İçeriğe Yönlendir

Unutamadığınız Araçlarınız

Çağrı Alaf

Recommended Posts

Çağrı Alaf
(düzenlendi)

Sattıktan sonra pişman olduğunuz, satmak zorunda kaldığınız yaşından bağımsız olarak şu an temizini bulsam alırım dediğiniz bir markayı size sevdiren veya sadece duygusal bir bağ kurup gördüğünüzde mutlu olduğunuz araba Marka ve modeli ve hikayeniz nedir ?

Benim ki burada, kısacası içerisinde çocukluğumun geçtiği araç. Herkese bizim araba sizinkinden hızlı diye hava atabiliyordum. :D Babamın Toros12SW ile yaptığı kazadan sonra korkup Güvenlik arayışı ile tercih ettiği kendi deyimiyle "Kemikli" Araba

PLtXMm.jpg

HegYT1.jpg

tarihinde Çağrı Alaf tarafından düzenlendi
  • Beğen 7
Yorum bağlantısı
Çağrı Alaf
Mehmet Göktürk yazdı:

200SX Nissan S12 (öndeki köşedeki darbe kazadan sonra oldu)

image.thumb.png.0f8856cee8d5dc558f7763e763cd3969.png

Şahane görüntü hocam, Sene kaç bu fotoğrafta ?

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Çağrı Alaf yazdı:

Şahane görüntü hocam, Sene kaç bu fotoğrafta ?

97 olsa gerek

Yorum bağlantısı
Tufan Caliskan
(düzenlendi)

İlk arabam olması, gelin arabası olması, ilk kazamı yapmış olmam, ve ev almak için sermaye olmasının yanında yol tutuşunu hala aradığım tek arabamdır. duygulandım yine 😪

https://i.hizliresim.com/w1GwfN.jpg
[img]https://i.hizliresim.com/w1GwfN.jpg[/img][/url]

tarihinde Emre Şimşek tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Murat Sahın

98 Astra F 1.6 ekotek GLS

Unutmama izin vermiyor. İkide bir önümden geçiyor araba...

Yorum bağlantısı
Metin Akbal

2 araba sahibi oldum ilkler özel mi bilmem ama çok sevdimdi kendilerini :) 2. arabam sıfır ama ilkini özlüyorum :) Emeğim çoktu bu arabamda.

9d113a1e64124e3f77fe87daf1c211ac.jpg

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

Bugün üretilsin bugün alacağım tek araç. Hemde bu renk.
2003 1.8t otomatik hingline 2 bundan aldığım keyif konfor çok ama çok farklıydı. Renkten dolayı tüm gözlerin sizde olması herkesin bakması farklı bir duygu idi. Passat I Türkiye’ye sevdiren kasa bana göre.
9c9f5f3aa506c92e55e92e8e50e1463f.jpg

• Beğen 11
Yorum bağlantısı
Muhammed Orak

97 model megane, arabadan çekmediğim kalmadı, şanziman değişti düzen tutmadı aks değişti düzen tutmadı kafasına göre yolda bırakıyordu 😁 necatibeyde kalıp polislerle itiyorduk, bi gün LPG sıcaklık sensörü kopmuş ondan dolayı da benzine geçmiş, benzini içti araba, esattan aşağı inerken pat durdu 😁 zar zor ittire ittire sağa çektim yanımda da misafir var, kabloyu değdirince çalıştı tabi bunu akıl etmem yarım saat sürdü, istanbul'dan Ankara'ya dönüş yolunda abim sagolsun yanlış yola girince geri viteste biraz sert yaptı, 1 km geçmeden aks kesti bi ton eziyet çektik, asla unutmam o arabayı, bunlar daha yarısı ☹️

• Üzgün 1
Yorum bağlantısı
Abdullah Aladı

Sıfır aldığım ve 9 yıl 176 bin km den sonra otomatik ihtiyacı için satmak zorunda kaldığım. 9 yıla çok anılar sigdirdik. Şuan olsa satmamak için elimden geleni yapardım. Arada görüyorum çok hor kullanmislar. Görünce üzülüyorum.suan 230 bin km'de ve ilana çıkmış. Şeytan al diyor. Kafamda deli sorular.
https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-sahibinden-temiz-titanyum-893357640/detayd657ba2546baff2690c2e3df5409c93b.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Demir
Mehmet Ozyurek yazdı:

Ah focus1’im.
2,0 ghia idi.
Temiz bulsam alırım.

Satmam zaten :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erhan Doruk

Kronik sorunları nedeniye foruma da katılamama vesile olan Temizimi Zorluklarla bulduğum 99 model gri 1.6 ghia focusumu unutamam. Onun kullanım rahatlığını ve zevkini diğer araçlarda görmedim. Onunla rölanti sorunu, yalancı hararet, 4 lü cam açma tuşu dahil birçok sorunun üstesinden gelmiştik. 

Yorum bağlantısı
Emin Önal
Ah focus1’im.
2,0 ghia idi.
Temiz bulsam alırım.

Bu? [emoji2957]

6c6064a74d1581859803b8731b992dc4.jpg
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Emin Önal yazdı:

Bu? emoji2957.png

6c6064a74d1581859803b8731b992dc4.jpg

Mondeoya benziyor o.. 

O da güzeldi.. 

Yorum bağlantısı
Cavit Çırakoğlu
(düzenlendi)

Toyota 4runner 2.4 en eski arabam idi. Çok uğraştırdı kendileri. Rampalarda tırlar tarafından sollanmak keyifli idi.

Cavit Çırakoğlu yazdı:

tarihinde Cavit Çırakoğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek

3 tane hiç unutamadığım arabam var, ilki 5 yıl önce sahip olduğum, ilk arabam olan Renault Koleos, ikincisi T5 Multivan, son olarak da Daihatsu yrv turbo. Gözümde en değerlisi t5, mecburiyetten satılmasa milyon km binecek kadar seviyordum onu. d06d136a2f79a347af5bd14b0cc941e1.jpg6d64eb71b5b65646910c6b2411abcdfb.jpg586e3b0a500ac2641db1706e6162152e.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mahmut Yurt

98 Alfa Romeo 156 2.0 TS. Kadife koltuklar, ahşap direksiyon Twin Spark motorun harika sesi ve performansı, yol tutuşu. Üstüne onlara araba değiştirdim ancak hiçbir arabadan bu araçtan aldığım keyfi alamadım. Stellantis grubu, bundan sonra Alfa Ruhunu inşallah yaşatır. c090bf660f8890dee4e8ed3d9a3049fb.jpg

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...