynı. Millet yolda kaldı

FB8478-AC-264-E-48-A7-ABB5-A023-C3-C4915

Yorum bağlantısı
Ahmet Hasan Şendağ

İstanbul trafiğinde her şey çok güzel oluyor. İnsanlar yollarda karın keyfini çıkarmak için arabalarını E-5’e parketmişler :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
(düzenlendi)

fen bilim matematik ve teknikten uzak şoför kafaları yaz lastikleri ile çıkıp ta polis te bunlara ceza yazmak yerine bagjalarından iterse olacağı bu. zaten acil durumu iş işten geçtikten sonra anlarız genelde... mesela avm ler 1930 da tahliye edildi büyük hata.. tam tersine oraları konaklama yerlerine çevrilmeli idi.

tarihinde Çağlar Bayur tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Şu CNN türk deki yer nereyse,bir şerit açacak kadar makina teşkilat yok mu

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Mustafa Tüfekçi yazdı:

Şu CNN türk deki yer nereyse,bir şerit açacak kadar makina teşkilat yok mu

haramidere, atv ile girsen geçemzsin, tüm şeritlerde çok akıllı lar dolu

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...