İçeriğe Yönlendir

İstanbul Trafiği

Yakup Kocaağa

Recommended Posts

Öner Kurukuz
Çağlar Bayur yazdı:

boş saatlerde , normal saatlerde 2.2 saat falan sürer

Sakarya'dan Beylikdüzü'ne 9.5 saatte gittiğimi biliyorum.

Sol ayağımı hissetmiyordum.

Hatta Avcılar'a geldiğimde artık geri dönme kararı almıştım. Çok bi yol kalmadi öteye ama eve dönüş yolu en başından beri hep boştu. Muhtemelen bi boşluk bulup karşı yola gecebilseydim Avcılar'dan Sakarya'ya dönmem Avcılar'dan Beylikdüzü'ne gitmekten daha kısa surecekti.

Böyle bir şehirde nasıl yaşıyorlar aklım almıyor. Yaşamak degil resmen kendilerine eziyet ediyorlar.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Mehmet Ozyurek yazdı:

Okul ve kurs olmasa vasıta kullanmadan aylarca yaşabilirim. 

kurs la okula yakın oturacan :rofl:

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Tansu Kalafatoğlu

Bu trafik değil. Bu başka bir şey. Bir de yalandan ibb trafik, ora avm’nin orada (sağmalcılar viyadüğü) kaza bildirimi yapıyor. Yok öyle bir şey. Yolların birleşimi daralmasındam dolayı trafik feci sıkışıyor ve bunu kaza haberi yaparak sorumluluğu üstlerinden atıyorlar. Kaç kere karşılaştım bu durumla. 

mahmutbey’den bayrampaşa’ya 9km’lik yok 1 saatte gidilir mi arkadaş. 

EE56064-A-A9-B4-49-D4-AA77-639-B916-DB20

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ercüment Yıldırım
Bu trafik değil. Bu başka bir şey. Bir de yalandan ibb trafik, ora avm’nin orada (sağmalcılar viyadüğü) kaza bildirimi yapıyor. Yok öyle bir şey. Yolların birleşimi daralmasındam dolayı trafik feci sıkışıyor ve bunu kaza haberi yaparak sorumluluğu üstlerinden atıyorlar. Kaç kere karşılaştım bu durumla. 

EE56064-A-A9-B4-49-D4-AA77-639-B916-DB202.jpg

İşe araçla gitmeye tövbe. Kalkarım yarım saat önce binerim servise uyurum. Misss
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

otonom araçlar demek ki iyi. ben araçta youtube dan işe yarar videolar dinliyorum. yol erken bitmiş gibi geliyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
Mehmet Göktürk yazdı:

otonom araçlar demek ki iyi. ben araçta youtube dan işe yarar videolar dinliyorum. yol erken bitmiş gibi geliyor.

Şu anda elimizdeki en otonom araç servis aracı hocam :)

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Mehmet Göktürk yazdı:

Hocam biz de ders çalışıyoruz. El ele, ela keke nane ekle, kaan kekik al :) 

• Beğen 1
  • Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Hocam biz de ders çalışıyoruz. El ele, ela keke nane ekle, kaan kekik al :) 

hahhaha bizde de aynı dert var. o ne öyle ya. ekekekeke.

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Köksal Yılmaz yazdı:

Şu anda elimizdeki en otonom araç servis aracı hocam :)

servis varsa iyi tabi. servis olanağı olanlar değerlendirmeli. 

Yorum bağlantısı
Cem Işık

2 ay kadar önce öğlen saatlerinde kızım evde yalnız, baba çatıda yangın çıktı dedi telefonda. Ev -iş 4 km kadar. 20 dakikada emniyet şeridine vs girerek zor yetiştim. Acil durum için motosiklet şart:)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selim Bilgin

İstanbul'da trafik olmaması imkansız ama bu şehirde gerçekten bir belediye ve kolluk (trafik denetleme düzenleme) kurumu olsa yavaş da olsa insani şekilde gidebilriiz. Şimdi bıçkınlık yapsan bi türlü, yapmasan gelen geçen önüne geçiyor. Her şekilde stres.

Ben de podcast dinliyorum kafam çok yorgun değilse, en azından zaman değerlenmiş oluyor.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Trafiği kilitleyenler uyanıklar.  
Nizami olsa sıkışıklık %50 düşer. 
Trafiktekilerin %5 i erken gidecek diye geri kalanı gecikiyor.  

Servisçiler mahfediyor trafiği  

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Selim Bilgin
Mehmet Ozyurek yazdı:

Trafiği kilitleyenler uyanıklar.  
Nizami olsa sıkışıklık %50 düşer. 
Trafiktekilerin %5 i erken gidecek diye geri kalanı gecikiyor.  

Servisçiler mahfediyor trafiği  

Bugün Vatan caddesinden E-5'e bağlanan kavşak her zamanki gibi kilitti. Girişe yakın yerde otobüs kamyona çarpmış, kenara çekmişler, arabalar bir bir geçiyordu mecburen. Oradan sonrası resmen açıktı. Eğer o kaza olmasa komple kitlenecek yol başında mecburen nizami geçildiği için açık vaziyetteydi. 

Benim bu gördüğümü Emniyet görüp oraya bi önlem almadığı için kaza olmadıkça kilit olmaya devam edecek.

Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez
(düzenlendi)

Emniyet şeridinden gelip önüme dalmak isteyen bir dalmaya yol vermiyordum. Camı açıp 'insanların hakkına giriyorsun' dediğimde aldığım cevap 'iftara yetişeceğim' olmuştu. Bu ülkenin özetidir. insanlarımız ahlaka ihtiyaç duymuyorlar. 

tarihinde Hüseyin Sönmez tarafından düzenlendi
  • Beğen 4
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız
Hüseyin Sönmez yazdı:

Emniyet şeridinden gelip önüme dalmak isteyen bir dalmaya yol vermiyordum. Camı açıp 'insanların hakkına giriyorsun' dediğimde aldığım cevap 'iftara yetişeceğim' olmuştu. Bu ülkenin özetidir. insanlarımız ahlaka ihtiyaç duymuyorlar. 

Konuşan dallama, iyi denk gelmişsin. ben genelde konuşma özürlülere denk geliyorum nedense, hepsi el kol ile anlaşmaya çalışıyor. 

• Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez
Mahmut Yıldız yazdı:

Konuşan dallama, iyi denk gelmişsin. ben genelde konuşma özürlülere denk geliyorum nedense, hepsi el kol ile anlaşmaya çalışıyor. 

Adam yaptığının akılılık olduğunu düşünüyor. Yanlış olduğunu hiç düşünmüyor. Hepsi bizim gibi insan sonuçta.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cem Işık

Sabah saatleri yine ramazan vakti, barbaros bulvarından levente çıkarken bir minibüsçüyle tartıştık, oruç başıma vurdu diyor gerekçe. Sabahın 10’u yahu.. 

• Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Cem Işık yazdı:

barbaros bulvarından levente çıkarken

o bölgede her zaman oluyor,bu  sabah hususi bir araç solumdan sıkıştırdı öndeki minibüs e girecektik, akabinde angajman kuralları  gereği dumanımız ile misli olarak karşılık verdik :f1:

• Beğen 3
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Erdem Doğan
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Yenibosna-Halkali, 7 km ama 45-50dk süren bu rotaya 4 sene sabredebildim. Postu Almanya dan yaziyorum. Bu kadar. 

• Beğen 1
  • Mutlu 4
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Erdem Doğan yazdı:

Postu Almanya dan yaziyorum. Bu kadar. 

o zaman Prost!

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Erdem Doğan yazdı:

Yenibosna-Halkali, 7 km ama 45-50dk süren bu rotaya 4 sene sabredebildim. Postu Almanya dan yaziyorum. Bu kadar. 

Eşim aynı rotaya 3 sene dayanabildi. Müdürlüğünü değiştirdi geçtiğimiz yaz. Al arabanı, al çocuğu dedi :) kendi serviste şimdi. İş var mı ne iş olsa yaparım :) zekiyim ama amele olmak istiyorum

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Cem Işık yazdı:

Sabah saatleri yine ramazan vakti, barbaros bulvarından levente çıkarken bir minibüsçüyle tartıştık, oruç başıma vurdu diyor gerekçe. Sabahın 10’u yahu.. 

tutmayacak o zaman. bahane.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...