İçeriğe Yönlendir

Beyaz Navara

Ali Gök

Recommended Posts

Ali Gök
Çağlar Bayur yazdı:

:nazar: frenler muhteşem

70 k önce ön fren balatası değiştim başka bişe yapmadık daha🤣

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Ali Gök yazdı:

70 k önce ön fren balatası değiştim başka bişe yapmadık daha🤣

kim yıkamışsa güzel yıkamış demek ki

vesile ile eski balata gibisi yoktur daha iyi

Yorum bağlantısı
Ali Gök

Navarada arkada 3. Stop lambası yok 

Normalde her arabada kamyonette vs olmazmı ? 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Ali Gök yazdı:

Navarada arkada 3. Stop lambası yok 

Normalde her arabada kamyonette vs olmazmı ? 

Otomobillerde 97 yılından sonra şart koşuldu 3. stop lambası. Kamyonetler için böyle bir zorunluluk yok. Bir çok tek kabin çift kabin kamyonette de yok. Ducato'lar vs de kamyonet sonuçta ve onlarda da yok.

Yorum bağlantısı
Ali Gök

geçen muayne bitmeye yaklaşınca tribe girdik orta stop yanmıo diye elektrikçide baktı dün sordum yokmuş bunda dedi aklıma yatmadı öyle gittim muayneye neyse geçtik demek kökten yok

aklımada sami soktu sende orta stop yanmıo dedi birinde geçen moda girdim bende :D 

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Ali Gök

İlk açışım tam düzgün açamadım ama gölgesinde oturması çok güzel

Boy 1.84 altında ayakta durabiliyorum

IMG-20240512-WA0002.jpg

IMG-20240512-WA0007.jpeg

IMG-20240512-WA0010(1).jpg

• Beğen 15
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Çok güzel olmuş. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Ali Gök yazdı:

gölgesinde oturması çok güzel

yere basan ayaklar iç içe geçme mi? üstten menteşeli aşağı mı iniyor açılınca? boyları araca göre üretilip mi taktı yoksa yükseklik ayarı da var mı?

Yorum bağlantısı
Ali Gök
Çağlar Bayur yazdı:

yere basan ayaklar iç içe geçme mi? üstten menteşeli aşağı mı iniyor açılınca? boyları araca göre üretilip mi taktı yoksa yükseklik ayarı da var mı?

Çağlar abi yere basan ayaklar ve ara direkler iç içe geçme boyu istediğin ölçüde ayarlanıyor 

boyu araca göre üretilmedi standart ürün 2*3 metre boyut

yüksekliğini direk boyuna göre istediğin kadar ayarlayabilirsin. açılma uzunluğunuda

üstten menteşe derken tam anlamadım o soruyu? 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Ali Gök yazdı:

Çağlar abi yere basan ayaklar ve ara direkler iç içe geçme boyu istediğin ölçüde ayarlanıyor 

boyu araca göre üretilmedi standart ürün 2*3 metre boyut

yüksekliğini direk boyuna göre istediğin kadar ayarlayabilirsin. açılma uzunluğunuda

üstten menteşe derken tam anlamadım o soruyu? 

soru garipti ama anltaımda hepsini anladım :nazar: güle güle gölgelen, ıslakken katlama ama

Yorum bağlantısı
Ali Gök

teşekkürler :)

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Talha Bilgi
Ali Gök yazdı:

https://www.vodafone.com.tr/her-sey-yanimda/p/petlas-petlas-explero-as-pt411-25570r16-111t-m-s-2023-dort-mevsim-lastigi?tracking_cid=feed-hsy-cimrifeedlink-all-default&uuid=1967df9f-0abc-4710-8a82-e5e151195568

link bu aldığım

bu arada km 245.XXX . notumu aliyimde lastiği ne zaman değiştim bakarım forumdan dönüp izliyorum neyi ne zaman değiştim kolay oluyor :D 

Ali bey, Benim ML'de de kış lastiği takılı bende 4 mevsim lastik araştırıyorum. Bu pt411 çok karşıma çıkıyor. Siz kullanım sonucu memnun kaldınızmı? Yumuşakmı ve kış performansı tatmin edermi ki ?Teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Ali Gök
Talha Bilgi yazdı:

Ali bey, Benim ML'de de kış lastiği takılı bende 4 mevsim lastik araştırıyorum. Bu pt411 çok karşıma çıkıyor. Siz kullanım sonucu memnun kaldınızmı? Yumuşakmı ve kış performansı tatmin edermi ki ?Teşekkürler.

ben pikapta çok memnunum . ses hiç yok lastikte yumuşak. ama daha ilk yıl kullanımım sonraki yıllar nolacak bilmiyorum . 

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Talha Bilgi
Ali Gök yazdı:

ben pikapta çok memnunum . ses hiç yok lastikte yumuşak. ama daha ilk yıl kullanımım sonraki yıllar nolacak bilmiyorum . 

Çok teşekkür ederim, Nexen,Hankook,Laufenn arasında kaldım ama bu ürünler Konyada hazırda bulunmuyor ama aynı fiyata petlas pt411 daha çabuk bulunuyor... O yüzden sorayım dedim. :bye:

Yorum bağlantısı
Ali Gök
Talha Bilgi yazdı:

Çok teşekkür ederim, Nexen,Hankook,Laufenn arasında kaldım ama bu ürünler Konyada hazırda bulunmuyor ama aynı fiyata petlas pt411 daha çabuk bulunuyor... O yüzden sorayım dedim. :bye:

ben arazide çok gezdiğimden yarılabiliyor bazen buralarda lastik öyle bişe olursa aynı marka en kolay bulabileceğim bir modelde olsunu da kritere eklemiştim. ben memnunum sıkıntı yaşayacağınızı sanmam :)

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Talha Bilgi yazdı:

Hankook ve petlas aynı karede geçmemeli... hankook varsa gerisi gerekmez.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Talha Bilgi
Doğan Arşiray yazdı:

Hankook ve petlas aynı karede geçmemeli... hankook varsa gerisi gerekmez.

Hankook absürd bir fiyatı yok petlastan lastik başı 500 TL pahalı ama konyada satanda yok suv serisini... Elimle mıncıklayamadım :D 

Benim birinci önceliğim yumuşaklık ve kışında az buçuk tat versin... Mesela hankook kar işareti yok yazlık m+s diye geçiyor ama petlas kar işareti var 4 mevsim diye geçiyor. 

Yorum bağlantısı
Talha Bilgi
(düzenlendi)

@Doğan Arşirayand @Ali Gök ;

Nexen Roadian Htx, Petlas pt411, Hankook Dynapro Hp serilerine yoğunlaştım. İnşallah birine karar verip takacağım. Çok teşekkürler... 

tarihinde Talha Bilgi tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Talha Bilgi yazdı:

Hankook absürd bir fiyatı yok petlastan lastik başı 500 TL pahalı ama konyada satanda yok suv serisini... Elimle mıncıklayamadım :D 

Benim birinci önceliğim yumuşaklık ve kışında az buçuk tat versin... Mesela hankook kar işareti yok yazlık m+s diye geçiyor ama petlas kar işareti var 4 mevsim diye geçiyor. 

petlas tan kış performansı beklemeyin. ucuz lastiğin hamuru ucuz çünkü. kauçuk bunları pahalı yapan detay. spor ayakkabılar gibi.

nexen olabilir belki. iş yerindeki minibüslerde nexen in kış lastiğini kullanmıştık ve iyiydi.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Evren Erakçora
Doğan Arşiray yazdı:

petlas tan kış performansı beklemeyin. ucuz lastiğin hamuru ucuz çünkü. kauçuk bunları pahalı yapan detay. spor ayakkabılar gibi.

nexen olabilir belki. iş yerindeki minibüslerde nexen in kış lastiğini kullanmıştık ve iyiydi.

Testlere göre genelde ıslak zeminde geri kalıyorlar genelde. Ucuz olup yüksek kar tutuşu olan modeller oluyor ama ıslakta iyi başarı gösteren yok.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Gök

İstanbulda aç kalmayın diye çalışıyoruz ha derdimiz para değil🤣

IMG-20240519-WA0010.jpeg

IMG-20240519-WA0008.jpeg

1 ağaç kaysı ekmiştik yemelik olması yaklaştı eğer çalmazlarsa yiycez inşallah🤣

IMG-20240519-WA0012.jpeg

• Beğen 13
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Talha Bilgi

Araç yana açılan tente süpermiş... Tarlası Takkası olanlar (yani zenginler) için iyi olur... :rolleyes:

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Ali Gök

Biniyoruz yahu km 256.000 Sami ustam musaitmiş bakımı yaptık

Man yağ hava ve polen filtreleri değişti.

7 litre elf 5 40 yağ  . ürünün kapak altı orjinal mühürlü logosu mevcut . total petrolden alındı. memnunuz bu navara için 3. bakım elf ile 

10 bin km devam .

not: sami ustam egzoz sparilni göster egzozcuya kaçırıyor heralde dedi baktıracaz 

441856410_WhatsAppImage2024-05-22at14_29_14.jpeg.b594fdf557574e59225f29459992c036.jpeg191095108_WhatsAppImage2024-05-22at14_29.14(1).jpeg.0811cfbd956532375fa70f72b0b76481.jpeg713908682_WhatsAppImage2024-05-22at14_29_12.jpeg.47ff42aac2eac00f9a07392d1e0d89a2.jpeg1523778959_WhatsAppImage2024-05-22at14_29.12(1).jpeg.aa08ef8b747670c3d82c31507e372d7d.jpeg1504634781_WhatsAppImage2024-05-22at14_29_13.jpeg.0a4cf3ff4695e1f0d000b42c17e72e79.jpeg

Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

Hey gidi navara :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...