İçeriğe Yönlendir

İstanbul Trafiği

Yakup Kocaağa

Recommended Posts

Mahmut Yıldız
Yunus Gökhan Ay yazdı:

Bunun yerine ehliyet olayının çok sıkı olması daha mantıklı ?

Selim Bilgin yazdı:

Sabah E-5'ten Kağıthane tarafına döndüm Maslak'a gelmek için, sol şeritte kaza var, ben de soldayım, görüyorum ve sağa sinyal veriyorum, sağımdaki transporter benim önüme girmek için uğraşıyor, bana yol da vermiyor, önümde kaza var halbuki, adam o kazayı görmedi ve zorla sola geçti, ben de sağa geçtim, önü açılınca kazayı gördüğü için tekrar üstüme kırıp sağa geçmeye çalıştı.  Yol vermedim tabi ama bunun gibi andavallarla iyi bile akıyor trafik yine, burnunun dibindeki olayı görmüyor, anlamıyor, farketmiyor.

Andavalın, andavallık yapmasını engellemenin tek yolu, andavalı direksiyona geçirmemektir. 

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Tamer Topaç

Hakikaten insanlar iyice tuhaflaştı. Şaka maka herkesi aşılayınca içlerindeki doğal canavarlar mı ortaya çıktı :bambam3:

Artık trafikte araç kullanımını ikiye ayırıyorum. 

1. İnsan gibi.

2. İstanbul gibi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erdem Doğan
Yunus Gökhan Ay yazdı:

Bunun yerine ehliyet olayının çok sıkı olması daha mantıklı ?

Yeni sürücüler iyi olsa bile, kötülerin arasında kurallara uyabilir mi?

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Erdem Doğan yazdı:

Yeni sürücüler iyi olsa bile, kötülerin arasında kurallara uyabilir mi?

dün kurala uyarak okul önündeki geçitte yayalara yol verdim, arkamdaki motor bagaja, sağımdaki taksi de yayalara çarpıyordu... taksi kaçtı, motorcu  bir süre nefes alamadı

• Beğen 4
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu

Aynı yerde aynı gün iki kere zincirleme kazası olur mu?

AB4-F6-DEA-CF88-493-B-B88-D-8-D87-D86-D7

0151-A02-A-BBD7-45-EE-A9-B5-95-D14-AB0-A

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Aynı yerde aynı gün iki kere zincirleme kazası olur mu?

akışta , yol mühendisliğinde, planlamasında hata varsa olur, barbaros a inen yoldaki trafik lambaları ne zaman çalışmasa, o zaman yol da tıkanmıyor, kaza da olmuyor= tasarım hatası

maslak itü nün aldığı saçma sapan bir karar yüzünden 2 yıldır zincirlikyu bile tıkanyor vs.

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Çağlar Bayur yazdı:

akışta , yol mühendisliğinde, planlamasında hata varsa olur, barbaros a inen yoldaki trafik lambaları ne zaman çalışmasa, o zaman yol da tıkanmıyor, kaza da olmuyor= tasarım hatası

maslak itü nün aldığı saçma sapan bir karar yüzünden 2 yıldır zincirlikyu bile tıkanyor vs.

Tasarım hatası vardır belki. Çoğu yerde var. Ama aynı yerden ben de geçiyorum. Niye kaza olmuyor. Hızlı gidiyor insanlar bence. Agresif

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Hızlı gidiyor insanlar bence. Agresif

birçok yerde cart diye minibüs otobüs çıkışı/durağı olabiliyor, o bölgede genelde ruhsatı filoya ait araçlar da çok, yılarca filo hasar servisi ile birklikte idim, tek hasar gelmeyen firma vardı: senede 3 hasar sonrasını şoföre ceza yazardı, en çok hasar ve maalesef vefat ta başka bir firmada idi. orası da kimin arabası kime belirsiz bir yönetimi vardı...  masaya yatırlması lazım özelikle filoların , bir de beyaz arabalar.. çok çarpışırdı :)

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Çağlar Bayur yazdı:

birçok yerde cart diye minibüs otobüs çıkışı/durağı olabiliyor, o bölgede genelde ruhsatı filoya ait araçlar da çok, yılarca filo hasar servisi ile birklikte idim, tek hasar gelmeyen firma vardı: senede 3 hasar sonrasını şoföre ceza yazardı, en çok hasar ve maalesef vefat ta başka bir firmada idi. orası da kimin arabası kime belirsiz bir yönetimi vardı...  masaya yatırlması lazım özelikle filoların , bir de beyaz arabalar.. çok çarpışırdı :)

Kaçacam buradan. Hibriti de satacam :) 

Kadran 140’da şunu O3’te yapıyor ve 2000 lira ile kurtuluyor. Ne güzel

https://fb.watch/bfOPPo0kyJ/

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu

Bu sabah O3’te transporter kamerama takıldı. Bir şey anlatıyordum. Sustum izledim. Ekrandakinden daha heyecanlıydı. Son yaptığı şerit değiştirmede spin atmasına milim kalmıştı ama videoda çok belli olmuyor

Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Bu sabah O3’te transporter kamerama takıldı. Bir şey anlatıyordum. Sustum izledim. Ekrandakinden daha heyecanlıydı. Son yaptığı şerit değiştirmede spin atmasına milim kalmıştı ama videoda çok belli olmuyor

Araç kamera görüntüsü eklesene.
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Metin Akbal yazdı:
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Araç kamera görüntüsü eklesene.

Ver de takıp ekleyeyim. Kablosu yerinde :) 

Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Ver de takıp ekleyeyim. Kablosu yerinde [emoji4] 
Kamera çöp mü oldu [emoji3]
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Metin Akbal yazdı:

Kamera çöp mü oldu emoji3.png

E verdik yaa servise :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Metin Akbal yazdı:

Vermem kameramı. Cıks emoji28.png

Aramadıklarına göre çöp oldu. Neyse borçlu çıktın bana :)

Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Aramadıklarına göre çöp oldu. Neyse borçlu çıktın bana [emoji4]
Önce sen öde düşünürüz [emoji3]
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

tam arka tampon ucuna dokundurmalıkmış

vesile ile camda boş yer kalmış 3-4 tablet daha takılsa maybach gibi olacak

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu

Sağmalcılar viyadüğü. Bu bölgede kaza yoksa arıza oluyor. Hiç boş geçtiğini görmedim. 

FA95-C371-7-DB6-487-D-B7-F0-B2574-FBCE94

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Tamer Topaç
Tamer Topaç yazdı:

Hakikaten insanlar iyice tuhaflaştı. Şaka maka herkesi aşılayınca içlerindeki doğal canavarlar mı ortaya çıktı :bambam3:

Artık trafikte araç kullanımını ikiye ayırıyorum. 

1. İnsan gibi.

2. İstanbul gibi.

Devam aynen devam. İnsan gibi araç sürmek haram. Sinyal veriyorsun, sinyali gören gaza basıyor. 1 değil, 2 değil, 3 değil. Olmuyor. En sonunda far seviyesini kafa seviyesinde görünce bir tanesini bariyerlere yapıştırıyordum. 

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu

Bugün de çok şükür sağmalcılar’da araba arızası var. bu işin altında bir iş var kesin. 

F87-CD4-A0-8039-4686-90-F4-6-AC91-CE8-F1

• Beğen 2
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Tamer Topaç
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Bugün de çok şükür sağmalcılar’da araba arızası var. bu işin altında bir iş var kesin. 

Bak orada gözü dönmüş biri var ya, heh o işte benim :dance3:

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Tamer Topaç yazdı:

Bak orada gözü dönmüş biri var ya, heh o işte benim :dance3:

en sağda 10 ile giden de benim :) 

• Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Selim Bilgin
Tamer Topaç yazdı:

Devam aynen devam. İnsan gibi araç sürmek haram. Sinyal veriyorsun, sinyali gören gaza basıyor. 1 değil, 2 değil, 3 değil. Olmuyor. En sonunda far seviyesini kafa seviyesinde görünce bir tanesini bariyerlere yapıştırıyordum. 

Sinyal verdiğim halde arayı kapatmak için gaza basan olursa direk kırıyorum ben önüne, arabayı komple boyatmak için bahane arıyorum zaten, bana koymaz. :D 

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Selim Bilgin yazdı:

Sinyal verdiğim halde arayı kapatmak için gaza basan olursa direk kırıyorum ben önüne, arabayı komple boyatmak için bahane arıyorum zaten, bana koymaz. :D 

Acente düşünsün diyenlerle çok mülaki oluyorsun galiba bu günlerde.. 

Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Hep aynı yol mu ? 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...