İçeriğe Yönlendir

150.000 Lira Civarında Araç Önerileriniz

Armağan Pekatik

Recommended Posts

Mehmet Göktürk
Murat Atagenç yazdı:

A3 çok yakışıklı ama içi de bir o kadar çirkin. Hem de DSG gibi bir sorunu var.

A Class zaten kıyaslamaya bile değmez

Pahalı 5 kapı hatchback için başka seçenekte yok.

Premium olmasına gerek yoksa ve bulunabilirse Mazda3 hb olabilir ama işte 2.el bulmak mesele :)

içi bence oldukça iyi. dikkatli inceleyin A3'ü

DSG ise artık kesinlikle sorun değil. Zaten tüm araçlar dsg oldu.

Sürüş konforunda A ile felan dağlar kadar fark var, passat ile felan karşılaştırınca inanılmaz iyi yol tutuşu var ne farklı ise sonuçta farklı.

Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

Tiguan otomatik derim. İstediğiniz herşey var. Birde yüksek araç saha güvenli.

• Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Armağan Pekatik
(düzenlendi)
Alpay Sumer yazdı:

İbiza da var cogu istediginiz. Segment fikrinize bisey diyemem. Fikirdi benimkisi 😊

Merhaba tekrar degerli gorusleriniz icin cok tesekkur ederim. Inanin burada yazan her araci bakip degerlendirdigim icin cvp yaziyorum.

Mehmet Göktürk yazdı:

içi bence oldukça iyi. dikkatli inceleyin A3'ü

DSG ise artık kesinlikle sorun değil. Zaten tüm araçlar dsg oldu.

Sürüş konforunda A ile felan dağlar kadar fark var, passat ile felan karşılaştırınca inanılmaz iyi yol tutuşu var ne farklı ise sonuçta farklı.

A3 listemde mevcut. Cok begendigim bir arac ancak donanimi malesef cok yetersiz. Kizdigim konu VW grubunun Turkiye'ye donanimli araclari layik gormemesi. En ust pakette geri gorus kamerasi olmayan arac var, orta pakette sunroof lu ve geri goruslu var. her sey opsiyonla dolayisiyla bir genelleme yapamiyorsun. Labirent gibi :D

Hayalet ekran, cc, acc neredeyse hic yok. Halbuki Golf lerde highline da standart. Anlayamadim

tarihinde Armağan Pekatik tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Armağan Pekatik
(düzenlendi)
Evren Erakçora yazdı:

Golf güzel olur

Sifir Golf Higline sunrooflu geri gorus kamerali ve CC li arac ariyorum bayilerden. Bulursam sifir alabilirim. 3 aya Golf 8 geliyor diye bayiler bos. Ikinci elde ise bu ozellikte arac sifirdan pahali.

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu

birkaç ay beklersiniz bu model gelecek. Donanım olarak tüm markalardan zengin. Motor olarak belki tatmin etmeyebilir. 

9RWrQD.jpegh9ptcY.jpeg

Yorum bağlantısı
Armağan Pekatik
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

birkaç ay beklersiniz bu model gelecek. Donanım olarak tüm markalardan zengin. Motor olarak belki tatmin etmeyebilir. 

9RWrQD.jpegh9ptcY.jpeg

O arac maalesef benim butcemin uzerinde gelecek.

Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Biraz klişe olacak ama ben de Golf alırdım. 

Comfort donanıma istediğim özellikleri ekletirdim. Hayalet göstergeye hiç girmezdim mesela. Golf sanırım o paraya alınacak en iyilerinden birisi..

Yorum bağlantısı
Oğuz Yılmaz

Ben 116d kullaniyorum 2015 Aralikta almistim. Hatta almadan da konu actim burada baya tartistik.

Simdi yine alacak olsam yine bu araci alirdim. Tek eksisi bence, arkaya 5 kisi oturamiyorsunuz.

Bendeki joy paket + sunroof. Ayrica geri gorus kamerasina onem veriyorsaniz bu aractan sonra muadillerinde inip kamerayi silme ihtiyaci hissediyorsunuz :)

Seciminiz simdiden size mutluluk getirsin.

• Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Armağan Pekatik
Emre Şimşek yazdı:

Biraz klişe olacak ama ben de Golf alırdım. 

Comfort donanıma istediğim özellikleri ekletirdim. Hayalet göstergeye hiç girmezdim mesela. Golf sanırım o paraya alınacak en iyilerinden birisi..

Merhaba. Malesef Golf 8 gelecegi icin sadece ellerindekileri satiyorlar. Comfort a da oyle her seyi ekletemiyorsunuz. Bazi seyler highline a ozgu

Oğuz Yılmaz yazdı:

Ben 116d kullaniyorum 2015 Aralikta almistim. Hatta almadan da konu actim burada baya tartistik.

Simdi yine alacak olsam yine bu araci alirdim. Tek eksisi bence, arkaya 5 kisi oturamiyorsunuz.

Bendeki joy paket + sunroof. Ayrica geri gorus kamerasina onem veriyorsaniz bu aractan sonra muadillerinde inip kamerayi silme ihtiyaci hissediyorsunuz :)

Seciminiz simdiden size mutluluk getirsin.

Merhaba

Dediginiz gibi uzak dogu araclarinda o sorun var ama mesela cla da oyle bir hisse hic girmedim. Keza A'da aynisi.

Yorum bağlantısı
Emre Şimşek
Armağan Pekatik yazdı:

Merhaba. Malesef Golf 8 gelecegi icin sadece ellerindekileri satiyorlar. Comfort a da oyle her seyi ekletemiyorsunuz. Bazi seyler highline a ozgu

Anlaşıldı sizin Golf almanız için ters bir zaman.

Merak ettim mesela neler Highline’a özgü?

Yorum bağlantısı
Armağan Pekatik
Emre Şimşek yazdı:

Anlaşıldı sizin Golf almanız için ters bir zaman.

Merak ettim mesela neler Highline’a özgü?

Aslinda vw de opsiyonel olan her seyi alabiliyor olman lazim. Bana musteri temsilcisinin soyledigi bu. Zaten eyvallahlari yok. Elimizde bu var alirsan al modundalar. (VW Avek Tekstilkent)

Ancak mesela surus paketini sadece highline icin alabilirsin dedi bana DCC ve adaptif matrix farlar

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Armağan Pekatik
Erdoğan Temur yazdı:

Volvo V40 baktınız mı?

Evet

Listemde ilk sirada. Crosscountry ile aradaki farki tam anlamadim

bir de volvonun bu serilerinde konsol tasarimi biraz sıkıcı insan biraz guzel bir ekran koyar oraya ya :D Degil mi? Ama gercekten basarili

Yorum bağlantısı
Erdoğan Temur

Evet
Listemde ilk sirada. Crosscountry ile aradaki farki tam anlamadim
bir de volvonun bu serilerinde konsol tasarimi biraz sıkıcı insan biraz guzel bir ekran koyar oraya ya [emoji3] Degil mi? Ama gercekten basarili
Crosscountry 'nin süspansiyon sistemi farklı.
Klasik volvo kokpit işte :)

Radarına aldıysan gidip yakından inceleyin.
Yorum bağlantısı
Yusuf Berke

Volvo'nun içinde olmak güven veriyor insana. Kullandığım S90'dan bunu anlamıştım :) 

V40 Crosscountry olabilir. Volvo'lar segmentindeki araçlara göre biraz ufak kalıyor sanırım. S60'ın bagajı biraz daha küçülse Fusion olacak.

Yorum bağlantısı
Alptuğ Özcan

V40’in arka yaşam alanının dar, bagajin da küçük olduğunu okumuştum. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Armağan Pekatik yazdı:

O arac maalesef benim butcemin uzerinde gelecek.

2018 modellerde power ve power sense donanım aradığınız fiyatta olabilir. Yine donanımı çok zengindir. Daha dolu c görmedim yani. A serisi, 1 serisi, 3 serisi dahil

Yorum bağlantısı
Armağan Pekatik
(düzenlendi)
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

2018 modellerde power ve power sense donanım aradığınız fiyatta olabilir. Yine donanımı çok zengindir. Daha dolu c görmedim yani. A serisi, 1 serisi, 3 serisi dahil

Merhabalar tekrar

Ilk mesajimda yazmistim :

- zorunlu donanım: sunroof/cam tavan,  geri görüş kamerası

Mazda'da yok. Keske olsa

Yusuf Berke yazdı:

Volvo'nun içinde olmak güven veriyor insana. Kullandığım S90'dan bunu anlamıştım :) 

V40 Crosscountry olabilir. Volvo'lar segmentindeki araçlara göre biraz ufak kalıyor sanırım. S60'ın bagajı biraz daha küçülse Fusion olacak.

Erdoğan Temur yazdı:

Crosscountry 'nin süspansiyon sistemi farklı.
Klasik volvo kokpit işte :)

Radarına aldıysan gidip yakından inceleyin.

Onerilerinizle bu araca baktik.

2018 VOLVO V40 T3 INSCRIPTION - ELITE PACK

Muazzam koltuk kalitesi ve cam tavani var ama inanilmaz kucuk ve sert bir arac. TR kosullarina uygun gibi gelmedi bana.

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Armağan Pekatik yazdı:

Merhabalar tekrar

Ilk mesajimda yazmistim :

- zorunlu donanım: sunroof/cam tavan,  geri görüş kamerası

Mazda'da yok. Keske olsa

İlk iki kasada sunroof vardı. 3. Nesile koymadılar. cam tavanı bilmiyorum ama Bendeki mazda 3’te sunroof var. İnan hiç işime yaramıyor.

Mesela yazın perdesini ve camını açamazsın. Cam renkli olsa bile Güneş gelir. Klima da çalıştığı için camı da açamazsın. Yazın akşamları da sıcak. Klima açınca sunroof yine açılmıyor. 

Kışın yağmurda soğukta zaten açılmıyor. 

sadece bahar ve kışın güneşli havalarda açabiliyorum. 90-100’den sonra rüzgar ses başlıyor uzun yolda. 

ben bi faydasını göremiyorum. Artı, lastik bakımı, kanal Açma bakımı, mekanizma yağlama bakımı gibi şeyleri de var. İlk sunrooflu arabam benim. Alırken üff sunroof demiştim. Ama sonradan olmasa da olurmuş dedim. 

Ön arka park sensör, geri görüş vs var mazda da. Hatta ön de olabilir. Mazda 6’da 360 derece var ama 3’te var mı emin değilim

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak

Civic 1.5 sport plus baktınız mı?

Bana göre tek eksi yanı cvt şanzımanı. 

Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak
Alpay Sumer yazdı:

Kirmizi renk😍

Kırmızısı bile 170 bin değil, bedava bedava :D

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...