İçeriğe Yönlendir

Pert Araçların Onarılıp Tekrar Piyasaya Sürülmesi

Ümit Türk

Recommended Posts

• 3 hafta sonra...
Yücel Metin

İzlerken denk geldi bu araç, ülke çin diye düşünüyorum. Bizde bu araç ya, pert'e ayrılır yada ortadan kesilip biçilir. Nissan  marka araca yapılan  işçilik çok kaliteli geldi bana çok da emek var. 

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Yücel Meta yazdı:

İzlerken denk geldi bu araç, ülke çin diye düşünüyorum. Bizde bu araç ya, pert'e ayrılır yada ortadan kesilip biçilir. Nissan  marka araca yapılan  işçilik çok kaliteli geldi bana çok da emek var. 

Bu araca da aynısını yapmışlar? Ortadan olmasa da önden kesip komple yenilemişler işte.

Ben biner miyim, hayır.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu
(düzenlendi)
Yücel Meta yazdı:

İşçilik çok güzel fakat fabrikada punto kaynak yapılıyor, burada pense ile sıkıştırıp gazaltı (tahminen) kaynak yapılıyor.  Kaza anında aynı direnci göstereceği belli değil. Bir kaza sonucunda aracı kullananlar kobay olmuş olacak.

tarihinde Metin Uzunoğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Muhammet Ali Deli

En iyi toplanmış pert araç orijinalinin yanından geçemez. Ne pert taklalı tuklalı araçların çıtır hasarlı keyfekeder boyalı diye satıldığını biliyorum. Allah alana dikkat nasip etsin. İlk kazada çok zor şeyler yaşar.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...