İçeriğe Yönlendir

2011 Chevrolet Captiva 2.0 D LT High Nasıl Bilirsiniz?

Mustafa Çiçek

Recommended Posts

Sani Gerşon

3 araç da güzel duruyor. Gidip görüp karar vererek almakda fayda var. Bakım geçmişine ulaşılabilen öne geçer.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emin Önal

2008 de sıfır alıp 2012 de satmıştık.
Garanti bitimine rağmen yetkili serviste bakıma giren araçta enjektör arızası çıktı. Yaptırıp satmıştık. Tek hatırladığım İstanbul içi 11-12lt yaktığı.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Emin Önal

11-12 lt mazot mu olur ya [emoji23]
O zamanlar 1.4 hdi 206 vardı birde ondan belki [emoji2957]

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Serhat Işık

2 sene önce 2006 modelini almıştım. Yedi kişilik. Çok güzeldi. Fakat yakıtın sarfiyatını görünce bir haftada sattım. 2012 ve sonrasının yakıtının az olduğunu duymuştum.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Serhat Işık yazdı:

2012 ve sonrasının yakıtının az olduğunu duymuştum.

4x2 nin bir nebze avantajıdır

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İsa Acar

3 araçta güzel görünüyor ama yakından bakmak lazım [emoji4]
8 buçuk aydır kullanıyorum ve çok memnunum aracımdan, darısı başınıza [emoji106][emoji4]

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

İki tip var. 

C100 kasa aisin şanzımanlı 5 ileri otomatik. 

C140 kasa 6t40 gmdat şanzımanlı 6 ileri otomatik. 

6t40 şanzıman gmnin 2010 yılı içinde yaptığı en ekonomik şanzımandır. 

Yorum bağlantısı
Mustafa Çiçek

Teşekkür ederim yorumlarınız için. 156k km olan aracın yeni ağır bakımları yapılmış ilk hedefim o. Aksesuar olarak da istediğim her şey var. 1.6 TDCİ dan sonra ekonomik olmayacağının farkındayım. Onu da göze aldım artık. 

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Mustafa Çiçek yazdı:

Teşekkür ederim yorumlarınız için. 156k km olan aracın yeni ağır bakımları yapılmış ilk hedefim o. Aksesuar olarak da istediğim her şey var. 1.6 TDCİ dan sonra ekonomik olmayacağının farkındayım. Onu da göze aldım artık. 

Yakıt sorun değil. Ben vergiye takılıyorum

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İsa Acar

Yakıt sorun değil. Ben vergiye takılıyorum

Vergi zaten bu yıl için ödenmiş bitmiş olacak, 2022 için de bir alt dilime (gelecek sene zammı hariç 686x2) geçiyor zaten.
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Ali Darbaz yazdı:

Yakıt sorun değil.

Yazıyı çerçeveletip salona asacağım :nazar:

2. ihtimal: fazla yürüyüşte güneş çarptı?

• Beğen 2
  • Mutlu 5
Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

14 litre sorun değil deniliyorsa saygıyla eğilirim :) kayınbirader de vardı yakıt gerçekten normal değil. (5 ileri 4 çeker) Mazda pikup vardı yakındı yakıtları :)

ikinci araç olarak hafta sonu keyif için alınabilir ama o şekilde kullanmak için de başka alternatifler var, bilemedim.

Yorum bağlantısı
Mustafa Çiçek
İsa Acar yazdı:

Vergi zaten bu yıl için ödenmiş bitmiş olacak, 2022 için de bir alt dilime (gelecek sene zammı hariç 686x2) geçiyor zaten.

👍

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Çağlar Bayur yazdı:

Yazıyı çerçeveletip salona asacağım :nazar:

Abi sen beni yanlış anlamışsın. Benim üstün yakıt verimliliği tekniklerim ile Captivayı 100 km de 7 litre altına yaktırabilirim. Hatta masrafını şirkete fatura edebilirm. :D Yaaa. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Çiçek

İç sesim: içkim yok sigaram yok o kadar da keyfim olmasın mı😃 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Ali Darbaz yazdı:

Benim üstün yakıt verimliliği tekniklerim ile Captivayı 100 km de 7 litre altına yaktırabilirim

onu kaptiva sahipleri ile bir dene

Yorum bağlantısı
Mustafa Çiçek
Ali Darbaz yazdı:

Abi sen beni yanlış anlamışsın. Benim üstün yakıt verimliliği tekniklerim ile Captivayı 100 km de 7 litre altına yaktırabilirim. Hatta masrafını şirkete fatura edebilirm. :D Yaaa. 

Arkadaşım çok sakin kullanır karabük-ankara-karabük 7.2 yakmış yol bilgisayarı. Pompa değeri bilinmiyor

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Mustafa Çiçek yazdı:

Arkadaşım çok sakin kullanır karabük-ankara-karabük 7.2 yakmış yol bilgisayarı. Pompa değeri bilinmiyor

Cruze ile hemen hemen aynı. Cruzedan alışmış bünye. 7 kişilik arabada üst limit 9,5 litreye kadar okeyim ben. 

Yorum bağlantısı
Mustafa Çiçek

TUCSON 1.6 CRDİ ELİTE

Yakıt Tüketimi (Şehir içi / Şehir dışı)5,1 lt / 5,2 lt

Bir aracın nasıl ş.içi tüketimi daha az olabilir

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...