İçeriğe Yönlendir

Beyaz Navara

Ali Gök

Recommended Posts

Ali Darbaz

Bu araba ne yakar, 

Bakımı ne kadar 

Vergisi nedir, 

Kaskosu kaç para . 

Köydeki Dobloyu , navara yapsak bizi batırırmı acep :D

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz yazdı:

Bu araba ne yakar, 

Bakımı ne kadar 

Vergisi nedir, 

Kaskosu kaç para . 

Köydeki Dobloyu , navara yapsak bizi batırırmı acep :D

ne yakar kısmına erken. depoyu doldurup sıfırladım 10.2 litre diyor şuanda. lakin rampalarda deniyecek araba arıyorum asıla asıla :D bana kalırsa istanbulda 10 litre şehir dışında 8 litre yakacak

bakımını bilmiyorum 7000 km var daha . senden duydum 7 litre yağ alıyor demişsin

vergisi 6 aylık 750 lira gibi bişe

kaskosunu pazartesi yapacak mehmet abi daha belli değil

trafik sigortası 1700 küsür bir rakam en uygunu. kasko sigorta pahalı bu arabada ticari

gerek ihtiyaç navara ise al derim gerçekten ihtiyaç yoksa nie masrafa girecen ki 

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Ali Gök yazdı:

gerek ihtiyaç navara ise al derim gerçekten ihtiyaç yoksa nie masrafa girecen ki 

Biz ihtiyacları Doblo 1,9 jtd ile çözüyoruz. Ama koca çiftliğe yakışsın bişey istiyorum.  Son 19 yıldır hükümetin yaptığı gibi İtibardan tasaruf yapılmaz. İtibarımızı yükseltelim, :D  

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz yazdı:

Biz ihtiyacları Doblo 1,9 jtd ile çözüyoruz. Ama koca çiftliğe yakışsın bişey istiyorum.  Son 19 yıldır hükümetin yaptığı gibi İtibardan tasaruf yapılmaz. İtibarımızı yükseltelim, :D  

o zaman yapıştır bitane :D  

Yorum bağlantısı
Yurdaer Elay
Ali Darbaz yazdı:

Koca çiftlik diyorsun.. İşin içine bir de itibar girerse o zaman Raptor veya Wildtrak'tan aşağısı kurtarmaz :nargile:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Yurdaer Elay yazdı:

Koca çiftlik diyorsun.. İşin içine bir de itibar girerse o zaman Raptor veya Wildtrak'tan aşağısı kurtarmaz :nargile:

Ha ha , hocam bizimkiler aşırı çalışkan insanlar, sabah 4 de tama inip hayvanların gübresini temizler, akşama kadar otlatırlar çobanlığını yaparlar. Akşamda sütünü sağarlar. Evin hanımı ertesi gün sağılan sütleri peynir yağ yapar, bidona basar, toprağa gömer iş böyle gider. Böyle çalışkan insanlara "gelin size wildtrak" alalım desem süratıma 5 kardeşi yapıştırılar. :D

Okadar çalışıp kazandıkları parayı 4 tekerli kamyonete verirlerse kendilerini çok ama çok kötü hissederler. Tansu'nun başka bir başlıkta dediği benzetmeyi taşlanmamak için söyleyemedim :)

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Mert Gulkokan yazdı:

Triger zincirmiş

O zaman ondan yok bakım çizelgesinde

iyi güzelmiş

Yorum bağlantısı
Yurdaer Elay
Ali Darbaz yazdı:

Ha ha , hocam bizimkiler aşırı çalışkan insanlar, sabah 4 de tama inip hayvanların gübresini temizler, akşama kadar otlatırlar çobanlığını yaparlar. Akşamda sütünü sağarlar. Evin hanımı ertesi gün sağılan sütleri peynir yağ yapar, bidona basar, toprağa gömer iş böyle gider. Böyle çalışkan insanlara "gelin size wildtrak" alalım desem süratıma 5 kardeşi yapıştırılar. :D

Okadar çalışıp kazandıkları parayı 4 tekerli kamyonete verirlerse kendilerini çok ama çok kötü hissederler. Tansu'nun başka bir başlıkta dediği benzetmeyi taşlanmamak için söyleyemedim :)

O zaman kaşınma Ali.. :D 

Yorum bağlantısı
Burak Kuşçu
(düzenlendi)

Hayırlı olsun forumun ikinci navarası oldu sanırım 🧿 Navara kullanıcısı olarak oldukça memnun kalacağınızı düşünüyorum. Geçtiğimiz hafta bende aracımı satılığa çıkarttım niyetim Amarok yada WK almaktı. Dün bir arkadaşımın Amarok u test ettikten sonra navara ya adeta aşık oldum 🙂 Temiz bir wk bulamazsam satmaktan vazgeçeceğim gibi duruyor. 

Kum torbası vb ağırlık ihtiyacım benim de olmadı ama olsa fena olmaz diye düşünüyorum. Yağmurlu havalardan arkadan çeker ve kasası boş bir araç harikalar yaratabiliyor :D

tarihinde Burak Kuşçu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Burak Kuşçu yazdı:

Hayırlı olsun forumun ikinci navarası oldu sanırım 🧿 Navara kullanıcısı olarak oldukça memnun kalacağınızı düşünüyorum. Geçtiğimiz hafta bende aracımı satılığa çıkarttım niyetim Amarok yada WK almaktı. Dün bir arkadaşımın Amarok u test ettikten sonra navara ya adeta aşık oldum 🙂 Temiz bir wk bulamazsam satmaktan vazgeçeceğim gibi duruyor. 

Kum torbası vb ağırlık ihtiyacım benim de olmadı ama olsa fena olmaz diye düşünüyorum. Yağmurlu havalardan arkadan çeker ve kasası boş bir araç harikalar yaratabiliyor :D

Teşekkür ederim :)  daha evvel arkadan itiş jeep kj vardı bende . onda çok daha fazlaydı dönüşlerde atma olayı buna göre mesela yada ben ondan alışkanlıkla bu tarz araçları bir nebze dikkatli kullanmayı bilinç altına işlemişim onda olabilir.

arkada sizde bagaj perdesi vs varmı ?  arkaya ağırlık koyup denicem fark edecekmi ona göre bi  aksiyon alayım diyorum

Bahadır Taşpolat yazdı:

Hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız inşallah :nazar:

teşekkürler :)

Mustafa Arıkan yazdı:

Hayırlı olsun

Yunus Gökhan Ay yazdı:

Hayırlı olsun  😌

Yorum bağlantısı
Burak Kuşçu
Ali Gök yazdı:

Teşekkür ederim :)  daha evvel arkadan itiş jeep kj vardı bende . onda çok daha fazlaydı dönüşlerde atma olayı buna göre mesela yada ben ondan alışkanlıkla bu tarz araçları bir nebze dikkatli kullanmayı bilinç altına işlemişim onda olabilir.

arkada sizde bagaj perdesi vs varmı ?  arkaya ağırlık koyup denicem fark edecekmi ona göre bi  aksiyon alayım diyorum

Sürgülü bagaj perdesi benim aracımda da mevcut. Ağırlık belki bu mevsimde pek etki etmez ben kış ayların da ihtiyaç duyuyorum daha çok. Tabi bende bf A/T lastiklerde mevcut onunda kaymaya etkisi vardır. 

Babamın bir arkadaşında np300 navara var oda herhangi birşeye ihtiyaç duymuyor. aracı full standart.  

Yorum bağlantısı
Burak Kuşçu yazdı:

Sürgülü bagaj perdesi benim aracımda da mevcut. Ağırlık belki bu mevsimde pek etki etmez ben kış ayların da ihtiyaç duyuyorum daha çok. Tabi bende bf A/T lastiklerde mevcut onunda kaymaya etkisi vardır. 

Babamın bir arkadaşında np300 navara var oda herhangi birşeye ihtiyaç duymuyor. aracı full standart.  

Olabilir kışın bakmak lazım demekki

bizim şahsi kullanımda k belgesi pisko teknik ıvır zıvır lazım oluyormu ?

Mahmut Yıldız yazdı:

Hayırlı olsun, güle güle kullan. 

Teşekkürler :)

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
(düzenlendi)
Ali Gök yazdı:

ne yakar kısmına erken. depoyu doldurup sıfırladım 10.2 litre diyor şuanda. lakin rampalarda deniyecek araba arıyorum asıla asıla :D bana kalırsa istanbulda 10 litre şehir dışında 8 litre yakacak

bakımını bilmiyorum 7000 km var daha . senden duydum 7 litre yağ alıyor demişsin

vergisi 6 aylık 750 lira gibi bişe

kaskosunu pazartesi yapacak mehmet abi daha belli değil

trafik sigortası 1700 küsür bir rakam en uygunu. kasko sigorta pahalı bu arabada ticari

Bu bizim iki tane doblonun masrafına denk bir bedel. :( Pek içime sinmedi :( 

Arabanın resmini amcama atacam , bakalım ne diycek. d40M tam bizlik. 

tarihinde Ali Darbaz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz yazdı:

abi fiyatı aracı görmeden değerlendirmem anlamsız. 

ben 4 tane baktım 5. yi aldım resimlerde araba ateş ediyor yanına gidince leş

heryer yağ içinde iç trimler kırık  sağı solu vuruk çıkıyor görmek lazım yani bide bakım geçmişini bilmekte fayda var özellikle diyorum bunu 

ama 4 çeker olup düzgün olsa 160 dan başlamalıydı konuşma 

Ali Darbaz yazdı:

Bu bizim iki tane doblonun masrafına denk bir bedel. :( Pek içime sinmedi :( 

Arabanın resmini amcama atacam , bakalım ne diycek. d40M tam bizlik. 

masrafı olan bir araba bu gerçek. ihtiyaç veya zevk mevzusu olmadan almamak lazım

Yorum bağlantısı
Burak Kuşçu
Ali Gök yazdı:

Olabilir kışın bakmak lazım demekki

bizim şahsi kullanımda k belgesi pisko teknik ıvır zıvır lazım oluyormu ?

Herhangi bir belge gerekmiyor sonuçta hususi kullanım. Çok fazla denetleme ve çevirmeye girdim bir sorun yaşamadım.

Ali Darbaz yazdı:

Yok abi olmaz bu, Forumda daha güzeli var satılık daha düşük km, değişensiz ,Otomatik, Hemde full paket :D 

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Burak Kuşçu yazdı:

Herhangi bir belge gerekmiyor sonuçta hususi kullanım. Çok fazla denetleme ve çevirmeye girdim bir sorun yaşamadım.

Yok abi olmaz bu, Forumda daha güzeli var satılık daha düşük km, değişensiz ,Otomatik, Hemde full paket :D 

Varmı nerde. 

Yorum bağlantısı
Burak Kuşçu
(düzenlendi)
Ali Darbaz yazdı:

Varmı nerde. 

tarihinde Burak Kuşçu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Servet Aydın yazdı:

İki çeker beyaz navaralarınız arazide test edilir kırılır ucuza alınır

senle 6*6 aracımda olsa rekabete girmem abi :D 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...