İçeriğe Yönlendir

2021 Formula 1 Türkiye Gp Yarış Programı

Kemal Korkmaz

Recommended Posts

Mehmet Göktürk

Arkadaşlar bugün çok yorulduk yarın formulaya gitmek isteyen varsa geçerken istanbul park bulvarından benden iki bilet emaneten alabilir. biletler isimsiz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selim Bilgin

Ekşiye baktım da organizasyon çok sıkıntılı diyorlar. Otopark vs. rezil olmuş millet. Yarın ben de gidemeyeceğim ama Pazar gününe toparlarlar diye umuyorum. 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

daha seyircinin %10 nu bile gelmeden nasıl olmuş o

aklıma soktun yahu, hollanda gp sinde otoparkın %80 ni boştu, tribünler full, herkes bisiklet ile gelmişti

görseller: için yutuba

F1 LIVE: Dutch GP Build Up

yazılabilir, link verilemiyor yasak

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Selim Bilgin yazdı:

Ekşiye baktım da organizasyon çok sıkıntılı diyorlar. Otopark vs. rezil olmuş millet. Yarın ben de gidemeyeceğim ama Pazar gününe toparlarlar diye umuyorum. 

biz evden yürüsek daha kolay olurdu. Önce bindik arabalara arka yoldan okan ünivesitesi tarafında üniversiteye parkedelim ordan yürüyelim dedik ballıca gelişini janradma kapamış. Yahu üniversiteye gidecez diyoruz ana yoldan git diyor. kapattıranın zekası mükemmel. geri döndük tekrar arka taraftan tepeören tarafından geldik köşe başına tarlaya parkettik. yürüdük yine.  

Organizasyonda ses düzeni bozuk anonslar duyulmuyor anlaşılmıyor. Bir konser platformu yapmışlar zımbak zımbak inletiyor ve kötü müzik. Yeterince etkinlik standı yok. Yeme içme tek firmaya verilmiş çok pahalı hadi neyse dedik kalite bozuk çeşit yetersiz. Hoş zaman geçirmeye bir mekan oluşturamamışlar. Seyyar satıcıların bile olması lazımdı. 

Çok polis vardı sivil ve resmi. nerdeyse ziyaretçi kadar polis vardı bi ara :)

tribün çıkışlarının acil çıkışları kapalı. kapalı olduğunu bilemiyorsun aşağı kadar iniyor herkes kapalı olduğunu görüp geri çıkıyor. bi bant çekilmemiş. Yön tabelaları sıkıntılı. 

Bir de yemek standlarının kullandığı sistem BKM kredi kartı sistemini kulanıyordu (bizim projede çalıştığımız firmanın ürünü) bugün BKM çöktü adamları şansı sistemler kredi kartı alamadı. Neyse ki nakit alabilir durumda idiler. O da çok sorun yarattı. 

Yağmur fazlası ile yağacak ama kapalı tribün sonuçta ıslanılmaz.

Bisiklet yasak motor yasak. bisiklet park yeri ayarlasalar oraya bırakırdık. yok. oysa her yer polis.

Selim Bilgin yazdı:

milletin spin attığı eski otoparkı açmadılar. zaten orası darboğaz. 

Yapılması gereken 3. çevre yoluna çıkın oranın istanbul park çıkışından çıkın. ilk gördüğünüz yere parkedin. mesele bu kadar.  (tabi bileti benden alacaklara uymaz)

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Mehmet Göktürk yazdı:

Bisiklet yasak motor yasak.

o zaman dodloya doluşup gitmeli, bagaja falan 10-11 kişi 1 aracı paylaşsa düzelir otopark girişleri . iknayım

Mehmet Göktürk yazdı:

Bir konser platformu yapmışlar

bir radyo istasyonu mu organizasyonda? kırmızlı

Yorum bağlantısı
Selim Bilgin
Mehmet Göktürk yazdı:

Yapılması gereken 3. çevre yoluna çıkın oranın istanbul park çıkışından çıkın. ilk gördüğünüz yere parkedin. mesele bu kadar.  (tabi bileti benden alacaklara uymaz

Ben otopark bileti de almıştım biletle birlikte. İnşallah bir işe yarıyordur. Zira Paris’in göbeğine parketsek anca o parayı verirdik. 

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Selim Bilgin yazdı:

Ben otopark bileti de almıştım biletle birlikte. İnşallah bir işe yarıyordur. Zira Paris’in göbeğine parketsek anca o parayı verirdik. 

tamam ordan gel.

Çağlar Bayur yazdı:

o zaman dodloya doluşup gitmeli, bagaja falan 10-11 kişi 1 aracı paylaşsa düzelir otopark girişleri . iknayım

bir radyo istasyonu mu organizasyonda? kırmızlı

anlamsız bir kural koyma çabası var. kural koymak her zaman iyi kural koymak değil ki. etkinliği ben oldukça yetersiz gördüm. Bunun önemli bir nedenini intercity nin etkinlik maliyetinde biraz ucuza kaçmaya çalıştığı diye yorumladım ve işittim dedikodularda. 

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Bisiklet ve motor park parasını alamayacağı yada az alacağı için mi yasak acaba.  Bu nasıl kural böyle. 

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Mehmet Ozyurek yazdı:

Bisiklet ve motor park parasını alamayacağı yada az alacağı için mi yasak acaba.  Bu nasıl kural böyle. 

Salaklık. Bence ezilirler diye. Çok mantıksız.

Yorum bağlantısı
Önder Özcan
Kemal Korkmaz yazdı:

Formula 1 yayınları Cuma gününden itibaren S Sport Kanalından şifresiz olarak yayınlanacak açıklaması geldi...

Sani Gerşon yazdı:

Sadece uydu üzerinden yayınlanacakmış galiba. Başka nasıl izleyebiliriz acep?

Ssportun sitesinde yayın akışında yarın yarış yok. Ssport 2 de var saat 15.00 te.

Bu arada yarışı izlemek isteyenler için internet üzerinden 1 aylık Ssport plus aboneliği alınabiliyor. Pc, tablet, telefondan izlenebiliyor. Ssportun sitesinde 1aylık üyelik 21,99 iken hepsiburadada 9,99 lira. Promosyon kodu veriyor, Ssport plus sitesine kodu giriyor(muş)sunuz.

https://www.hepsiburada.com/s-sport-plus-1-aylik-paket-p-HBCV0000020CJ7?magaza=LARABAY

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Yeter
Önder Özcan yazdı:

Ssportun sitesinde yayın akışında yarın yarış yok. Ssport 2 de var saat 15.00 te.

Bu arada yarışı izlemek isteyenler için internet üzerinden 1 aylık Ssport plus aboneliği alınabiliyor. Pc, tablet, telefondan izlenebiliyor. Ssportun sitesinde 1aylık üyelik 21,99 iken hepsiburadada 9,99 lira. Promosyon kodu veriyor, Ssport plus sitesine kodu giriyor(muş)sunuz.

https://www.hepsiburada.com/s-sport-plus-1-aylik-paket-p-HBCV0000020CJ7?magaza=LARABAY

Bir de Önder abi vodafone abonesi iseniz vodafone TV de var. Orada bu kanallar mevcut uygulamasını indirip giriş yaparak rahatlıkla izleyebilirsiniz. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Önder Özcan
Mehmet Yeter yazdı:

Bir de Önder abi vodafone abonesi iseniz vodafone TV de var. Orada bu kanallar mevcut uygulamasını indirip giriş yaparak rahatlıkla izleyebilirsiniz. 

Güzel bilgi.

(turkcell tv+ abonesiyim ben izliyorum, herhangi bir platform üyeliği olmayanlar için yazdım ben de :) )

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

dershanede beklerken, açtım voda tv yi, sesi de hoparlörlere verdim arabada, kaldırım karıştı :) sub ayarı 125Hz

• Mutlu 5
Yorum bağlantısı
Mehmet Yeter
Çağlar Bayur yazdı:

dershanede beklerken, açtım voda tv yi, sesi de hoparlörlere verdim arabada, kaldırım karıştı :) sub ayarı 125Hz

Ben de yarın standart sony ses sistemi ile deneyeyim. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Pistte döner sandaviç 55, fanta kola 15 tl.. tek tip gıda büfesiyle anlaşılmış. Simitçi yok pilavcı yok şerbetçi kestaneci yok.

Çağlar Bayur yazdı:

Voda tv aylık ek para istemiyor muydu?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Mehmet Göktürk yazdı:

Pistte döner sandaviç 55, fanta kola 15 tl.. tek tip gıda büfesiyle anlaşılmış. Simitçi yok pilavcı yok şerbetçi kestaneci yok.

Voda tv aylık ek para istemiyor muydu?

börekçi var, dolu tabak börek 2 büyük bardak çay 15 tl geçen sene 9 idi .

voda nın hediyesi ayrıca 2gb tv de hediye. taze üyyeyim çok memnunum, bursa yolunda turkcelli copilot ta memnun, benim hatla konuşabildi :)

Mehmet Göktürk yazdı:

pilavcı yok

pilav el arabası olmadan, tavuk üstü az nohut döşenmiş, yaşayamam, yanına da acılı biber üffff

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Tv+ ı turkcell den aldım. Aylık 14 lira.  Telefon tablet pc tv heryerden izliyorum. Durdur izle tekrar izle 20 tane sinema kanalı. Belgeseller vs.  

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Kemal Korkmaz yazdı:

Renault Megane Yarışı başladı

2:43 ile döndü lider. tamponlar havada uçuştu, 7. turdaki çarpışma bence nizami değildi, yazık oldu 3. ye

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Selim Bilgin yazdı:

Pistten bildiriyorum, ıslak ve soğuk. 

pilavcı arabası ayarlanmış mı

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...