İçeriğe Yönlendir

Muafiyet İçin E-Devlet Görev Belgesi Düzenlenmesi

Aydın Sert

Recommended Posts

Mehmet Kazancıoğlu

Görev nace kodu patron geçiyordur zenginler çalışmasın fakirler işe gitsin diyedir o 

Yorum bağlantısı
Arif Aykın

Geçici olarak kağıt düzenledik fakat e-devlet üzerinden kayıt alındı dedi dün akşam ama belgeyi alamadım bir türlü giriş yapılamıyor.

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Muaf olmayanlar belge alsaydı sanki daha kolay olacak sistem kitlenmeyecekti sanki. Herkes muaf ve çalışıyor 😂

• Beğen 2
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

az önce yeniden girip başvuruyu yaptım, ev adresim yerine iş adresi yazmışım, düzelttim, bakalım onay alıp çıktı alabilecekmiyim

Yorum bağlantısı
Arif Aykın
Ali Cihangiroğlu yazdı:

az önce yeniden girip başvuruyu yaptım, ev adresim yerine iş adresi yazmışım, düzelttim, bakalım onay alıp çıktı alabilecekmiyim

Sabah 08:30 dan beri yeniliyorum başvuru sayfasına giremiyorum çıktı almak için. Dün akşam başvuru yaptım çıktıyı almam lazım.

Yorum bağlantısı
Aytac Sakal
Ali Cihangiroğlu yazdı:

Arif Aykın yazdı:

Sabah 08:30 dan beri yeniliyorum başvuru sayfasına giremiyorum çıktı almak için. Dün akşam başvuru yaptım çıktıyı almam lazım.

Ben dün çok uğraştım telefonumdaki mobil uygulamadan olmadı arama motorundan e devlete girdim sürekli çıkıp dönüş yaptım bir ara denk geldi aldım insanlar yükleniyor.5 Mayısa kadar süre var işyerinde herkes aynı durumda cok sık denerseniz denk geliyor.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

denk geldi girdim, şimdide onaylımı göremiyorum, o kısım açılmıyor :)

Yorum bağlantısı
Arif Aykın

Bende zaten onaylıyı göremiyorum bizim şirketin attığı mailde 2 mayıs 24:00 da son diyor. Karabük valiliği de bu şekilde açıkladı.

Yorum bağlantısı
Aytac Sakal
(düzenlendi)
Arif Aykın yazdı:

Bende zaten onaylıyı göremiyorum bizim şirketin attığı mailde 2 mayıs 24:00 da son diyor. Karabük valiliği de bu şekilde açıkladı.

Bizim işleyiş şu şekilde oldu.

2 Mayısa kadar pandemi başından beri şirketin sms ile gönderdiği linkteki izin belgesi geçerli.

2 ve 5 Mayıs için şirket bize görev belgesi doldurup imzalayıp kaşeledi.Dün teslim aldım bunu bizim İK halletti.

5 Mayıs sonrası ise e devletten aldığımız bu belge geçerli.Bunuda yine şirkete imzalatıp kaşeleteceğiz.

Benim başvuru yapmam sonrasında mesaj geldikten sonra onayı çıktı almam ayrı ayrı uzun sürdü.

tarihinde Aytac Sakal tarafından düzenlendi
Ek bilgi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Onay almışım, o ekrandayım ama açamıyorum...

aha açıldı, aldım ve indirdim :)

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Arif Aykın
Aytac Sakal yazdı:

Bizim işleyiş şu şekilde oldu.

2 Mayısa kadar pandemi başından beri şirketin sms ile gönderdiği linkteki izin belgesi geçerli.

2 ve 5 Mayıs için şirket bize görev belgesi doldurup imzalayıp kaşeledi.Dün teslim aldım bunu bizim İK halletti.

5 Mayıs sonrası ise e devletten aldığımız bu belge geçerli.Bunuda yine şirkete imzalatıp kaşeleteceğiz.

Benim başvuru yapmam sonrasında mesaj geldikten sonra onayı çıktı almam ayrı ayrı uzun sürdü.

Bizim firma iç işleri bakanlığının gönderdiği genelgeyi de göndermiş okudum 2 mayıs Pazar 24:00 a kadar geçerli diyor yazıda.  

Bu çerçevede;
1. Üretim, imalat, tedarik ve lojistik sektörleri başta olmak üzere Bakanlığımızca yayımlanan önceki
Genelgelerimiz ile 27.04.2021 tarih ve 7576 sayılı Genelgemizde muafiyet tanınan işyerlerinde çalışan
görevliler için bu işyerlerinin yetkililerince tüm belgelerin geçerliliği 2 Mayıs 2021 Pazar günü saat
24.00’de
sona erecektir.

Ali Cihangiroğlu yazdı:

Onay almışım, o ekrandayım ama açamıyorum...

aha açıldı, aldım ve indirdim :)

Çok şanslısın abi sürekli yeniliyorum vs ama tık yok

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Fatih Evcin

Arkadaşlar inşallah manuel izinler 5 Mayıs a kadar geçerli olur .
Ben ısrarla 02 MAYIS 2021 24:00 da o manuel yazılmış izinlerin geçersiz olacağını iddia ediyorum.
İlk 3 günlük süre ister kendin yaz ister bakanlığın görev yazısını onaysız kullan ama süre sadece ilk 3 gün.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

"İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "Şu ana kadar muafiyet tanıdığımız sektörlerde e-başvuru, e-devletten çalışma izni belgesi alan kişi sayısı 691 bin 890. 178 bin 283 kişi de seyahat izin belgesi aldı" diye konuştu."

Yorum bağlantısı
Arif Aykın

Bir adım öteye geçtik :D Onaylandı yazısı ve görüntüle geliyor. Fakat görüntüleme sayfası açılması bekleniyor şimdi de :D 

Fatih Evcin yazdı:

Ben ısrarla 02 MAYIS 2021 24:00 da o manuel yazılmış izinlerin geçersiz olacağını iddia ediyorum.
İlk 3 günlük süre ister kendin yaz ister bakanlığın görev yazısını onaysız kullan ama süre sadece ilk 3 gün.

Kesinlikle doğrusun yarın 24:00 da son manuel formlar

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Fatih Evcin yazdı:

genelge ek yazısı 2 mayıs son olarak zaten

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek
Mehmet Göktürk yazdı:

"İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "Şu ana kadar muafiyet tanıdığımız sektörlerde e-başvuru, e-devletten çalışma izni belgesi alan kişi sayısı 691 bin 890. 178 bin 283 kişi de seyahat izin belgesi aldı" diye konuştu."

Bu sayıların iki katı ile sınırlı olsa ve herkes uysa mis oluruz 15 güne 😬

Yorum bağlantısı
Arif Aykın

Sonunda alabildim izin belgesini :) Görüntüle geri görüntüle geri diyerek sayfa geldi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Ali Darbaz yazdı:

Ben evrak felan alamadım daha :(

kurumsal firmalar personelleri için aldı

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi
Çağlar Bayur yazdı:

kurumsal firmalar personelleri için aldı

:)

Yorum bağlantısı
Ersin Gökdemir

Gece yarılarına kadar muafiyet belgesi almak için uğraşan çalışanlar aslında fazla mesai ödemesini hak ediyor gibi.

Yorum bağlantısı
Azad Mirzade

Bağkurlular ne yapacak o konu da belli değil henüz, kaldık ortada.

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Bağkurlular ne yapacak o konu da belli değil henüz, kaldık ortada.

Evet. Biz alamıyoruz
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...