İçeriğe Yönlendir

Günlük Yürüyüş.

Muhittin Kaplan

Recommended Posts

Muhittin Kaplan

İnternet ortamındaki nadir fotograftır. Kıymetini bilin. Bu poz içerisinde exif olarak 12bin adım gizlidir.

af5fq7u.jpg

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
  • 2 ay sonra...
Muhittin Kaplan

Haziran başında yürüyüş kararı almış, marş demiştim. 97 Kg ile başlamıştım.  Havalar soğuyana dek, hep yükselterek 2km 3km derken haftada 5 gün, günde 10km kadar dağ tepe yürüdüm. Yeri geldi azar azar koştum.

Havalar soğudu, çalıştığım yerdeki spor salonuna, spor salonundaki koşu bandına , ağırlıklara, kürek çekme cihazına vs devam ettim ve artık 85kg ım. Haftada 4 gün(ptesi,salı,perşembe,cuma) 1 saat çalışıyorum, öğle araları. 3km koşu (9km/h ile koşuyorum, az yakıyor hyperBody yapıyorum), 1,0799 deniz mili kürek çekiyor, 60mekik, 7kg dumbell, 30kg kanat, incik, pirzola bifte... (yanlış oldu sonrakiler olmayacaktı) yapıyorum.

Yemek, ekmek dışında bir değişiklik yapmadım. Ekmek çok az tüketiyorum.

Planlarım içinde 80kg da kafes dövüşlerine katılmak var.

• Beğen 4
  • Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Muhittin Kaplan
Servet Aydın yazdı:

Biftek denmiş konum alayım

Ne köyüydü o, eskişehirde. Bende bir konum güncellemesi yapayım.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Servet Aydın yazdı:

Saatleri ayarlayalım

kafes denmiş, tavuk kanat ızgara olarak algıladım

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Muhittin Kaplan yazdı:

Yahu bu konuda olmasın Mangal. Lütfen ama.

motivasyon kaynağı olur fena mı

Yorum bağlantısı
Muhittin Kaplan

Harcadığım enerjinin, aldığımdan daha çok olmasını sağlama çalışıyorum. Mangal olmaz ki burada, mangal oyunları bozar, mangal biftek demek, tavuk demek, ciyer demek. Mangal çok güzeldir yahu.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Dükkandan arabaya kadar yürüyorum(250 metre) boy 1,80 kilo 70, bir oturuşta 1 kilo külbastıyı yerim üstüne kadayıf gömerim sofradan aç kalkarım.. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Serkan Toker yazdı:

Dükkandan arabaya kadar yürüyorum(250 metre) boy 1,80 kilo 70, bir oturuşta 1 kilo külbastıyı yerim üstüne kadayıf gömerim sofradan aç kalkarım.. 

Kesin kurt var. 🙂

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Toker
Doğan Arşiray yazdı:

Kesin kurt var. 🙂

Bir ara bende şüphelendim ama çıkmadı. İki haftada bir 2 ünite trombosit veriyorum çok şükür, kan değerlerim de iyi çıkıyor. 🧿

Yorum bağlantısı
Arif Aykın

09.09.2021 tarihinde diyete başladım 105.6 kg ile diyetisyen takviyesiyle beraber. Normalde haftada 2 -3 gün 8 km civarı yol yürüyordum zaten. Diyete başladıktan sonra haftada 5 gün yürümeye çalıştım ara ara tempolu koşular eşlik etti genellikle yokuş çıkma şeklinde oluyor. günlük 8-11 km arası değişiyordu. Yarın son kez gideceğim diyetisyene şu anda 85 kg oldum. Havalar soğuduğu halde şapka boyunluk eldiven takıp işe yürüyerek gelip gidiyorum. Gelirken 3.5-4.5 km arası değişiyor erken çıkarsam uzatıyorum yolu. Dönerken eve 7.5-8.5 km aralığında yürüyorum. Havalar erken karardığı için eve gidince mental olarak düşüyor insan tekrar dışarı çıkıp yürüyüş yapmak istemiyor aynı zamanda cebime faydası var arabayla gidip gelmemiş oluyorum diye bu uygulamaya devam etmeyi düşünüyorum. 2-3 haftada bir etkinlik ekibimiz var doğa yürüyüşüyle ilgili dağa taşa vuruyoruz kendimizi. Mesele geçtiğimiz hafta sonu 19 km yol yürümüşüm Karabük'te Keltepe kayak merkezi var rakım 2000 biz 1000 metre de başladık yürüyüşe zirveye kadar çıktık. Çok güzel oluyor insan zayıfladıkça kendi özgüveni geri geliyor. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Muhittin Kaplan
(düzenlendi)

83kg. Covid nedeniyle bir aydır spor yapamadım. Geri döndüm.

hv9d4gd.jpg

tarihinde Muhittin Kaplan tarafından düzenlendi
  • Beğen 4
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...