İçeriğe Yönlendir

29 Nisan 17 Mayıs Arası Kapanma?

Fatih Sarıkaya

Recommended Posts

Ali Darbaz
Mustafa Tüfekçi yazdı:

2 ay dürbünle mi baktın acaba. Görecez ortalama hız ne olacak ne yakacak. 28 km ortalama ile 5 km lik parkurda ortalama 6 iken uzun yolda geniş geniş görürüz. Kasmasan 5 in altında yakacağı banko. Zamanım değersiz olsa hiper mil kasacak olsam. 4 un altında gider çok rahat

Ayıp ettin valla, kaynak çok fazla, spritmonitörde 6,2 ortalama veriyorlar, 90 ile gidelse 5 litreyi kendim tahminen verdim. 

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi
Ali Darbaz yazdı:

Ayıp ettin valla, kaynak çok fazla, spritmonitörde 6,2 ortalama veriyorlar, 90 ile gidelse 5 litreyi kendim tahminen verdim. 

Az yakınca ben veri girmedim :) bide ayda yılda bir fulleyince 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Mustafa Tüfekçi yazdı:

Az yakınca ben veri girmedim :) bide ayda yılda bir fulleyince 

esikibinciler gibi olamadık girip verilerle oyanasak

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi
Selim Bilgin yazdı:

Hiç az yakan arabam olmadı, Citroen mi alsak Golfü verip?

Yol mu yapiyon gerenk yok 😛

bizim için yakıt değil bagaj lazımdi 4 büyük sandalye iki koli ile yarıya geldik. İkinci yüklemeyi akşam yapacaman1id68.jpeg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

en sevdiğim, araba içi sessizleşir de, üste de yatak at, ağaç altı çeşme başında uzanırsın

Yorum bağlantısı
Mehmet Yeter
Çağlar Bayur yazdı:

aynı motora sahip focus ile gider gelirdim, onda foto çekme gereği hissetmemiştim, şimdi ki ile de 3 lt gidiyorum fotosunu çekip paylaşmıştım. bakım önemli

Abi ben denizli afyon kütahya istikametini 90-95 km hızlarla gittim ortalamam 4 litre çıktı. Sonuçta sizin araç ile aynı özelliklere sahip bir araba kullanıyorum. Atladığım yer neresi acaba? Bakımlarını da düzenli yaptırırım. Hatta zamanı gelmeden giderim.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Mehmet Yeter yazdı:

Abi ben denizli afyon kütahya istikametini 90-95 km hızlarla gittim ortalamam 4 litre çıktı. Sonuçta sizin araç ile aynı özelliklere sahip bir araba kullanıyorum. Atladığım yer neresi acaba? Bakımlarını da düzenli yaptırırım. Hatta zamanı gelmeden giderim.

20C havada 77-80 km/h ortalamada gaz pedalına hızlandıkça basarak,

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Motora odaklanılmış rüzgar direncini de hesaba katalım, adı boşuna grand değil, sonucu bekliyorum.

Yorum bağlantısı
Selim Bilgin
Mustafa Tüfekçi yazdı:

bizim için yakıt değil bagaj lazımdi 4 büyük sandalye iki koli ile yarıya geldik. İkinci yüklemeyi akşam yapacam

Yol yapacağız diye yol arabası aldık yollar kapandı. Gezelim de varsın 4 değil 8 yaksın. Biz de 100-200 değerlerimizi koyarız. 😀

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Mehmet Yeter
(düzenlendi)
Çağlar Bayur yazdı:

Ani hızlanmadan yavaş yavaş diyorsunuz Çağlar abi. Ona çok gelemiyorum hemen hızlansın istiyorum ancak olmuyor. Bizim aracın motoru ile aynı hacme sahip yeni nesil araçlar bizim araçtan daha iyi performans gösteriyor. Üzücü tarafı bu.

tarihinde Mehmet Yeter tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Gencay Bengli
Selim Bilgin yazdı:

Hiç az yakan arabam olmadı, Citroen mi alsak Golfü verip?

Yakıt konusunda çok mutlu olursunuz, golften geçiş,  seni rahatsız edebilir konfor olarak..

Bende c4 mevcut İstanbul rize arasını ortalama hız limitleri dahilinde gidiyorum. daha lamba yanmamış oluyor.  yaklaşık 1100 km. sehir içi de 850-900 arası giderim. Çılgın İstanbul trafiğinde...

Mustafa Tüfekçi yazdı:

bizim için yakıt değil bagaj lazımdi 4 büyük sandalye iki koli ile yarıya geldik. İkinci yüklemeyi akşam yapacaman1id68.jpeg

çok niyetlendim c4 den grand picassoya geçişe ama kısmet olmadı.. Allah kaza bela vermesin

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

Benim hedef 6 litre. İzin alamazsak sabah 5 de yola çıkıcaz. Oda hızımızı 110 km süratlere çıkartır. 

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
Çağlar Bayur yazdı:

7.5 saatlik yolun var yani

Federaller her yerde,

Mustafa Tüfekçi yazdı:

bizim için yakıt değil bagaj lazımdi 4 büyük sandalye iki koli ile yarıya geldik. İkinci yüklemeyi akşam yapacam

Gözüm bunun kuzeni 5008de 😄

Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek
Çağlar Bayur yazdı:

Bi arkadaş uzun yolda ışıkta kalktığında yavaş yavaş hızlanmak için 70 den sonra cruze controlun düğmesiyle hızlanıyormuş, citroen c elyse yüksüz, 3.1 litre yakıyor 1.6 hdi 90 beygir

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi
Selçuk Bakış yazdı:

Federaller her yerde,

Gözüm bunun kuzeni 5008de 😄

Bende ordan başlamıştım.  Görece pahalı idi ama değişik donanım artıları vardı.

Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu
Mehmet Yeter yazdı:

Ani hızlanmadan yavaş yavaş diyorsunuz Çağlar abi. Ona çok gelemiyorum hemen hızlansın istiyorum ancak olmuyor. Bizim aracın motoru ile aynı hacme sahip yeni nesil araçlar bizim araçtan daha iyi performans gösteriyor. Üzücü tarafı bu.

1,6 tdci motor tam yüklü (3 yetişkin 2 çocuk ful bagaj ile) mondeo mk4 ile Kütahya afyon arası 3,8 lt görmüştüm 90 km sabit hız ile ..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
Mustafa Tüfekçi yazdı:

Bende ordan başlamıştım.  Görece pahalı idi ama değişik donanım artıları vardı.

Konsollar ortada olmasa seçenek artacak aslında

Yorum bağlantısı
Mehmet Yeter
Metin Uzunoğlu yazdı:

1,6 tdci motor tam yüklü (3 yetişkin 2 çocuk ful bagaj ile) mondeo mk4 ile Kütahya afyon arası 3,8 lt görmüştüm 90 km sabit hız ile ..

Uzun yolda bizde de durum hemen hemen buna benziyor Metin hocam. Muhtemelen araçta standart bakımın dışında temizlenmesi gereken yerler var. Bu çarşamba ustaya oksijen sensörü ve egr gibi yerleri temizletmeyi düşünüyorum. Aslında hemen hemen aynı yakmışız Metin hocam. Bazen ccden çıkıp kendim hızımı ayarladığım zamanlar oldu.

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

19 mayıs yasakmı beyler. Ailemi alayım Güzeldereye götüreyim diyorum :)

ACtC-3eRSMTQfqZaTtWfPGtLgwvd4lufAZ5jd8W4

Yorum bağlantısı
Ümit Türk
Ali Darbaz yazdı:

19 mayıs yasakmı beyler. Ailemi alayım Güzeldereye götüreyim diyorum :)

ACtC-3eRSMTQfqZaTtWfPGtLgwvd4lufAZ5jd8W4

Şuan da birşey yok gibi ama ben olsam dışarı adım atmam.  Her yer dolup taşacak. 

Yorum bağlantısı
Ali Gök

inşallah kapatmazlar 19 mayısı ya arabayı bakıma götürmem lazım aradan çıksın yola gidiverecez yaz geldi 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Gök
Dogan Arsiray yazdı:

bugün oto sanayiye gittim anababa günüydü.

arızalı wk larınız değerinde nakit alınır

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...