İçeriğe Yönlendir

Fluence - Fren Sorunu

Oğuzkan Erışık
Çözüme git Oğuzkan Erışık tarafından,

Recommended Posts

Oğuzkan Erışık
Coşkun Basan yazdı:

Geçmiş olsun

Sağol abi. Ucuza hallettik çok şükür. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Sorunu giderdik. 
Abs beyni üzerinde bulunan 4 borudan 2 sini yanlış yere takmışlar. Söküp doğru yerlerine taktık bütün problem ortadan kalktı. Hidroliği değiştirip havasını alıp. İşlemi tamamladık. 
Ne işlem yapılmıştı ki?
Yorum bağlantısı
Oğuzkan Erışık
Metin Akbal yazdı:
Oğuzkan Erışık yazdı:
Sorunu giderdik. 
Abs beyni üzerinde bulunan 4 borudan 2 sini yanlış yere takmışlar. Söküp doğru yerlerine taktık bütün problem ortadan kalktı. Hidroliği değiştirip havasını alıp. İşlemi tamamladık. 

Ne işlem yapılmıştı ki?

Ben bir işlem yaptırmadım abi. Benden önce yapılmış. Büyük ihtimal beyin tamir görmüş veya rekorlardan kaçırdı rekoru değiştirdiler o ara yanlış taktılar. Alırken farketmedik sorunu. 

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Oğuzkan Erışık
Metin Akbal yazdı:

Geçmiş olsun tekrardan.

Sağol abi

Yorum bağlantısı
Erkan Işık
Oğuzkan Erışık yazdı:

Sorunu giderdik. 

Ben arabadan anlamazmıyım :)) diyorsun oguzkan , sanırım abs diyen arkdaslarımız olmusdu sorun için sorun çözülmüş önemlisi o

Yorum bağlantısı
Oğuzkan Erışık
Erkan Işık yazdı:

Ben arabadan anlamazmıyım :)) diyorsun oguzkan , sanırım abs diyen arkdaslarımız olmusdu sorun için sorun çözülmüş önemlisi o

Anlamaz mıyım derken ne demek istediğini anlamadım Erkan abi bana mı dedin kendine mi 😊

Abs diyen olmadı da merkez merkez diye merkezi bozacak bir arkadaş vardı neyseki bozamamış 😀😀

Abi gerçekten çok kötü bir durum. Frenden ayağını çekip yola devam etmen gerekiyor. Arkadan da biri geliyor duramayacak gibi ve sen gidemiyorsun mesela. Çok sevindim hallolmasına ki arabayı aldığımda bu kadar sevinmemiştim😊

Hele bir ustamız denedi bindi sürdü ve dedi ki bu arabaların orjinali böyle 🤦‍♂️🤦‍♂️

Yorum bağlantısı
Erkan Işık
Oğuzkan Erışık yazdı:

Anlamaz mıyım derken ne demek istediğini anlamadım Erkan abi bana mı dedin kendine mi 😊

Abs diyen olmadı da merkez merkez diye merkezi bozacak bir arkadaş vardı neyseki bozamamış 😀😀

Abi gerçekten çok kötü bir durum. Frenden ayağını çekip yola devam etmen gerekiyor. Arkadan da biri geliyor duramayacak gibi ve sen gidemiyorsun mesela. Çok sevindim hallolmasına ki arabayı aldığımda bu kadar sevinmemiştim😊

Hele bir ustamız denedi bindi sürdü ve dedi ki bu arabaların orjinali böyle 🤦‍♂️🤦‍♂️

Oguzkan cümle anlamsız düşmüs seni kastettim en iyi aracı süren bilir 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
Oğuzkan Erışık yazdı:

Sorunu giderdik. 

Ben hala nasıl yanlıs takmayı basarmışlar onu düsünüyorum.. Cok sakat bir durum yaa.. 

Yorum bağlantısı
Oğuzkan Erışık
Alpay Sumer yazdı:

Ben hala nasıl yanlıs takmayı basarmışlar onu düsünüyorum.. Cok sakat bir durum yaa.. 

Sökerken işaretlense aslında... 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
Oğuzkan Erışık yazdı:

Sökerken işaretlense aslında... 

Ustalık iste...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ümit Türk

Geçmiş olsun.  Ters takma olayını demiştim ama :D  .

Sorunun çözülmesine sevindim kardeşim.  Tekerine taş değmesin. 

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Oğuzkan Erışık
Ümit Türk yazdı:

Geçmiş olsun.  Ters takma olayını demiştim ama :D  .

Sorunun çözülmesine sevindim kardeşim.  Tekerine taş değmesin. 

İnan ki bu hortumların ters takılabileceği aklımın zerre kadar ucundan geçmedi. Bir frenci de ters takılmıştır dedi. Ben direk kalipere giren hortumları düşündüm. Nasıl ters takılabilir ki diye...  Sağol abi.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...