İçeriğe Yönlendir

Tırnak Mantarı

Servet Aydın

Recommended Posts

Servet Aydın

İkişer defa çekildi ayak baş parmak tırnakları. Yok aga gelen yine sorunlu. Kullanmadığım ilaç türevi kalmadı. Sabırla kullandım 1yıl veya daha fazla. Parmağı kökten koparsam işe yarar mı? Kesin bilgi ise yayalım mı yoksa başka yöntem var mı?

Gogıla sorunca beyin tümörüne kadar çıkıyor olay. Dr'lar da derdime çare bulamadı

• Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Servet Aydın yazdı:

Dr'lar da derdime çare bulamadı

tıbbın sana yetişmesi imkansız

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Kovit tedavisi için fikir sordular söyledim.. Gidip hipokratı dövdüler

• Mutlu 6
Yorum bağlantısı
Haluk Şentürk

çay ağacı merhemi diyorlar. bakteri mantar barındırmıyormuş. aylarca kullanılan ilaçları zaten kullanmışsınızdır. bir araştırın derim

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

onun ilaçları çok güçlü. geçmedi ise ne yapılır zor soru. ancak çok çetin mücadele gerekir. genel bildiğim de kapalı durmayacak. her akşam banyosu felan olması lazımdı bi solüsyonla 30 dk bir de oje gibi bi ilaç devamlı. 

Not: kaplıcaya gidilir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Deneyeceğim. Bak gülmeyin bir ara elektirik bile verdim yüksek voltaj düşük akım. Bilimsel olaraktan bakteri ölsün dedim. Gece karanlıkta fener gibi parladı parmaklar

• Beğen 3
  • Mutlu 20
  • Şaşkın 3
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
onun ilaçları çok güçlü. geçmedi ise ne yapılır zor soru. ancak çok çetin mücadele gerekir. genel bildiğim de kapalı durmayacak. her akşam banyosu felan olması lazımdı bi solüsyonla 30 dk bir de oje gibi bi ilaç devamlı. 

Not: kaplıcaya gidilir.

Dremel ile kabuğu inceltip sürdüm her defasında. Bi karaciğeri haşat eden ilaç kaldı. Onu da istemiyorum işte
domestos da denemiştir o zaman. 

Kesinlikle denedim.
  • Beğen 1
  • Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Geçer gibi yaptı mı servet? Mantarlar geçtikten sonra uzun süre geçmemiş gibi davranmak gerektiriyor. 

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

Dremel iyi fikirmiş. Silikon tabancası denedinmi abi. Bakterileri yakar. 

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Ali Darbaz yazdı:

Dremel iyi fikirmiş. Silikon tabancası denedinmi abi. Bakterileri yakar. 

mantarda bakteri yok

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Mehmet Göktürk yazdı:

mantarda bakteri yok

Sıcak Ağda içine sokup kaplasa. Sonca yolar gibi çekse ne olurdu acaba. 

Yorum bağlantısı
Mustafa Yanar

Servet Abi bende de vardı ayak parmağında 3.sıradakinde, 1 ay terbisil kullandım ama kekik yağı, aloevera bitkisinin yaprağını kırıp sürdüm, tırnak mantarı cilası kullandım aynı zamanda şu an düzeldi. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Ayak sağlığı merkezine gittin mi abi?

Tırnak mantarı mücadelesi zor olan bir şey.

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Sani Gerşon yazdı:

Çok yakın tanıdığım bir tane açtı anadolu yakasında. ama onlar tırıvırı şeyler yapmıyorlar mı?

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Mehmet Göktürk yazdı:

Çok yakın tanıdığım bir tane açtı anadolu yakasında. ama onlar tırıvırı şeyler yapmıyorlar mı?

Mutlaka mantara bakıyorlar. Zamanında babam da çok çekti. Ayak sağlığı merkezi ile kurtulmuştu.

https://www.isvecayak.com/iletisim

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hamit inan
Servet Aydın yazdı:

İkişer defa çekildi ayak baş parmak tırnakları. Yok aga gelen yine sorunlu. Kullanmadığım ilaç türevi kalmadı. Sabırla kullandım 1yıl veya daha fazla. Parmağı kökten koparsam işe yarar mı? Kesin bilgi ise yayalım mı yoksa başka yöntem var mı?

Gogıla sorunca beyin tümörüne kadar çıkıyor olay. Dr'lar da derdime çare bulamadı

Abi ozon yağı kullan ama kaliteli olacak. Markalı olsun. Piyasadakilerde ozon yüksek ama saf O2 ile üretilmediginden yüksek asit var. Porcoz gibi kokar.

Bir ara üretmeyi denedim yarım kaldı proje ama yeniden başlıyacam.

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu

abi ayakkabı numaranı yarım numara büyüt. özellikle gün içersin de uzun süreler giymiş olduğun iş ayakkabını numarasını kesin büyüt ve gün içersin de mutlaka ayaklarını havalandır. mümkünse iki tane olsun gün içersin de değiştir. sonrasında kullandığın en etkili olan ilacı tekrar kullanmaya başla biraz hemen çözüm bulmak çok zor ancak sabır bu işin ilacı 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Rifat Şeker
(düzenlendi)

%3 Hidrojen peroksit + Karbonat bende işe yaramıştı. :) Hala da ara ara kullanıyorum.  Kovanın içine önce bunlar sonra ayaklar min. 20 dk 

tarihinde Rifat Şeker tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Serhat Işık

Takipteyim Servet abi. Bende de aynı sorun var. Bir iki ilaç kullandım ama sonuç yok. Aklımda bir kaç bitkisel yağ var, onları deneyeceğim.  Sonuç alırsam buradan haberleşiriz.

Yorum bağlantısı
Ü.Emre Kartal

Abi karaciğere ve böbreklere bakıldı mı bu süreçte? Bu organlarda bir sıkıntı varsa tırnaklar sıkıntılı oluyor. Yani mantara karşı direnç kazandırma olayı ondan olmuyordur belki. 

Birde ayakkabının içine karbonat dök, nemli kalmasın hemde dezenfekte edici özelliği de var. 

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Viks sürünce azalıyor ama düzenli yapmak lazımmış. 

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Geçer gibi yaptı mı servet? Mantarlar geçtikten sonra uzun süre geçmemiş gibi davranmak gerektiriyor. 

Hiçbir şekilde azalma olmadı
Servet Abi bende de vardı ayak parmağında 3.sıradakinde, 1 ay terbisil kullandım ama kekik yağı, aloevera bitkisinin yaprağını kırıp sürdüm, tırnak mantarı cilası kullandım aynı zamanda şu an düzeldi. 

Denemedim bunları

Gitmedim. İlk fırsatta gideyim
Abi ozon yağı kullan ama kaliteli olacak. Markalı olsun. Piyasadakilerde ozon yüksek ama saf O2 ile üretilmediginden yüksek asit var. Porcoz gibi kokar.
Bir ara üretmeyi denedim yarım kaldı proje ama yeniden başlıyacam.

Ürün linki versene
%3 Hidrojen peroksit + Karbonat bende işe yaramıştı. [emoji4] Hala da ara ara kullanıyorum.  Kovanın içine önce bunlar sonra ayaklar min. 20 dk 

Parmakları komple eritmeyelim sonra [emoji16]
Abi karaciğere ve böbreklere bakıldı mı bu süreçte? Bu organlarda bir sıkıntı varsa tırnaklar sıkıntılı oluyor. Yani mantara karşı direnç kazandırma olayı ondan olmuyordur belki. 

Birde ayakkabının içine karbonat dök, nemli kalmasın hemde dezenfekte edici özelliği de var. 

Karaciğerde Biraz yağlanma var
Viks sürünce azalıyor ama düzenli yapmak lazımmış. 

Güzel kokar hiç olmazsa
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...