İçeriğe Yönlendir

Haziran Tatili

Ali Darbaz

Recommended Posts

Ali Darbaz

Hani tatilde kafa dinliyorduk. Bu ne şimdi. 

İki gündür 20000 altına düşmüyor. 

1lc2e3t.jpg

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

Abi düz yolda 5 yakan araba rampaya varınca tüketim artıyorya. Öyle düşün
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Servet Aydın yazdı:

Olm merviden iniyorum. Çıksam neyse emoji16.png

Abi vites düşünce araba kompresyona biniyorya. Ama araba yakıt keser ama alternatör ve su yağ pompasını ceviriyor fan filanya. İşte ondan az yakıt harcadığın için.... Neyse bu yanlış oldu lool

Yorum bağlantısı
Mehmet Yeter

Olduğunuz yerde bileğinizi sallayın yine saymaya devam ediyor. 

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Mehmet Yeter yazdı:

Salladım saymadı

Yorum bağlantısı
Mehmet Yeter
Ali Darbaz yazdı:

Salladım saymadı

Benim huaweide oluyordu. Hatta üçer beşer sayıyordu. Telefonun adım Sayarı ile arada 3000 filan fark oluyordu. 

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Sallama ile saymıyor. İllaki hareket olacak. 5 adım attım ilk 13 adım saydı. Geri 5 adım döndüm 2 adım saydı.
Yorum bağlantısı
Serdar Göktaş
Selçuk Keleş yazdı:

Her yeri enduro parkuru ayrıca. 

Evet. Benim çok isim olmaz enduro ile ama deli gönül fluance ver al bir tane 4*4 Duster diyor. Otomatik sevdasından vazgecmedigimden kalıyor. Otomatik Duster var ama 2 çeker. 

Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Haziran ortası deniz suyu nasıl olur alanya’da? Hava gündü 28-32 arası, akşam 20-22 arası gösteriyor. Haziran ortası gelmedim hiç. İlk defa geleceğim. Alanya’da şu an bile deniz 23 derece diyor ki bence epey sıcak bir değer

Ben bu sene yeni yerlestigim için Antalya'ya net bilgi veremem. Ama deniz kenarına gittiğim zaman denize giren çok görüyorum. Şu an bana göre hala soguk. Ama haziranın ortasında rahat girilir diye tahmin ediyorum. Ben gireceğim özledim çünkü. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serdar Göktaş
Mert Gulkokan yazdı:

Alanya da soğuk olma ihtimali yokYaz aylarındaki yoğun nemin hayatı çok zorlaştırdıl gölgede bile nefes alınamadığı söylenir
Arkadaşım zamanında antalyada 3 tişörtünü terlemeye bağlı tuz lekelerinden dolayı çöpe attığını söyler

Antalya merkez evet oyle. Betonlasmanin etkisi ile sıcağı bayağı bir hissediyorsunuz. Biz ilçesindeyiz. Merkeze göre sıcaklık daha az. Olursa da klima aldık. Çok sıcaklarda klima ya da yaylaya kacariz. Çok değil 70 80 km uzaklaşınca soğuk yerlere çıkmış oluyorsunuz. Hele keşfedilmemiş o kadar güzel yerleri var ki mest olmamak imkansız. 

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

(Forum içerisinde paylaşılan herhangi bir görselde veya mesaj içerisinde, sigara, uyuşturucu alkol, cinsellik içeren mesaj ya da görseller paylaşılmamalıdır)

İlgili mesaj ve bağlantılı mesajları sildim. 

• Beğen 4
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Yanar
Mehmet Ozyurek yazdı:

(Forum içerisinde paylaşılan herhangi bir görselde veya mesaj içerisinde, sigara, uyuşturucu alkol, cinsellik içeren mesaj ya da görseller paylaşılmamalıdır)

İlgili mesaj ve bağlantılı mesajları sildim. 

Sürçilisan etmişsek affola. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek
M. Asım Kahraman yazdı:

İztuzu mu Sarıgerme mi desem?

İztuzu yüzmek için çok güzeldir fakat tesis zayıftır. Pamukkale üniversitesi’nin Caretta Caretta rehabilitasyon merkezi burada bulunmaktadır.

Sarıgermede yanlamasına akıntı vardır, ipleri geçmemek gerekir. Tesisleri sarçed kooperatifi sayesinde çok güzeldir.

Her ikisinde de öğleden sonra çıkan rüzgara bağlı olarak dalga olur ama sabahları çok güzeldir.

Cennetten bir köşe görmek istiyorsanız Sarsala Koyu’na gidebilirsiniz fakat kalabalıkta tadı kaçmaktadır.

Ayrıca bölgede size yakın Katrancı, Günlüklü ve İnlice koyları gidip yüzmeye değer. İnlice’de bir sorun var, zamanında Orman Genel Müdürlüğüne ait bungalovlar varmış. Sonra mekan kapatılmış, bongalovlar sökülmüş, tabanındaki beton bloklar hooop denize atılmış. Yüzerken deniz tabanında 16 metrekarelik bloklar görünmektedir. Ayağınız değebilir.

Ali Darbaz yazdı:

Kaydıraktan nasıl daha hızlı kayarım test ediyorum. Aerodinamik yapım bozulunca sürat kaybediyorum. 

https://www.instagram.com/p/CPf_8l5JJeL/?utm_medium=copy_link

Kaydıraktan hızlı kaymak için çaktırmadan şortun arkasını az aşağı sıyır. Denenmiştir 🙈

• Beğen 1
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Ümit Türk
Ali Darbaz yazdı:

760 km yolu 12 saate bitirdim. Tüketim 5.7 litre çıktı. 

Yok artıkkk.

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Ümit Türk yazdı:

Yok artıkkk.

Ort hız 60-65km. Bu demektir ki 80-90km hız ile seyredilmiş. Gerçekten ciddi sabır işi. Ben istanbul trabzon 1280km yolu çocuklar uyanmadan gideyim diye 13-14 saatte alıyorum. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ümit Türk
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Ort hız 60-65km. Bu demektir ki 80-90km hız ile seyredilmiş. Gerçekten ciddi sabır işi. Ben istanbul trabzon 1280km yolu çocuklar uyanmadan gideyim diye 13-14 saatte alıyorum. 

Zulümden başka birşey değil. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Molasız 10 saat. Molalı 13 saat 40 saat sürdü. 

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Antalya’ya ısparta üstünden mi gittin?

Evet navigasyon ne dediği ise onu yaptık. Dönüşü başka yoldan yapıcam. 

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Ali Darbaz yazdı:

Evet navigasyon ne dediği ise onu yaptık. Dönüşü başka yoldan yapıcam. 

Yanlış gitmişsin. Yakıt tüketimin o yüzden fazla çıkmış. O yol zevkli ama hem yavaş hem tehlikeli hem de tasarrufsuz. Burdur üstünden çok daha iyi. Alanya tarafına gidecekler için antalya’nın arkasından çevre yolu açtılar. Şehir merkezine de girmiyorsun. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Yanlış gitmişsin. Yakıt tüketimin o yüzden fazla çıkmış. O yol zevkli ama hem yavaş hem tehlikeli hem de tasarrufsuz. Burdur üstünden çok daha iyi. Alanya tarafına gidecekler için antalya’nın arkasından çevre yolu açtılar. Şehir merkezine de girmiyorsun. 

Dönüşü ordan yaparız. Yolculuk zevkli idi. Ben beğendim. 

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Ali Darbaz yazdı:

Dönüşü ordan yaparız. Yolculuk zevkli idi. Ben beğendim. 

Yol zevklidir ama. Göl de güzeldir

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...