İçeriğe Yönlendir

Beyaz Navara

Ali Gök

Recommended Posts

Çağlar Bayur
Ali Gök yazdı:

Paça yedirrim ben ustama🤣

88 yıldır böyle müşteri görülmedi yürü beaa

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Adnan Çakır
Ali Gök yazdı:

Bakımdan sonra sami ustam  motoru efsanevi iksir spreyi ile temizledi. 216tbs8.jpeg

Sami usta iksirin sırrını bize de verir mi ? :fiuw:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Gök
(düzenlendi)
Sami Demirpaz yazdı:

tarihinde Ali Gök tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 5 hafta sonra...
Ali Gök
(düzenlendi)

Dün adanadan gelirken lastik bir anda yapıştı yere helikopter gibi uğuldamayla durduk  . 50K yol yapan goadyer wranglerler ömrünü bitirdi. zaten lastik bakınıyordum elimde kaldı özetle

neyse söktüm yedek lastiği indirdim baktım havası var 2011 üretim yedek lastiği taktım döndük. 

Petlas Explero A/S PT411 255/70R16 111T M+S (2023) Dört Mevsim  Vodafone yanımda satış sayfasından spariş ettim 2465 lira tanesi.  üzerinde kar sembolüde var ticari araç olduğu için sembol yoksa ceza yiyebiliyoruz .

niye petlas aldın diye hiç sormayın markalı gooadyer vs 5-6 bin tl tanesi , lassa vs 4 bine yakın aratınca 3200 lü rakamlarda görünen var almak isteyince stok yok yada eski tarihli . 2023 üretim 4 mevsim kar sembollü bunu buldum 3 taksitle en ekonomik aldım . gelsin takacaz bakalım nasıl olacak 50 K yapmış gooadyer kadar performans verirse tatmin eder :D

WhatsApp Image 2024-01-01 at 16.34.22.jpeg

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Ali Gök

https://www.vodafone.com.tr/her-sey-yanimda/p/petlas-petlas-explero-as-pt411-25570r16-111t-m-s-2023-dort-mevsim-lastigi?tracking_cid=feed-hsy-cimrifeedlink-all-default&uuid=1967df9f-0abc-4710-8a82-e5e151195568

link bu aldığım

bu arada km 245.XXX . notumu aliyimde lastiği ne zaman değiştim bakarım forumdan dönüp izliyorum neyi ne zaman değiştim kolay oluyor :D 

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

link telefon operatörüne gidiyor yanlış görmüyoum değil mi? ben de michelin hat alsam mı diye düşünüyordum

Yorum bağlantısı
Hasan Karabekiroglu

Sanırım Navara alacağım. 2,5 Dizel 4x4 Otomatik

• Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Ali Gök
Çağlar Bayur yazdı:

link telefon operatörüne gidiyor yanlış görmüyoum değil mi? ben de michelin hat alsam mı diye düşünüyordum

bildiğin vodafone aynı trendyol gibi n11 gibi site kurmuş satış yapıyor mağazalar. telefon uygulamasını indirip giriş yapabiliyorsun 

almerayada ordan almıştık lastiği 

Hasan Karabekiroglu yazdı:

Sanırım Navara alacağım. 2,5 Dizel 4x4 Otomatik

varmı ilanı modeli nedir bakalım . birkaç seçenek varsa 2011 ve üzerini mutlaka tercih etmek gerekiyor  özellikle söyliyim dedim

Yorum bağlantısı
Ali Gök

bu arada iş icabı kesinlikle pikap gerekiyorsa al 2. bir ihtimali varsa alma radarı hersene muaynesi vs eziyet 

Yorum bağlantısı
Hasan Karabekiroglu
Ali Gök yazdı:

varmı ilanı modeli nedir bakalım . birkaç seçenek varsa 2011 ve üzerini mutlaka tercih etmek gerekiyor  özellikle söyliyim dedim

Hazırda ilan yok bakıyorum.

2011 üzeri otomatik, 200k altı, fiyatı 800-850 arasında.

Üzerindeki donanımlara göre değerlendiriyorum. 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

250k üstü daha iyi ne olacaksa olmuş bitmiş tamir edilmiştir

Yorum bağlantısı
Ali Gök
Çağlar Bayur yazdı:

250k üstü daha iyi ne olacaksa olmuş bitmiş tamir edilmiştir

navaranın parçası mercedesten pahalı yetkili servis bakımlı yada geçmişi faturalı kanıtlanabilir izlenebilir olan maks 180 200 binde olanı alınır  yüksek km de macera aranacak araba değil 

zaten pikapların piyasasıda yavaş satacam desen satılmazda macera aramamak lazım yüksek km de ya en düzgününü denk getirip alınmalı yada alınmamalı

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Ali Gök yazdı:

navaranın parçası mercedesten pahalı

mümkündür yan sanayisinin  olacağını sanmam

Yorum bağlantısı
Ali Gök

Daha açığını söylemek gerekiyorsa iş icabı pikap lazım değilse kesinlikle pikap alınmaması lazım standart bütçelerde

Suv yürütmek daha kolay 

Ben işte kullandığımdan parasını kendi çıkarıyor ondan seviyorum yoksa binmem

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Ali Gök yazdı:

Daha açığını söylemek gerekiyorsa iş icabı pikap lazım değilse kesinlikle pikap alınmaması lazım standart bütçelerde

Suv yürütmek daha kolay 

Ben işte kullandığımdan parasını kendi çıkarıyor ondan seviyorum yoksa binmem

ne farkı varki suvdan. Az da satılmadı yani. Ama japonlara has yedek parça orijinal olmazsa ömrü çok kısa oluyor

Yorum bağlantısı
Ali Gök
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

ne farkı varki suvdan. Az da satılmadı yani. Ama japonlara has yedek parça orijinal olmazsa ömrü çok kısa oluyor

otobanda 92 ile radara düşüyorsun pikapla

her çevirmede polis durdurup cins sorular soruyor

manevra açısı dar zor dönüyor

hersene muayneye giriyor

kasiste kıçı çok zıplıyor

8 9 litre yağ ile bakım yapılıyor :D 

bence bu kadar madde bile lazım değilse alıp uğraşmazdım ben gerçeği söylüyorum 2.5 senedir kullanan biri olarak isteyen alsın banane yahu :nargile:

mtv ve yakıtı saymadım o hepsinde çok artık 

• Beğen 2
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu

bütçeyle değil yürütmeyle alakası varmış meğer :) 

Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

4x2 pikabin is icin kullanilmayacaksa amaci ne ki zaten 😅

Yorum bağlantısı
Ali Gök

Navaranın motoru arazide gezmekten çok aşırı pisti . çamur bağlamıştı nerdeyse bugün sami ustam bi el attı aynı galericilerin araba satarkenki gıcır gıcır haline getirdi :D

son 2 resim pis hali öncekiler temiz iyi oldu 

WhatsApp Image 2024-01-04 at 15.16.54.jpeg

WhatsApp Image 2024-01-04 at 15.22.20 (1).jpeg

WhatsApp Image 2024-01-04 at 15.22.20.jpeg

WhatsApp Image 2024-01-04 at 15.22.18.jpeg

WhatsApp Image 2024-01-04 at 15.22.19.jpeg

• Beğen 7
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Bu ustanın çayı içilir aga 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Gök

IMG_20240104_161507.jpg

IMG_20240104_161453.jpg

IMG-20240104-WA0018.jpeg

Geldi lastikler taktırdım

4 lastik değişim balans sibopları yenilendi 800 tl

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Ali Gök

Nazar değdi . Kedi girmiş motora malesef öldü marşa basınca . Direksiyon kayışı arasında kalmış sanırım

Kayışların arasında gördüm üzüldüm akşam akşam soğuktan sığınmıştı muhtemelen Direksiyon dönmüyor  Çekici ile ustaya bıraktım akşam üzeri  başka ne olmuştur bilmiyorum yarın belli olur 

IMG-20240117-WA0015.jpeg

• Üzgün 8
Yorum bağlantısı
Ali Gök
(düzenlendi)

yapıldı araba

fan pervanesi 

Bilya

direksiyon kayışı değişmiş 

1200 TL Teslim aldım az önce

fanın plastik pervanesinin 2 kanadı yoktu kopmuş

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

çok kötü birşey o. bende kedi yavrusu ezmiştim benzer bir sebepten ötürü. 2 gün kendime gelemedim.

• Üzgün 1
Yorum bağlantısı
Ali Gök

moralim bozuk ya geceden beri aklımdan çıkmıyor daha kaputa vurmadan hayatta binmem arabaya

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...