İçeriğe Yönlendir

O Bir Fransız

Mehmet Kazancıoğlu

Recommended Posts

Mehmet Kazancıoğlu
Arda Bülent Güzel yazdı:

Hayırlı olsun. Zamında çok düşündüğüm bir araçtı. Sonra gidip focus almıştım

Benimde focusa param yetmediği için bunu aldım :) 

Mehmet Yeter yazdı:

Mehmet hocam hayırlı olsun. Bir racechip ile sizi üzmez. Fordun 1.4dizeli ile aynı motordur. 

Yok yok hiç çip mi uğraşamam bana yeter gidişi. daha önce 1.4 tdci asm fiesta kullanmış biri olarak bana yeterli gelecektir 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Aytac Sakal
(düzenlendi)
Engin Deniz yazdı:

Sebastien Loeb 😍😍

Hayırlı olsun, kazasız belasız sürüşler. 

Bana göre Xsara  , Focus , impreza , Corolla , Evo serileri Hatta Deltalar Sieralar daha bir Ralli araçlarıydılar sesleri yeterdi i20 leri Fiestaları Poloları yeni Citroen leri son dönem ben pek sevemedim.Fabia sanki ayrı duruyor biraz.

Mehmet Kazancıoğlu yazdı:

Yok yok hiç çip mi uğraşamam bana yeter gidişi. daha önce 1.4 tdci asm fiesta kullanmış biri olarak bana yeterli gelecektir 

Bende Xsara çok istemistim bir donem nasip olmamıştı hayırlısı simdi Focus kullanıyorum 🙂

tarihinde Aytac Sakal tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu

Allah hayırlı eylesin, kazasız belasız ve cezasız sürüşler dilerim. 90 lı yıllarda hidrolik süspansiyolu olanını bir abimiz almıştı uçan halı gibi görünmüştü gözümüze...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serdar Göktaş

Hayırlı olsun abi, kazasız belasız günlerde kullanmak nasip etsin

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
Çağlar Bayur yazdı:

forumca dumura uğradık :) :nazar: mantıklı ekonomik bir araç.

Abi ben hala inanmış durumda değilim vites kolu almaya gittim aracı söyledim xsara vites topuzu varmı diye sordum satıcı otamatik mi diye sordu bende direk evet dedim. sonra yok yok değil manuel dedim artık nasıl inandıracağım kendimi bilmiyorum 

Yorum bağlantısı
Mehmet Yeter
Mehmet Kazancıoğlu yazdı:

Uzun yolda yorucu oluyordu bu yüzden çip taktırmıştım bir nebze de olsa rahatlamıştım. Hatta tavsiyeyi Ali Cihangiroğlu hocamdan almıştım. Çok iyiydi. Tabiki tercih sizin. Güzel araç. Birkan Demir çalışkanın videosunu tavsiye ederim.🤗 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
Mehmet Yeter yazdı:

Uzun yolda yorucu oluyordu bu yüzden çip taktırmıştım bir nebze de olsa rahatlamıştım. Hatta tavsiyeyi Ali Cihangiroğlu hocamdan almıştım. Çok iyiydi. Tabiki tercih sizin. Güzel araç. Birkan Demir çalışkanın videosunu tavsiye ederim.🤗 

İzledim Birkan Demirin videosu güzel anlatım 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ercüment Yıldırım

Hayırlı olsun kazasız belasız inşallah.
34 plakalar DNA ya kadar gelmiş demek her gün kaç araba giriyor İstanbul a belli değil

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erdem Bozkurt

Hayırlı olsun aracınız,bu zamanda araç fiyatları uçmuşken tek yol cebe,mantığa uyacak seçim,sizde aynısını yapmışsınız,güle güle kullanın

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
Ercüment Yıldırım yazdı:

Hayırlı olsun kazasız belasız inşallah.
34 plakalar DNA ya kadar gelmiş demek her gün kaç araba giriyor İstanbul a belli değil

Evet araç 17 plaka idi 34 e döndü benim gibi çok araç var galiba. birde 34 bile olsa bir çok kişi plaka değişimi istiyor maliyeti düşük ve uğraşmadan halledilmesi nedeni ile

Erdem Bozkurt yazdı:

Hayırlı olsun aracınız,bu zamanda araç fiyatları uçmuşken tek yol cebe,mantığa uyacak seçim,sizde aynısını yapmışsınız,güle güle kullanın

Söylediğiniz gibi tamamen mantık ile karar verilip alınmış bir araç 

Yorum bağlantısı
Ercüment Yıldırım
Evet araç 17 plaka idi 34 e döndü benim gibi çok araç var galiba. birde 34 bile olsa bir çok kişi plaka değişimi istiyor maliyeti düşük ve uğraşmadan halledilmesi nedeni ile
Aynen bende hiç uğraşmadım. Parayı kapıda verdim ruhsatı verdiler kapıda verdim 5dk sonra plakayı verdiler. Baya zahmetsiz şimdi.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Hayırlı olsun kazasız belasız. Herkesin gözünde Loeb canlanmış ben gibi :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
Metin Akbal yazdı:

Hayırlı olsun kazasız belasız. Herkesin gözünde Loeb canlanmış ben gibi :)

Loeb aracının resimlerini bir bulayım bakalım bizim aracı benzetek 

Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Loeb aracının resimlerini bir bulayım bakalım bizim aracı benzetek 
O zaman Çağlar Bayur a teslim gerek kırmızı boya lazım :)
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
(düzenlendi)
Metin Akbal yazdı:

O zaman Çağlar Bayur a teslim gerek kırmızı boya lazım :)

Boya da sorun yok istediği gibi boyaya bilir satarken yazarız keyfi boyanmış tır diye. ama ya tek kapı yapmaya kalkarsa onu nasıl açıklarız 

tarihinde Mehmet Kazancıoğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Boya da sorun yok istediği gibi boyaya bilir satarken yazarız keyfi boyanmış tır diye. ama ya tek kapı yapmaya kalkarsa onu nasıl açıklarız 
Fatal error.
Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu

Aha hem boyamış hemde tek kapı yapmış. ben demiştim tek kapi yapar diye

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen
(düzenlendi)
Hacı Şenyurt yazdı:

Mehmet hayırlı olsun. Bunu görünce meşhur bir xhantia vardı. 3.0 galiba. Şifer Li mifer Li bişiydi galiba. Virajı bir dönüşü vardı. F1 de en uzun düzlükte gidercesine.

Güle güle kullan. emoji3478.png

2.0 olanlarda da var, benim de aklıma girmişti bir ara. 

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-citroen-2-el-citroen-xantia-otomatik-vites-airli-klima-abs-airbag-835490940/detay

tarihinde Ahmet İhsan Akşen tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
(düzenlendi)
Ahmet İhsan Akşen yazdı:

Onlar farklı model benim aracım xsara air olanlar xantia 

tarihinde Mehmet Kazancıoğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Maşallah.. ne güzel bir Citroen.. 

Güle güle kullan Mehmet 

Rallilerden tanırdık biz bunu. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...