İçeriğe Yönlendir

150.000 Lira Civarında Araç Önerileriniz

Armağan Pekatik

Recommended Posts

Murat Sahın

Egea iyidir, hoştur, cicidir. O paralara 1.4 benzinlisi alınır, yakıtına katlanmak sureti ile benzin ile sessiz sedasız keyifle binilir. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ümit Türk

Kuzenimde otomatik olmak şartıyla 150.000 e kadar araç bakıyor. Genelde Clio hb araçlara bakıyor.  Çok güzel temiz araçlar varda. Karar veremedi Ya korkuyor yada daha iyisini alayım diyor. 

Yorum bağlantısı
Ümit Türk
Ahmet Çankaya yazdı:

Sarı sitede otomatiği yok. Şaşırdım. 

Yorum bağlantısı
Ahmet Çankaya
Ümit Türk yazdı:

Sarı sitede otomatiği yok. Şaşırdım. 

0,9 tce lerde otomatik yok diye biliyorum. 1,3 tce otomatik ama sarı siteye bakmadım..

çok özellik aramadığınız için, 0,9 tce manuel sizi performans açısından şaşırtacaktır. hız sabitleme touch pakette var.

yakıtta neredeyse dizel kadar düşük.

ben 4-5 ay önce babama aldım, çok memnun...

Yorum bağlantısı
Çağatay Kılınç

1 ay kadar önce bir komşu 2020 model Clio boş paket 0.9 tce manuel 20bin km de 135 e aldı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serdar Göktaş
Ümit Türk yazdı:

Kuzenimde otomatik olmak şartıyla 150.000 e kadar araç bakıyor. Genelde Clio hb araçlara bakıyor.  Çok güzel temiz araçlar varda. Karar veremedi Ya korkuyor yada daha iyisini alayım diyor. 

Sedan arasa benim arabayı vereyim diyeceğim ama... Siz isterseniz bir gösterin https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-sahibinden-temiz-garaj-arabasi-953855458/detay

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serdar Göktaş
Ümit Türk yazdı:

Hasarı hakkında bilginiz nedir? 

Tüm hasarlara ait fotograflari mevcut. İsterseniz WhatsApp uzerinden gönderebilirim. Çok büyük kazası yok zaten. Sürtme kaynaklı hepsi. 0505 921 39 68 bu numaraya mesaj atın resimleri göndereyim

Yorum bağlantısı
Umut Taşlı
(düzenlendi)
Mert Emre ŞAMCI yazdı:

Hocam bu söylediğiniz olay milyonda bir olan bir olay.  Böyle bir olay yüzünden araç tercihi yapmak çok garip olur. 90 ile gidiyorken 5 ten 4 e çekip dip gaz yaptığımda bana yetiyor. Sollamaya çıkılmayacak diye bir durum yok.  Ben hiç bu araçlarla sollamaya çıkamıyorum yokuş çıkamıyorum vb. şeylerle isyan eden kullanıcı görmedim şahsen.

satmadan önce demezler genelde

tarihinde Umut Taşlı tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Hamza Bayram

Merhaba arkadaşlar, 160.000 TL bütçem var. Aklımda da birkaç model var ama kararsız kaldım. Sizden bütçeme uygun araç önerilerinizi bekliyorum. İstediğim kıstasları aşağıya yazıyorum. Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ediyorum.

- C sınıfı

- Sedan

- 1.6 veya 1.5 dizel

- Manuel vites

- En az 2012 model

- En fazla 185.000 KM

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen
özer Yıldız yazdı:

Focus 2,5 kasa tdci.

8 senedir kullanıyorum, güzel arabadır da ama km düşük diye de 160 bin TL vermek de ne bileyim 🤔

Yorum bağlantısı
Ramazan Turan

Manuel olunca seçenek çok oluyor, otomatik olunca işler karışıyor.

Yorum bağlantısı
Hamza Bayram
özer Yıldız yazdı:

Focus 2,5 kasa tdci. Tüm kriterleriniz uyuyor fakat model 2011 de biter bu kasanın. En temizi- 140-150 bandında, cebinizde parada kalır

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-89-bin-kmde-951459767/detay

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-hatasiz-aile-arabasi-focus-1.6-titanyum-tdci-110-luk-76229-km-966125594/detay

Arkadaşlar yazmayı unutmuşum kusura bakmayın şuan ki aracım Focus 2.5. Diğer önerilerinizi bekliyorum.

• Mutlu 4
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
Hamza Bayram yazdı:

Komik olan ne arkadaşlar ya 😄

Satp aynısını alabilirsiniz.. 😄

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Hamza Bayram
(düzenlendi)
Alpay Sumer yazdı:

Satp aynısını alabilirsiniz.. 😄

Hocam ama benimki nin piyasası 135.000 benim bütçem 160.000 TL. Yükseltebileceğim araç yok mu?

tarihinde Hamza Bayram tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

üstüne eklemeden zor kardeş, 160 ı 200 falan yapacaksınki belki daha iyi aynı sınıf araç bulasın, 160 bine senin araçtan daha iyisine terfi zor bence, yada yaşlı ama daha üst sınıf araç alabilirsin ki onuda bulmak çok zor,  şart değilse eğer değişme diyeceğim ama bu iş zevkede giriyor, sen bilirsin, kolay gelsin diyim ne diyim...

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Aytac Sakal
(düzenlendi)

Bende aynı bütçe ile sizin durumunuzdayım Focus için uğraştım nafile o paralara o km lerde Focus 3 bulabilirsiniz ben 100 bin km aralığına uğraştım  2 ay önce aracı sattım düzgün araç bulamadım artık şehir dışına çıkmam boşuna yol yapıp boş dönüyorum 2 ay önceye göre fiyatlar 10 bin hatta bazı modellerde 20 bin koydu.

Dolar artınca bayiler alsatçılar ve bazı  distributörler ilanları kaldırıyor fotoğrafları bile değiştirmeden aynı araçları zamlayarak tekrar ilana koyuyor sonra herkes arttırıyor.

C diye sedan diye ısrar etmeyin diretmeyin kriterlerinizi esnetin hemen alın sakın beklemeyin ben zarardayım bu hafta bu işi halledeceğim bekledim hata yaptım.

Focus Capture Duster  Megane Astra Corolla Auris İ20 Clio olabilir  Suv Hb sedan ne bulursanız exper yaptırıp iyice bakıp alın bekledikçe zarardayız.

tarihinde Aytac Sakal tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Hamza Bayram yazdı:

Hocam ama benimki nin piyasası 135.000 benim bütçem 160.000 TL. Yükseltebileceğim araç yok mu?

mantıklı bir iş değil sizinkisi. binmeye devam. bi set koltuk kılıfı alın yeni bir multimedya. iyi de bi temizlik yaptırın kuaför. farları değiştirin. bi de boya koruma. al sana yeni araba.

• Beğen 4
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Süleyman Can

Etrafımda aracını satan herkes pişman oluyor sebebini hepimiz biliyoruz. Elbette model yükseltmek her zaman mümkün ama 30-40 koyarak artık bu işler olmuyor. Satıp memnun kalınacak araç içinde satılan arabanın fiyatının en az %75i kadar eklemek gerekiyor. O masrafı yapmak da artık lükse kaçıyor.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Hamza Bayram yazdı:

piyasası 135 demek başka, cepte olan 135 üstüne meblağ ekleyip 2 günde araba almak başka, siz noterden çıkmadan 0 160 lar 180 olursa, ki oluyor şu anda. alcağınız aracın geçmişi temiz sapasağlam olup olmadığı da belirsiz

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Süleyman Can
Çağlar Bayur yazdı:

alcağınız aracın geçmişi temiz sapasağlam olup olmadığı da belirsiz

Sifir araç satışını artıran en büyük etmen buydu aslında. Sıfır, garantili, bozulursa götürür geri veririm diyerek araç alınırdı. Şimdilerde fiyatları ve faizleri görenler kapısındaki arabaya sarılır oldu. Adam arabasını satıyor kredi için 1 hafta bekliyor, kredi çıkana kadar alacağı araba 30k koyuyor üstüne 😀😀

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...